21

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Diva, 34 parašė:
Dora, 19 parašė:

Arturai, o tu kaip matau, labai protingas pasijutai tokia tema sukures :?

o tai čia asmeniškai Artūras kaltas dėl to, kad amerikiečių protingais nepavadinsi ir jam Lietuvoj geriau?.... :::041

na jau tik nepradėkite čia peštis wink
> na dėja nepasirenkame kur gimsime... ar pievoje ar ligonineje ar pakeliui į ją big_smile big_smile

22

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Diva, nieko negalima kaltinti uz ju nuomones. Taciau eiti ir sakyti visiems kokie kiti neprotigi, nepaziurejus pirma i save irgi nera protinga. Be to tavo argumentas apginti Artura labai lengvai gali buti panaudotas apginti tuos pacius Amerikiecius. Juk jie irgi nekalti, kad yra tokie yra. Tai va.
O su tema nesutinku todel, kad skleidzia kulturine nesantaika be jokiu tikru pagrindu.

23

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Dora, 19 parašė:

Diva, nieko negalima kaltinti uz ju nuomones. Taciau eiti ir sakyti visiems kokie kiti neprotigi, nepaziurejus pirma i save irgi nera protinga. Be to tavo argumentas apginti Artura labai lengvai gali buti panaudotas apginti tuos pacius Amerikiecius. Juk jie irgi nekalti, kad yra tokie yra. Tai va.
O su tema nesutinku todel, kad skleidzia kulturine nesantaika be jokiu tikru pagrindu.

aš sutinku visakaip wink

24

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Dora, 19 parašė:

Diva, nieko negalima kaltinti uz ju nuomones. Taciau eiti ir sakyti visiems kokie kiti neprotigi, nepaziurejus pirma i save irgi nera protinga. Be to tavo argumentas apginti Artura labai lengvai gali buti panaudotas apginti tuos pacius Amerikiecius. Juk jie irgi nekalti, kad yra tokie yra. Tai va.
O su tema nesutinku todel, kad skleidzia kulturine nesantaika be jokiu tikru pagrindu.

Labai džiaugiuosi, kad supratai, kad nieko negalima kaltinti už pareikštą nuomonę... nes būtent pati ir "apkaltinai" Artūrą už pareikštą nuomonę... smile o paskui ir mane... smile aš nieko nei kaltinu, nei teisinu. yra kaip yra... Pagyvenk Amerikoj ir tuomet pareikši savo nuomonę, kokia ji tau pasirodė. Aš išsakiau savo nuomonę... smile Rusų humoristo Zadornovo visa koncertinė programa buvo skirta amerikiečių kvailumui.... neteko girdėt, kad Amerika būtų siuntusi Rusijai oficialią notą dėl to. smile smile smile  o kokia čia kultūrinė nesantaika galėtų kilti dėl šitos temos tai visai nesupratau???

25

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Diva, sorris, gal but ne taip issireiskiau. Nenorejau jo apkaltinti, tiesiog norejau parodyti, kad negalima pirstais i kitus badyti. Tai buvo ne kaltinimas, o greiciau sarkazmas.
O del kulturines nesantaikos, turejau galvoje, kad tai skatina tik dar labiau nemegti Amerikieciu. Zinoma tai nereiskia, kas Amerika del to nutrauks politinius santykius su Lietuva ar kazkas tokio. Taciau tai skatina lietuvius tiketi, kad visi Amerikieciai yra kvaili, kas nera tiesa. O pries ta humoristo programa apie kuria kalbi, tikriausiai nieko pries netureciau. Juk del to ir vadinasi humoras, kad ne rimtai. Abejoju ar jis ten reiske savo neapykanta smile

26

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Dora, 19 parašė:

Diva, nieko negalima kaltinti uz ju nuomones. Taciau eiti ir sakyti visiems kokie kiti neprotigi, nepaziurejus pirma i save irgi nera protinga. Be to tavo argumentas apginti Artura labai lengvai gali buti panaudotas apginti tuos pacius Amerikiecius. Juk jie irgi nekalti, kad yra tokie yra. Tai va.
O su tema nesutinku todel, kad skleidzia kulturine nesantaika be jokiu tikru pagrindu.

tai mes ir nekaltinam amerikieciu, kad jie yra nusipeneje, pasikele, buki zmones... na nevisi yra ir protingu ju, bet ir tiek protingi tyciojasi is amerikieciu. beto juk cia forumas ir cia galima laisvai reiksti mintis...
beto siaip jie kalti, kad tokie jie yra, nes tave kvailu nepavers jei tu to nenoresi...

27

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Diva, 34 parašė:
Dora, 19 parašė:

Arturai, o tu kaip matau, labai protingas pasijutai tokia tema sukures :?

o tai čia asmeniškai Artūras kaltas dėl to, kad amerikiečių protingais nepavadinsi ir jam Lietuvoj geriau?.... :::041

Aš abejoju, ar JAM Lietuvoj geriau. Man atrodo, jis išvis negali suvokti, kad kažkas gali galvoti kitaip ir netgi būti teisus.

