1

Tema: Tiesiog įdomus klausimėlis iškilo ;)

Sveikos,
Man labai įdomu ką jūs manote apie konsultančių darbą tokiose firmose kaip AVON ar "oriflame"? Gal kas norėtų, bet neturi pakankamai info? O gal kaip tik toks darbas yra smerkiamas?
Laukiu nuomonių smile

2

Re: Tiesiog įdomus klausimėlis iškilo ;)

na, as tokiu darbu nesidomejau niekada, ir siaip esu pirkus is avono tik karta.. o neperku todel, kad as noriu daikta paciupinet pries perkant.. kazkaip tie zurnaliniai pirkimai manes netraukia :V nei pabandysi, nei paciupinesi buteliuko (dezutes ir t.t.) nei ka...
>> ir siaip koks ten konsultavimas:? kokybiskos konsultacijos as ten neizvelgiu .. paskaite, kas parasyta ir viskas >> juk ta kosmetika platina ir pyples << tai nunese zurnala i klase, ten uzsisake ir visa konsultacija baigta...

3

Re: Tiesiog įdomus klausimėlis iškilo ;)

yra ir geru profesionaliu konsultanciu, kurios moka patarti.

4

Re: Tiesiog įdomus klausimėlis iškilo ;)

Nijolė, 21 parašė:

na, as tokiu darbu nesidomejau niekada, ir siaip esu pirkus is avono tik karta.. o neperku todel, kad as noriu daikta paciupinet pries perkant.. kazkaip tie zurnaliniai pirkimai manes netraukia :V nei pabandysi, nei paciupinesi buteliuko (dezutes ir t.t.) nei ka...
>> ir siaip koks ten konsultavimas:? kokybiskos konsultacijos as ten neizvelgiu .. paskaite, kas parasyta ir viskas >> juk ta kosmetika platina ir pyples << tai nunese zurnala i klase, ten uzsisake ir visa konsultacija baigta...

visiskai sutinku su tavim visu 200 procentu big_smile

5

Re: Tiesiog įdomus klausimėlis iškilo ;)

Jolanta, 38 parašė:

yra ir geru profesionaliu konsultanciu, kurios moka patarti.

na dar tokios nemaciau wink gal ir yra kokiose brandesnese firmose kaip oriflame mary kay ar pan...nzn net, tokios firmos man per brangu ir apskritai visos jos dazniausiai net meginuku neturi taj as turiu is to pakonsultavimo pirkt? joa kai nusipirkau pudra taj pasirode kad ji bespalve ;D  tik blizgesys kazkoks o atrode paveikslely ir sake kad atspalvis yra hmm