1

Tema: Muzikos kiekis

Staiga nelauktai paemiau ir susidomejau kiek gi turit muzikos? Skaiciuojam dainom! Pas mane pvz kolkas 1372. Kas daugiau? wink

2

Re: Muzikos kiekis

487..kam jos daug:) vistiek visko neklausai:)

3

Re: Muzikos kiekis

niekada neskaiciavau...
>> na  va paziurejau tai 12 gigu muzikos smile muzika tik patinkanti man bet ko nekraunui ilgai rusiavau smile

4

Re: Muzikos kiekis

Surusiuotos muzikos 60.3 gig, nerusiuotos 110 gig. Niekaip neapsiemu surusiuoti. Surusiavus turbut puse istrinsiu nes tikrai visko neklausau.

5

Re: Muzikos kiekis

dainom 3450, apimtim 18,6 GB.

6

Re: Muzikos kiekis

Kažkada buvo virš 3000, bet kažkas labai fainai viską ištrynė.. :V Dabar 529 smile

7

Re: Muzikos kiekis

dainom 584, o 2.56Gb, is ju >> 121 nemano

8

Re: Muzikos kiekis

dainu tai labai daug, bet viskas i cd suarchivuota ir paliktos tik 3500 kazkur klausomu siai minutei

9

Re: Muzikos kiekis

bet tai ar tu kada nors klausysi tos suarchyvuotos muzikos ? smile pas mane irgi durnas iprotis viska kaupti, nors turbut niekada gyvenime neprireiks man to ka kaupiu ;]

10

Re: Muzikos kiekis

Aleksandrai, kaupti galima tol, kol hdd vietos uztenka, nes irases i CD greiciausiai pamirsi kad isviso tai turi. Galbut isskyrus filmus. O kai pasibaigia hdd vieta reikia paprasciausiai istrinti tai ko nenaudojai daugiau nei 2 menesius, nes tikriausiai ir nebepanaudosi smile Bent jau as tuo stengiuosi vadovautis smile

11

Re: Muzikos kiekis

neseniai siektiek pratryniau tai liko 5288 (apie 40 gb) smile

12

Re: Muzikos kiekis

O vat man nelaime nutiko.... Buvo 1567 dainos,bet.... Brolis pasistenge ir viska istryne ;( Dabar kolkas tik 86 yra....

13

Re: Muzikos kiekis

26 GB

14

Re: Muzikos kiekis

pas mane apie 60 gb muzikos smile is tu ner ko klausyt big_smile

15

Re: Muzikos kiekis

pas mane yra virsh 40gb muzikos smile

16

Re: Muzikos kiekis

8 gb - man uztenka... bet klausau ne viska neutral

17

Re: Muzikos kiekis

3418 dainos ir 20 su centais gb smile

18

Re: Muzikos kiekis

visa muzika kompaktuose  o kompaktu daug nesanai paskutini 93-kompakta irasiau  47 is ju dvd, an kompo  nedaug 1,28 GB

19

Re: Muzikos kiekis

2677 rusiuotos muzikos smile