21

Re: meile ir stilius..;]]

Man atrodo Fyfinu pas mus daug ;] bet siaip jo tas susiskirstymas stiliais ... durniau ir but negali!!!:)

22

Re: meile ir stilius..;]]

nu ce ka as zn... prisigalvojo zmones stereotipus dabar ir gyvena pagal tuos stereotipus big_smile nieko isaugsim kada nors.. tikiuso big_smile

23

Re: meile ir stilius..;]]

Erika, 17 пишет:


tj ten kur fifa visada salia bus forsas. niekada nepamatysi pvz banglo ir fifos..ar ka pan. fifa ir forsas neatskiriamas stiliaus derinys. big_smile~


nu nee su situom tikrai nesutinku, nes tikrai nekarta maciau fyfas su pankais ir dar kitokiu deriniu big_smile

24

Re: meile ir stilius..;]]

Viktorija, 15 пишет:

Ar vaikinai/merginos gali pamilti kitokio stiliaus zmones??
Pvz.mane kieme visi apvarineja del stiliaus..;]]
as tai manu jog nera skirtumo koks stilius svarbu koks zmogus

apzejau as tava ta stiliu ir visai nieko big_smile o kas ten blogo :? manau lietuvos zmones dar taribiniais laikas gyvena(kai kurie) todel ir kencia kitokie :? tavo plaukai tamsus ,sukuosena ne ta,tu negras,tu negeri,tu nerukai ,tava sniurkai ne tos spalvos ... buvo ir man hmm taip bet nieko visdeltoira yra ir normaliu kuriems nedgi gali patikti smile pvz dabar man niekas neprikaisioja kad visalik juodai rengiuosi ir neidomu kad gotas esu ir visa kita big_smile

25

Re: meile ir stilius..;]]

na, taip,.. manyciau, kad stilius atitinka tavo pasauleziura ar dar kazka :?
siaip sako, priesingybes traukia << tikiu, taciau poziuris i kai kurias gyvenimo vertybes turi sutapti.. turi sutapti kai kurie iprociai.. na, nzn
>> o mano mama sako > kad gyvensi su tuo zmogumi, kurio trukumai ar dar kazkas maziausiai tave erzins

26

Re: meile ir stilius..;]]

Aisku,kad gali smile vat pvz...Mano berniukas yra skinheadas,o as beveik paprastute wink bet mes sutariam kuo puikiausiai smile

27

Re: meile ir stilius..;]]

Joana, 17 пишет:

Aisku,kad gali smile vat pvz...Mano berniukas yra skinheadas,o as beveik paprastute wink bet mes sutariam kuo puikiausiai smile

Nu jo, paziurejus i tavo foto, matosi kokia tu paprastute ;D
neisizeisk wink

28

Re: meile ir stilius..;]]

joa, del Joanos as ir Karolytei pritarciau.... Joana, viskas gerai wink
>>. na, as tai renkuosi pagal save, taip man lengviau ir akiai mieliau wink

29

Re: meile ir stilius..;]]

Na juk parasiau eveik paprastute big_smile .... Na siaip turejau galvoje,kad musu stiliai nera suderinami bet visvien sutariam puikiai

30

Re: meile ir stilius..;]]

juk  su zmogumi bendrauji o ne su STILIUMI.

31

Re: meile ir stilius..;]]

o man visiskai vienodai kaip kas atrodo..jei su zmogumi gerai sutariu man nerupi kaip jis atrodo...

32

Re: meile ir stilius..;]]

pritariu Monikai...:::714

33

Re: meile ir stilius..;]]

bet dar vienas dalykas yra.. dazniausiai koks jo stilius kaip jis atrodo, priklauso ir nuo jo charakterio ir poziuriu i gyvenima.. pvz as niekada neisimyleciau tikro marozo,forso.. nes tiesiog ju elgesys ir gyvenimo budas man nepatinka, net negaliu ju pakesti.. tai va..

34

Re: meile ir stilius..;]]

as bent jau nlb draugauju su kitokio stiliaus zmonem...na gal tik kelios tokios drauges yra(bet cia jom isimtis) kazkaip atrodo kad nebus apie ka kalbet su tuo zmogum...