1

Тема: Patarimai del staigmenos merginai

Sveiki.Nezinau ar cia ar ne cia sukuriau sita tema,bet kitos tinkamos vietos neradau.Noreciau sulaukti visuomenes(jusu) patarimu kaip nustebinti mergina,ka ir kaip dovanoti,kad tai nebutu banalu.Manau tai turetu buti tiek man tiek kitiems naudingi patarimai.
Trumpai apie mus:
Susipazinom per one.lt .Man greit bus 19metu,o jai jau yra 19metu.Mes draugaujam beveik 10 menesiu(25diena bus).Net nezinau ka dar parasyti...
Laukiu patarimu...

2

Re: Patarimai del staigmenos merginai

patarimas nr1. paieskok panasiu temu, buvo net keletas, gal ten pasiskaites rasi patarimu.
na o as originalumu nepasizymiu, kai karta per puse metu atnesu gele, tai buna labai suzaveta big_smile

3

Re: Patarimai del staigmenos merginai

Padovanok plakatą "You are the ONE" big_smile Ir ten kur one, ten ta one.lt logotipa uždėk big_smile Arba marškinėlius "I am the ONE" big_smile Jei jau labai tau imponuoja ta pažintis per one.lt wink

Aha, ir teisingai Aleksandras sako, paieškok panašių temų wink

4

Re: Patarimai del staigmenos merginai

nu su one.lt tai dabar nieko bendro nera.ji istryne save is ten.tiesiok pasakiau kad per tenais susipazinom
p.s. del one.lt logotipo visai gera mintis

5

Re: Patarimai del staigmenos merginai

jei jau tau patinka ta mergina, tai gal ir kitas palik ramybei..???:::018 nes jau uzknisai mane... atstok nuo manes ir nerasyk tu susiktu sms.. psicha kazkoks..:::022

6

Re: Patarimai del staigmenos merginai

Jurga, o kam davei tu jam tel ??
;D oi.. ;D ;D ;D Mantuli, ir su manim gal ruosiesi draugaut :? ;D

7

Re: Patarimai del staigmenos merginai

kzn kdl daviau:D bet nuo to laiko pasimokiau.. niekam isvis nedalinu tel ir manau keisiu, nes sis psichas is didziosios raides ramybes neduoda su liguistom sms..

8

Re: Patarimai del staigmenos merginai

tokiu degradu dar nesu macius kaip mantas;D

9

Re: Patarimai del staigmenos merginai

na, as padarysiu pauze......................................
tik vyruk, nesuprantu, tau rupi ta panele, o tu siulai susitikt, parasydamas 2 laiska ;D as tavim didziuojuosi :::b18
>>> jau itariu, kodel ji issitryne savo anketa is ones ;D ;D ;D

10

Re: Patarimai del staigmenos merginai

Kadangi, kadangi mano vienmetis ir bendravardis moderatorius nesirodo, tai as pasakysiu, tai ka jis turetu sakyt big_smile Baikit ta offtopic apie tuos sms, cia apie staigmena merginai snekama big_smile

11

Re: Patarimai del staigmenos merginai

big_smile) big_smile) tema tavo bendravardis, bendraamzis ir visoks kitoks gales ir istrint, nes temu panasiu buvo
>> pripazistu, gal ir negalima taip, bet sveciu jis nenori :-)

12

Re: Patarimai del staigmenos merginai

nijole ir jis nuo taves neatsikabina?;D jis ne taik ad pri manes priskreto, bet ir seses mano pradejo list..:::833;D zn kad cia ne i tema, bet negalejau tylet, Linai;)

13

Re: Patarimai del staigmenos merginai

o del staikmenos, tai tegu jis jai pasako: brangioji, as duodu tau laisve, buk laiminga ir laisva, nes as nusidejelis, taves nevertas;D;D;D merginai tada lb pasisektu;D

14

Re: Patarimai del staigmenos merginai

ka merginai patinka gauti dovanu is vaikino?
ten visokie meskinai,zaislai,kvepamai manau yra banalu
tai galvojau gal ka naujo galesi pasakyti
a?

15

Re: Patarimai del staigmenos merginai

tu zioplas?? namatai, akd siulom? o tu vel to pacio klausi..:::022

16

Re: Patarimai del staigmenos merginai

na as aisku mielai padiskutuociau apie tuos sms big_smile:D:D bet busiu gera ir atsakysiu i tema :::629  man asmeniskai patinka ivairus dalykai, kuriuos apie tave zino tik artimas zmogus, pvz. gal kada minejo ko labai noretu, arba gal turi kokiu pomegiu, hobi..

17

Re: Patarimai del staigmenos merginai

nk tau nepavyks su ta pana:::639