1

Tema: dazymasis

keliu metu pradejote dazytis? kaip dazotes?

2

Re: dazymasis

15, labai naturaliai- akiu atspalvio arba prie rubu priderinti seseliai , tusas ir kai kada permatomas lupu blizgesys smile tau dartikrai labai ankstoka :::027 ir vaikino ieskoti ankstoka :::215

3

Re: dazymasis

as ir dabar nesidazau,nebent i kluba ar gimtadieni,ar siaip i kokia svente einu,tai blakstienas pariskinu:)o kartais tai pasidazau,gan daugokai su pudra,seseliais:)

4

Re: dazymasis

dbr paskaiciavau.. na, siaip buvo, kad kokios 13 metu as seseliais siek tiek padazydavau akis (tipo del fotkiu mokykloj, ai nzn ) :::909 paskui vel nesidaziau :? bet 15 metu tai padazydavau blasktienas :? < bet ir su nuotaikomis kokiomis .. bet siaip cia buvo tie dazymaisi tokie kvaili ir dar tinkamai nemokejau :?
paskui atejo 12 klase :? as iki to laiko nesidaziau, nebent del fotkiu ;D bet buvo 100dienis, tai kadangi as nemokejau, tai variau i salona, kad mane padazytu, ir isleistuvems variau i salona ;D zdz :::909 << tai tokia lele buvau, bet dbr, kai pati dazausi, tai man visai nepatinka, kaip as tada atrodziau, nors visi tada lb manim didziavosi ;D
>> bet paskui isvariau i  studijas :V ir issimokinau pati ;Dtai va. galima sakyti, kad teisingai ir padoriai dazytis pradejau nuo 18.. bet..... reguliariai nuo 20 ;D nes visokios aplinkybes ;D
>> bet savaitgaliais gera pabut nesidazius wink
----------------
kaip dazausi :? jei issimiegu, tai tik su tusu... o jei nemiegojus bunu (pvz, numigus tik kelias valandas) tai turiu tokia lb faina pudra << kad nesimato kad su pudra (nu oda tamsesne, bet nelieka tu tokiu pudros zymiu :V, tai su ja ir su tusu ....
na,o jei koks baliukas (happy) tai nepamirstu nei pudros, nei seseliu, nei skaistalu, nei tuso... <<< nesu maniake wink bukit ramus big_smile

5

Re: dazymasis

As tai dar nepradejau dazytis... :V ;D

6

Re: dazymasis

Jau pats laikas butu,Sigitai!

7

Re: dazymasis

megstu dazytis,paryskint kaij kuriuos veijdo bruozus :::817

8

Re: dazymasis

Aš pradėjau anksti - 8 ar 9 metai buvo. Laikui bėgant įpročiai keitėsi

9

Re: dazymasis

gadinti veida pudromis,tai 14 ar 15 metu,bet vasara ir rudeni to nedarau:)
o siaip tai blakstienu tusa gal kokiu 11 isbandziau,bet,kad man jo nereikia,seselius irgi retai issitraukiu is kosmetines,tai tik kremais tepliojuosi:)

10

Re: dazymasis

nu kremai tai man nelabai asocijuojasi su kosmetika... smile

11

Re: dazymasis

Paulina, 12 parašė:

nu kremai tai man nelabai asocijuojasi su kosmetika... smile


kosmetika,bet ne dekoratyvine:)

12

Re: dazymasis

nuo 16metu turbut pradejau a le dazytis mamos kosmetika smile 18metu dazydavausi tik i klubus arba i pasimatymus. Db dazausi kai netygiu,o tyngiu lb daznai big_smile

13

Re: dazymasis

na as atrodo nuo 10metu pradejau smile

14

Re: dazymasis

Aš net neprisimenu...Buvo tokie mergaitiški pakvailiojimai, paskui kokios 16 dažiausi jau normaliai, pudra tušas ir blizgesys. Dabar tik retkarčiais pasidažau, kur nors rimčiau eidama smile

15

Re: dazymasis

  Dazniausiai dazausi su tusu paprastom dienom,pradejau nuo 15 metu kazkur,labai domejaus dazymu daug zinau apie tai,todel moku kad akys atrodytu didesne arba atvirksiai,dazydavau drauges,ryskesni makiaza geriausia daryti tik tada kai eini i koki vakareli,kur tamsiau,tada galima juoda piestuka panaudoti ir ryskesnius,biski tamsesnius seselius...http://forumas.ieskok.lt/imgload/4140

16

Re: dazymasis

Nezinau... Seniau dazydavausi tik tusu nebent.. Ir tai gal nuo geriausiu atveju 13-14. As tiksliai nepamenu.. wink Dabar irgi kaip uzeina tai apsidazau tai visai ne... smile

17

Re: dazymasis

pradejau gal nuo kokiu 14 ar 13 nebelabai prisimenu :::528 bet seip tai dažausi bene kiekviena diena ...kartais kai tinginiauju namie pasidarau ir dažimuisi iseiginę :::817

18

Re: dazymasis

na dazausi kazkur nuo 13 o gal net nuo12metu bet cia tokie pirmieji bandymai:::305 bet jau taip normaliai nuo 14 metu einant i sokius i mokykla ir visur kitur:::010 na daziausi ir dabar dazausi neryskiai nes man netinka ryskus seseliai ir visa kita:::034

19

Re: dazymasis

..niekad gyvenime nesu pudravusis dar dabar ir kogero net nezinociau kaip tai daryt big_smile dazausi labai retai..ir tai buna tik pazaidimas su tusu..

20

Re: dazymasis

gal kokios 18...kad ir dabar nelabai dazausi nera tikslo ar aplinkybes ne tos...

bet kai maze buvau tai nukancydavau mamses dazus ir pries einant maudytis issimaklevodauvau pries veidroduka, ...o jau grazu, tai grazu man budavo .. ;D bet is tikro --->:::036