41

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Vaikai - negerkit uz vairo

42

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Jolanta, 34 parašė:

... uzvakar papuoliau i avarija,via baltica - marvele...policija ir miesto valdzia nedaro nieko...o ir nedarys, del leshu stygiaus... trumpiau tariant, jei buciau vaziavusi su trumpasnuke mashinike... sedeciau dabar be koju....ir?... visiems dzin....

va butent kad nieko ir nedarys... man nesuprantamas poelgis kai toje vietoje kur daug ivykių kelininkai tik kelio ženklą užmeta. tai greičio ribojimą tai kad daug pavojų ar dar kokį ir visa kontrolė baigiasi.
> žmonės lb neatsakingai elgiasi prie vairo.
>> na o prie marvelės ten i autostradą įsukti per piką "tikras malonumas" :V

43

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Linas, 20 parašė:
Jolanta, 34 parašė:

... uzvakar papuoliau i avarija,via baltica - marvele...policija ir miesto valdzia nedaro nieko...o ir nedarys, del leshu stygiaus... trumpiau tariant, jei buciau vaziavusi su trumpasnuke mashinike... sedeciau dabar be koju....ir?... visiems dzin....

va butent kad nieko ir nedarys... man nesuprantamas poelgis kai toje vietoje kur daug ivykių kelininkai tik kelio ženklą užmeta. tai greičio ribojimą tai kad daug pavojų ar dar kokį ir visa kontrolė baigiasi.
> žmonės lb neatsakingai elgiasi prie vairo.
>> na o prie marvelės ten i autostradą įsukti per piką "tikras malonumas" :V

... buvo kilusi mintis... bandyti surinkti visus nukentejusius toje vietoje ir... pabandyti paduoti savivaldybe i teisma... bet ...manau tai utopija ir bereikalingas vargas. Deja.... mashinikes kaip dauzesi... taip ir dauzysis... na,ash pati, vaziuosiu laaabai letai... man pakanka....patempimu.. ir skausmingu melyniu....

44

Re: STOP KARUI KELIUOSE

jau antra diena vazineju po vilniu, ir dar kelias dienas teks vazinet, veliau dar ir po lietuva. tai va ka pastebejau, kad vairuotojai tikrai mano manymu geresni tapo. gal koks vienas is desimties nepadekoja kai praleidi, kai anksciau vos vienas is desimt padekodavo. ir siaip pasipraso ir pan. zodziu, nors sitaucija dar nera gera, bet man atrodo, kad tikrai gereja.

45

Re: STOP KARUI KELIUOSE

man teises eteme.bet vazinesim kaip vazineje:)

46

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Jolanta, 34 parašė:

... uzvakar papuoliau i avarija,via baltica - marvele...policija ir miesto valdzia nedaro nieko...o ir nedarys, del leshu stygiaus... trumpiau tariant, jei buciau vaziavusi su trumpasnuke mashinike... sedeciau dabar be koju....ir?... visiems dzin....


jai kaktomusa tai gal efektas ilgo snukio ir yra.bet mieste kai reik isvaziuot i pagrindini kialia kurio kelkrasciai apstatyti visokiom mikruskem tai trumpas snukis duoda dideli efekta.man ilga snuki vienasyk jau nunese(bamperi tiksliau)nemaciau nes stovejo busas.ir taip kiekviena ryta rizikuoju,soki i pagrindini ir tikiesi kad jai kas vaziuos sustos

47

Re: STOP KARUI KELIUOSE

visur pasitaiko visokiu kliuciu,ir savivaldybei dzin,pokol vienas is ju ten nepadarys avarijos tol nieko nebus big_smile tokia jau ta lietuvele big_smile

48

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Jolanta, 34 parašė:
Linas, 20 parašė:
Jolanta, 34 parašė:

... uzvakar papuoliau i avarija,via baltica - marvele...policija ir miesto valdzia nedaro nieko...o ir nedarys, del leshu stygiaus... trumpiau tariant, jei buciau vaziavusi su trumpasnuke mashinike... sedeciau dabar be koju....ir?... visiems dzin....

va butent kad nieko ir nedarys... man nesuprantamas poelgis kai toje vietoje kur daug ivykių kelininkai tik kelio ženklą užmeta. tai greičio ribojimą tai kad daug pavojų ar dar kokį ir visa kontrolė baigiasi.
> žmonės lb neatsakingai elgiasi prie vairo.
>> na o prie marvelės ten i autostradą įsukti per piką "tikras malonumas" :V

... buvo kilusi mintis... bandyti surinkti visus nukentejusius toje vietoje ir... pabandyti paduoti savivaldybe i teisma... bet ...manau tai utopija ir bereikalingas vargas. Deja.... mashinikes kaip dauzesi... taip ir dauzysis... na,ash pati, vaziuosiu laaabai letai... man pakanka....patempimu.. ir skausmingu melyniu....

Jolanta.. čia tas pats kaip prieš vėją pūsti.. :V

>>va apsnigo ir jau skraido gezai aikštelėse su rankinu :?