28

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

cia man yr spresti kur man geriau ir kur ne. ir iswis parasiau sita tema delto kad litovcai paswarstytu kitus wariantus kur uzsidirbt pinigu. o kad dauguma amerikieciiu tupi ir isvis cia be siuksliu meksu ir zydru daugiau nieko nera tai cia faktas ir kas cia nebuvo tegul neaiskina

29

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Man įdomu, kuom tu pats geresnis už tuos "šiukšles meksus ir žydrus"?

30

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

ko cia tau taip idomu pasidare wiskas skaityt pradzioj ismok, ir i sawe bisky paziurek tada ant kitu waryk...

31

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Man ir idomu. Skaiciau skaiciau ir niekur neradau temoj atsakymo big_smile Ir dar nepastebejau kur Martyn cia ant konors varo smile:):)

32

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Arturas, 18 parašė:

cia man yr spresti kur man geriau ir kur ne. ir iswis parasiau sita tema delto kad litovcai paswarstytu kitus wariantus kur uzsidirbt pinigu. o kad dauguma amerikieciiu tupi ir isvis cia be siuksliu meksu ir zydru daugiau nieko nera tai cia faktas ir kas cia nebuvo tegul neaiskina

Arturai, tai kad butent Amerikoj geriau galima uzsidirbt, jei ten visi durni ;] juk is durnesniu lengviau ispest pinigu, nei is protingu ;]

33

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

aleksandras teisus, bet dabar ameriko nieko gero nebera, doleris kirtes, tai ir pinigu ne tiek daug uzdirbsi, o dar amerikoje suirute po tu dvyniu griuvimo yra...

34

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

jo dABAR cia jau ne taip kaip anksciau buvo benzas brangsta kainos kyla o atlyginimas toks pats siaip jau sako kad europoj galima daug daugiau nei cia....

35

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

*uzsidirbti

36

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

visur yra pliusu ir minusu... nepatinka daug kas man ir amerikoj ir cia...
mieliau gyvenciau kur svedijoj ar kokioj danijoj... tongue

37

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Man patinka patarle, visur gerai kur musu ner...:)

38

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Dora, 19 parašė:

Nepasakyciau, kad jie buki. Buku amerikieciu procentas turbut lygiai toks pats kaip buku lietuviu. Zinoma as ten niekada negyvenau, taciau turiu keleta draugu is US. Plius susidariau bendra ispudi begyvendama Amerikos kaiminysteje. Taciau bukumas tikrai ne tas zodis... greiciau tai pavadinciau iskreipta pasauleziura. Kas likusiam pasauliuj atrodo nelogiska, jiems visiskai priimtina. Maciu pavyzdziuj vakar video kur desiniuju grupuote protestavo pries tai, kad vaikams mokyklose karts nuo karto butu pravedamos tolerancijos pamokos (t.y., apie homoseksualuma, rasizma, ir t.t.). Abejoju ar kam Lietuvoj net mintis i galva sautu pries tai protestuoti. Tai tikriausiai butu net skatintina (bent jau tikiuosi). Taciau jiems tai atrodo kaip pasaulio pabaiga. Zinoma, as nemeginu ju ginti. Pati nelabai megstu daugumos Amerikeciu, taciau nesutinku, kad jie nera protingi. Jie tik nesugeba to savo proto panaudoti.

O kodel ir mes turime buti tolerantiski? Kodel turime mylet nygerius ir ciurkas visokius? Kodel turim pripazinti **** ir lezbes? Kodel?
Man zymiai labiau patinka lietuviska netolerancija, va siuo nepakantumu ir skiriasi musu tevyne nuo buku tesliu amerikonu! Visai nenoriu kad mano vaikai stebedami geju parada klaustu kas tas gejus ir visai nenoriu zaksedama to aiskinti..Nenoriu kad mano anukai butu mulatai, garbanotais atsiprasant "kusiais" ant galvos ir tuo labiau kad ispazintu koki islama..
O beto kam tam amerikonui puikus intelektas? Juk ir taip lengvai uzsidirba nama, puikias masinas, dar vila kokioj Floridoj,eda uz tris europiecius, ju vaiku ateitis saugi, ypatingo issilavinimo irgi nesiekia ir t.t. o va i Amerika privaziuoja pvz. tokie vargsai lietuviukai nudirba uz juos juodus darbus, o tiem tik storus pilvus kasyt ir rekaut belieka..
p.s. as kalbu apie mase. Juk ir lietuviai pagarseje kaip vagys ir aferistai, bet apsizvalgius ir geru zmoniu aplink apstu..

39

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Viktorija, 18 parašė:

O kodel ir mes turime buti tolerantiski? Kodel turime mylet nygerius ir ciurkas visokius? Kodel turim pripazinti **** ir lezbes? Kodel?

Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi. Tik tiek.

40

Re: amerika ****. Lietuva Gerai...

Martyna, 19 parašė:
Viktorija, 18 parašė:

O kodel ir mes turime buti tolerantiski? Kodel turime mylet nygerius ir ciurkas visokius? Kodel turim pripazinti **** ir lezbes? Kodel?

Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad su tavimi elgtųsi. Tik tiek.


Paskaityk posta iki galo wink gal suvoksi daugiau