1

Topic: Haris Poteris

Kas labiau patinka filmai ar knygos ? ir siaip ka manote...

2

Re: Haris Poteris

Na,man knygos isvis nepatiko big_smile nors perskaiciau tik viena big_smile O filmai...Na,jo filmus dar galima pakest big_smile)

3

Re: Haris Poteris

paskutini karta sia knyga skaiciau.... kai atsirado big_smile pirma, antra ir trecia dali, bet trecios taip ir nebaigiau, kantrybes neuzteko. O filmas... pirma dali esu mates, tai tiesiog kai jis pasirode kiek cia... 11-12 metu buvo, nepamenu, tai patiko, kad viska galejau vizualiai pamatyti, apie ka ten rase. Bet siaip sakau, nepatinka man tas poteris, ten visiska fantastika, o kadangi as realistas, tai turetum pati suprasti, ausra wink

4

Re: Haris Poteris

buvau sitam naujam filme. na nezinau, per daug jau man tu efektu:)

5

Re: Haris Poteris

o man HP patiko..skaičiau ir knygas ir kažkurią dalį kine žiurėjau..
tiesa,tikra fantastika..bet..laisvalaikiuj prastumt ir tai tinka..;]
prisimenu vaikystę,kai tikėjau tokiais stebūklais..

6

Re: Haris Poteris

ai sueina man tas Haris Poteris.. buvau neseniai Felikso brolija, nes drauge nusitempe ir visai nesigailiu..

7

Re: Haris Poteris

Ne mano skonio tas Poteris, per daug popsine literatura smile

8

Re: Haris Poteris

Linas, 19 wrote:

Ne mano skonio tas Poteris, per daug popsine literatura smile


tada kokio pobūdžio,ponaitis Linas,literatūrą žiūri?;]

9

Re: Haris Poteris

aj normalus tas poteris nko bet gerjau filmas o ne knyga

10

Re: Haris Poteris

knygos kurkas geriau bet filmai irgi idomus wink

11

Re: Haris Poteris

Haris Poteris manau labaiu filmas patinka nei knygos:)

12

Re: Haris Poteris

man labiau patiko KNYGOS:) kai pradedi skaityti knyga atrodo stora, net i galva saut negali kad imanoma perskaityt... bet.. pradedi ir negali sustoti:)) o filmai.. na ten ne wisi dalykai pavaizduojami... juk nesudesi knygos informacijos i keliu valandu video...

13

Re: Haris Poteris

as tai filmo dvi pirmasias dalis maciau o knygas sesias perskaiciau , kaip Jolanta sako tai tikrai labai storos knygos atrodo , bet kai skaiciau apie 600 psl knyga tai per keturias dienas perskaiciau nes negaliu sustot , abai idomu ... wink

14

Re: Haris Poteris

na pagal amziu gal ir nelabai tiktu, bet galiu pasakyt jog su begaliniu malonumu perskaiciau visas knygas (na tik naujausios nea, nes dar nera lietuviu kalba lyg tais), kaip kazkas minejo, pradejus skaityt negali sustot, atrodo, na dar puslapiuka ir einu miegot, o ziurek ir vel visa skyreli perskaitai. zodziu autorei didziuliai aplodismentai uz talentai taip sumaniai aprasyti ir itraukti skaitytoja.
na o filmai... buvo idomu ziuret, nes knygas skaiciau, bet seip... sunku perteikt viska issamiai per trumpa laika..
balsuoju uz knygas wink

15

Re: Haris Poteris

knyga, tai tik viena perskaicius.. ta princa:) tai lb patiko, o va filmus tai visus macius ir laukiu sekanciu dvieju:) harry poteris my hero:::818