1

Tema: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

turiu beda... veluoja menesines... sausio antra vartojau postinor... maudzia pilva... siaip pries pora dienu jau turejau susirgt.. skauda krutine, bet man ja skauda pries kekvienas menesine... nzn ar cia sutapimas kad dbr man jas skauda tuom dienom kai turecaiu sirgt, ar pastojau ;( man labaiusiai idomu ar pastojus skauda pilvo apaciam panasiai kaip ir pries menesines?

2

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

padekit plyzzz

3

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

www.prisimink.lt  >> čia galėsi tiesiogiai parašyt ginekologui. Jie gana greit atrašo wink
Manau kad mėnesinės gali vėluot truputį, dėl Postinoro, bet visko gali būt.. Sėkmės, mergyt wink

4

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

aciu

5

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

As visgi linkusi manyti, kad netrukus susirgsi...:) nesijaudink taip smile

6

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

manau del skausmu reiktu kreiptis i gydytoja....

7

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

O as vistiek manau, akd pries menesines skauda tau. Juk pati sakei, kad skauda pries menesines... Ir man paciai buna net savaite pries jas maudzia. O Tavo amziuj nieko keista, akd ciklas veluot galetu. Tuo labiau, gal kaip jau cia minejo, nuo vaistu, o gal sustresavai ar ka...

8

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

gal blogiausias dalykas ka galejai padaryt tai pavartot pastinora... juk zinai kokiu neigiamu savyiu jis turi ir kokios jo vartojimo pasekmes gali buti (tik nesakyk kad nzn ka kalbu) siaip reikejo pagalvot pries ji vartojant. nes sis vaistas ismusa is veziu organizma, ir truputi uztrunka kol menstruacijos susireguliuoja... tad as manau kad cia tik sutapimas kaip ir pati rasai, tikikemis viskas gerai wink

9

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

postinor bent dviem menesiam sutrikdo ritma,o vien stresas del to,kad galejai pastot... nepergyvent,turetum susirgt,o maudzia del to,kad "neprasimusa"... don     worry,viskas bus gerai smile

10

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

na man kai pastojau irgi skaudejo pilva (kai turejo prasidet menesines)

11

Re: padekit merginos! labai reikia pagalbos!!!

mano drauge kai pastojo jai labai skaudejo pilvo apacia ir krutine.tad mazute gali but kad esi ne viena.paprasciausiai pasidaryk nestumo testa kuris parodo anksciausiai.