41

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

apie ji vaikinui sakai negalvot Egle? hmz.. idomiai cia vistik gaunas tada. neverta kalbet nesamoniu Mantai kad paneles neiskosi,praeis daugiausiai 2-3men ir vel viskas bus ciki piki ir vel reiks naujesnes paneles big_smile

42

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

mantai ko tu liudi juk dau yra tu paneliu bus ju lb lb lb  daug...http://forumas.ieskok.lt/imgload/4007

43

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

idomu buvo paskaityti.paciai siuo metu yra situacija,vaikinas nori skirtis,o as ne,nors jau pradedu linkti i ta puse,nes jau pavargau jam aiskinti,kad galim dar bandyti,kad neverta del tokiu dalyku skirtis,kad mylim vienas kita ir skiriames,manau cia nesamone...galvoju,kaip reiktu uzmirsti mylima zmogu...pritariu kazkieno minciai,kad reikia uzsiimti kita veikla,arba daugiau veiklos,keisti gyvenimo buda,daryti tai,ko anksciau nedarei ir save grudinti ir stiprinti,juk visas gyvenimas dar pries akis.dar visko bus...o zudytis tikrai neverta,nereikia kitu skaudinti ir yra kitokiu iseiciu,ne tik sita.nors man paciai buvo kile tokiu minciu,bet ne del meiles...depresija...ir siaip kazkoks kvailas mastymas...as pati stengiuos vyti tokias mintis ir nedartyti nesamoniu.gerai pasakyta,kad jei jau nori zudytis,tai nereikia visu gasdinti ir atrodo kad truksta demesio...paprasciausia reikia apie tai negalvoti,o gyventi ir dziauktis gyvenimu.visko buna ir dar bus.

44

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

ot va imt ir pamirst... ook juokauju... deja ji tau ilgai bus uzstrigus galvoje, kol tavo akytes nepamatys kito angelo, nuostabiomis akimis, kol neisgirs to angelo balso... tik va reikia buti labai atsargiam, kad tas angelas nesuzeistu tavo sirdutes, nes deja visi labai maisoje isimylejima, trumpalaiki susizavejima su tikra meile ir taip save isdaliname.....

45

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

sunku pamirst..ir isvis pamirsti neimanoma..tik primirsti smile nzn...man iseina greitai nuslopinti jausmus zmogui..juk jei jau issiskyrei su juo,vadinasi jis nebuvo tau skirtas...tai kam kankintis del tokio zmogaus smile

46

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

na o as sutinku su egle....niekas nepades tik laikas....ir kaip Joana sake reikia kazkuo uzsiimti,buti su draugais ar kazka panasau,tada maziau galwosi apie ji arba ja...;/

47

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Pamirsti nepamirsi niekad jei buvo stiprus jausmai, bet laikas eis ir ne be taip skaudes

48

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

nevisa laika palieka jai per prastas.mane paliko kad per geras.is manes gaudavo viska:geles demesi,pinigus ,siluma,stengdavausi isvengti pikciu.as ja milejau.iskeite i pacana 26m kuriam ji reikalinga tik.....nes turi seima ir nesiskirs,neko jai nedodavo isskirus sexo,kurio tikrai netrugdavo kokibe irgi stebejau.ir negaliu suprast kodel?????

49

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

oj oj oj,na,ka,nors gana jauna esu,bet jau teko nusivilti meile,ir kartais atrodo kad tikrai mirt norisi.bet is tikruju,neverta,reikia suvokti kad esi stipresnis uz kazkokius jausmus ir reikia nugaleti nusivylima,
pasakysiu taip,nera to blogo kas neisietu i gera,tai pamoka kiekvieno zmogaus gyvenime,visi kazka patiriame,ir nereikia del to sukti sau galvos,is tikruju,rasi kita,kuri nuslopins tavo skausma,ir po to prisiminsi tik tai,kas buvo gera kai buvot kartu
smile
sekmes tau;)laikykis

50

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

dekui saule,matau turetu gautis nuostabi moteris is taves.nepradanginkka turi savija tai dabar labai reta.zmones darosi labaisausi praranda ta kas mus skiria nuo  givunu.aisku kad bandisiu vel,tik vis sunkiau pasitiket,pastovei itampa.

51

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Man tj neimanoma ;(

52

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

nebuk vaiku pas kuri ateme saldaini , as pats du syk apsidegines, ranku nenuleidziu jei tave paliko ar buvo neistikima reiskias ji ne tau skirta buvo , rasi ta skirtaja , o tai kad cia trini asaras virs klaviaturos tai lengviau nebus  tau cia simta patarimu dave  bet tu mastysi savo galva, mirtis  na tau ir nepalengvins gyvenimo  o tik isvesi is proto savo tevus ir kitus artimuosius , buk su draugais ir niekad neatstumk juos  del panos nes mergina visada susirasi o istikimu draugu abejoju...
na jei tau patarimai nepadeda ir pametei gebejima galvot  tada  apsilankyk pas psihiatra
SEKMES

53

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

man lygiai tas pats ;(( taip pat kenciu bet ka jau padarysi gywenimas ziaurus sad( reik stengtis pamirsti ta zmogu ir negywenti wien prisimnimais sad(

54

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

prisiminimai liks amziams  bet  po kazkiek laiko  tave ims juokas  is situ prisiminimu

55

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

visi sutikti zmones lieka prisiminimuose.... neimanoma pamirsti....artodo jau lyg ir uzsimirsta,bet kazkur netycia susitinki...ar gal net susapnuoji....ir taip viskas ratu

56

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

Lineta, 22 parašė:

Mantai,parasyk kaip tau sekas:::b25


Jo Mantai Tu tik ziurek aplinkui smile iseitis visada yra:D

57

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

laikas uzgydis zaizdas:)kad ir kaip sunkumu viskas laikui begant uzsimirsta:)aisku db ziauru:)bet mirti ir iskaudinsi savo seima taip kaip tave ta panele:)

58

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

as pasiuliau likti draugais..
sutiko

59

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

o siaip jau nepamirsi:((((

60

Re: Kaip pamiršti mylimą žmogų?

savaime uzsimirsta , mane ir buvo vaikinas iskaudines su kita tai as ji palikau buvo labai labai sunkiu kol as ji uzmirsau ... ir labai sakudu o ji as labai mylejau ...:::809