>>>>>>>>>>>>>>>>
Aleksandrai.. na gal pradėj visi dėkoti po tos gražios socialinės reklamos "kad kelyje mes ne priešai, o draugai ir kad kuriame nerašytas taisykles" kaip padekojimas avariniu ar rankos mostelejimu smile> nak iek teko vazineti tai vln zmones gana draugiski ir praleidzia, o kaune tai nzn :? jokios kulturos prasiausi prasiausi viena karta kad praleistu persirikiuoti bet teko listi naglai nes net nesiteike manes praleisti.. :V

49

Re: STOP KARUI KELIUOSE

nagli vilniui irgi.dar europoj tokio naglumo reiktu paieskot

50

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Gintautas, 25 parašė:

nagli vilniui irgi.dar europoj tokio naglumo reiktu paieskot

joa posukiu nerodo :V
> na girdejau kad maskvoj tai vaziuoja kas kaip nori big_smile big_smile big_smile

51

Re: STOP KARUI KELIUOSE

jo, vakar jau buvau kaune, tai is pradziu pasirode, kad ten rodyti posukius is vis nemadinga big_smile

52

Re: STOP KARUI KELIUOSE

tik jau nepradekit stumt ant kauno.. nes atrodo, kad viskas cia del to, kad tas miestas turi kauno pavadinima. mane siaip itarimas kankina, kad kai nuvaziuojat i ta savo ismyleta vilniu, tai uzsidedat rozinius akinius ir nematot to pacio sudo, kuris yra vilniuj.zmones atsipeikekit..

53

Re: STOP KARUI KELIUOSE

... na taip... kas liecia Vilniu...vos ivaziavusi,visad ishjungiu muzika... kad neblashkytu demesio.... nes.... padek dieve...

54

Re: STOP KARUI KELIUOSE

lietuvis lietuviui vilkas big_smile
ar ten posuki rodo ar man visiskai nesvarbu,bet va kai sugalvoja kokie mazvaikiai is paskutiniuju aplenkti ir dar viduriniu pirstu mosikuoja,kartais isveda is kantrybes big_smile

55

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Viktoras, 25 parašė:

lietuvis lietuviui vilkas big_smile
ar ten posuki rodo ar man visiskai nesvarbu,bet va kai sugalvoja kokie mazvaikiai is paskutiniuju aplenkti ir dar viduriniu pirstu mosikuoja,kartais isveda is kantrybes big_smile

Viktorai.. apie tokius polegius net nekalbame. nes tai silpnaprotystes  pozymis big_smile big_smile

56

Re: STOP KARUI KELIUOSE

kartais kai greit manevruoji tai nespesi ta rankenele junginet ir nevisa laika reik to posukio kito vairuotojo atzvilgiu.man buvo avarija pries 3 metus kai rode posuki i desine bet nepasako nu ir bum

57

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Linas, 20 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

nagli vilniui irgi.dar europoj tokio naglumo reiktu paieskot

joa posukiu nerodo :V
> na girdejau kad maskvoj tai vaziuoja kas kaip nori big_smile big_smile big_smile

siaip esu vilnietis galiu pasakyt kad kaune ramiau vazineja,bet uztat ne taip profisionaliai kaip vilniuje varai savanoriu prospekte kaune kur 3 juostos i viena puse prieki kokios 4 masinos ir visos per tas 3 juostas ,taves nepraleidzia vaziudamos 40 km/h,mentu daugiau nei suns kako:)pisciuju kaune praleist nebutina.o vilniuj isivarai ant 100 gelezinio vilko gatve ir dar kartais nieko pavyt negali:)

58

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Nijolė, 21 parašė:

tik jau nepradekit stumt ant kauno.. nes atrodo, kad viskas cia del to, kad tas miestas turi kauno pavadinima. mane siaip itarimas kankina, kad kai nuvaziuojat i ta savo ismyleta vilniu, tai uzsidedat rozinius akinius ir nematot to pacio sudo, kuris yra vilniuj.zmones atsipeikekit..

prie ko cia pavadinimas. mentalitetas kitoks. kai vazineji po visa lietuva, atskiruose regionuose tikrai matosi tam tikros tendencijos. pvz tik ivaziavus i klaipeda iskart pastebi, kad nemazai vairuotoju vaziuoja per raudona sviesa. ko nera kituose miestuose. kaune krito i aki, kad nerodo posukiu. nors kai ilgiau pavazinejau, tai po to lyg ir viskas buvo normaliai kaip ir visur, tik pirmas toks ispudis buvo. nepamenu kaip del kitu miestu, bet rytoj va busiu vel kaune, alytuj, marijampolej ir kedainiuose, jei ka nors idomaus pastebesiu, butinai pasakysiu ;]

59

Re: STOP KARUI KELIUOSE

tik va.. tas dalykas, kad visi labai gerbia uz kazka vilniu << tipo ten jau gerio ir taikos verti vairuotojai.. nu bet dzin.. turbut as is kaimo ir nieko nesuprantu.

60

Re: STOP KARUI KELIUOSE

Gintautas, 25 parašė:
Linas, 20 parašė:
Gintautas, 25 parašė:

nagli vilniui irgi.dar europoj tokio naglumo reiktu paieskot

joa posukiu nerodo :V
> na girdejau kad maskvoj tai vaziuoja kas kaip nori big_smile big_smile big_smile

siaip esu vilnietis galiu pasakyt kad kaune ramiau vazineja,bet uztat ne taip profisionaliai kaip vilniuje varai savanoriu prospekte kaune kur 3 juostos i viena puse prieki kokios 4 masinos ir visos per tas 3 juostas ,taves nepraleidzia vaziudamos 40 km/h,mentu daugiau nei suns kako:)pisciuju kaune praleist nebutina.o vilniuj isivarai ant 100 gelezinio vilko gatve ir dar kartais nieko pavyt negali:)

na kai miesto nlb pazisti tai nlb ka ir prilakstysi wink dar i zenklus zurreti reikia i greicio ribojimus ir t.t