61

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

betkurioi skandinaviskoi saly norvegijoi arba island danijoi svedijoi as gyvenu saloi  klimatas kaip kursiu nerijoi man labai nedaug reikia kad pasijusciau laimingas todel manau pritapciau visur jei moki dziaugtis smulkmenom tai kazko ypatingo nereikia. as megstu vienatve ir gamta man nera liudna uztenka sutikt zmones kelis kart per savaite visi saloi pazystami daug maz.  jauku malonu. Jei nesi sielos ubagas tai linksmintoju yvikiu ar kitu zmoniu nereikia tam kat jaustis gerai.

Man nesvarbu kokia salis nes noreciau gyventi atokiau nua miesto - skruzdelyno, nua pilkos zmoniu mases. nedidelei gyvenvietei provincijoi , kalnuase arba saloi megautis sveika gamta ir sveiku gyvenimo budu.

betonas asfaltas svaigalai pasileidusios moterys nesveikas yvikiu tempas stressas visada esi nua kazko priklausomas ir privalai pildyti aplinkiniu lukescius jautiesi kaip sraigtelis didelei masinoi ir dyli kiekviena diena neistrukstamai. 

Zmogus gali pasijusti laisvas tik tada jei jis yra niekas nepastebimas nepriklausantis

man didmiestis tai retkarceis ir su saiku apsilankyti, bet jei nori ten gyventi tai atsidaro narvelio vartelei och ten laukia retelis kua greiciau begsi tue greiciau suksis

62

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Tik lietuvoj,galima isvaziuoti kuriam laikui pinigu uzsidirbti,bet sava salis yrs sava,kad ir ne kas joje,bet cia zinomi visi kampeliai,paprociai,cia ir gyventi smagiau,aisku kitiems geriau uzsienyje,bet paziurejus na ka ten palikes esi nieko,teko su daug pazystamu sneketis kurie uzsienyje,visi anksciau ar veliau zada gryzti i lt gyventi.

63

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Rinkciausi ispanija. Siltas klimatas, karsti vyrai, grazi gamta, nesunkiai ismokstama kalba - ko daugiau bereikia big_smile