1

Tema: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

ką renkatės, forumo trumparegiai? wink

2

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

isbandziau ir ta ir ta.. ir pasilikau prie akiniu. su lesiais nepalyginamai patogiau, bet daug brangiau ir daug zaidimo...

3

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

su lesiais labai daug peckeliojimosi wink kiekviena ryta kistis kiekviena vakara issitraukt... uf. Na ir aisq kainele ir visa kita wink

jei randi gerus akinukus kurie pagrazina o ne subjauroja tave, tai tada verciau likt prie pigesnio varianto ir nesiot akiniukus wink

4

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

na jei paskaičiavus kiek per metus lęšiams išleist reikia... gal ir daugiau išeina, nei nešiojant akinius. Bet kad tikrai geri akulioriai irgi nepigus dalykas ir čia jau reikia tą sumelę klot iškart hmm
aš pvz negerai jaučiuos su akiniais..
bet kita vertus, tai akims, aišku, sveikiau būtų..

5

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

na ir laika taupantis dalykas smile na o del akilioru tai nera jie brangus jei aisku nesivaikai tu ten visokiu Dolce&Gabana uzrasu ant ju wink

6

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

bandziau nesiot lesius, bet kad juodai akys pavargdavo.. tai dabar isigijau akinius. juodai nepatogus daiktas:D bet kai man ju nuolat nereikia, tai daug geriau negu lesiai:D net sekundes neuzima nusiimt ar uzsidet:D ir akiu neskauda=)

7

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

as pasirinkau akinius. nors kai kuriais atvejais pavagalvoju kad butu pravartu ir lesius turet.. smile bet tikrai ne kasdienybei..

8

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

akiniai- bijau paliest akies obuoli big_smile

9

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

lesiai gerai kol kokia infekcija neisimeta wink

10

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Auris, 19 parašė:

na ir laika taupantis dalykas smile na o del akilioru tai nera jie brangus jei aisku nesivaikai tu ten visokiu Dolce&Gabana uzrasu ant ju wink

na žinai, individualus dalykas... priklauso nuo trumparegystės laipsnio juk smile nesivaikau aš tų kvailų madų, kosminių prekinių ženklų, bet jau vien už visokeriopai gerus stiklus paklot tenka... aišku, jei nesinori vaikščiot su babytės Bronės ( "Ragų" herojė/us big_smile ) storumo akinių stiklais ;D

11

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

akiniai.. smile man jie netrugdo.. smile

12

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

aš tai pastebėjau, kad jei kur su akiniais išeinu, kažkaip daugiau dėmesio susilaukiu... :::201 kame replės? big_smile

13

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Seniau buvo akiniai, dabar lesiai. Neiskeisciau i nieka ju. Ner tn su jais daug zaidimo. Labai klystat... Taigi paemei isidejai ir psio, cia ne penkio minuciu neuzima... Issiimt tai isvis. Beto su naujoviskai galima miegot iki sesiu paru, bet visgi miegojimo su lesiais as vengiu.. smile Labai rytae kazkokios akys sausos buna... smile Na nezinau, cia individualus dalykas, bet mano akys iskart linzes prieme... Nejauciu as ju... smile

14

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

LESIAI vs. AKINIAI
mano nuomone tai tik lesiai ir tik lesiai, akinius belekiek laiko nesiojau, kol supratau kad va: jau isaugau is pradines suolo, galiu sau leisti ir daugiau smile
privalumai lesiu ir trukumai tai tokie: 1.jie netrukdo, ypac megstantiems sporta ir judruma zmonems.(pvz vaikinams megstantiems mokuotis kumsciais big_smile big_smile cia turejo buti bajeris smile) 2.jie nepaslepia akuciu zavesio: nors kai kartais tinginys apima kalbant apie dazymasi ir visas veido peckeliones, tai akiniai ir nuovargi, ir  pajuodavusius paakius paslepia smile:) 3. kaina, ogogo.. nu cia tai lesiu pagrindinis minusas.. 4. bet jei regejimas labai jau blogas, kai tenka detis nyxcio storumo akinius, lesiai tikrai nebjaurotu veido taip kaip akiniai... 5. hmm kas del higienos: lesiai jos reikalauja daugiau, nors lesius jau praktikuoju 7 ar 8 metus, jokiu infekciju nesu pasigavusi..tiesa sugaistama kasdien po 20 sek daugiau... minusas zmonems, kuriu akys labai jautrios, tada greitas ju isidejimas reikalauja siek tiek kantrybes ivaldant technika big_smile big_smile [man tai trunka tiesa pasakius maziau nei 10 sek tongue] 6. bet yra ir naujos kartos lesiu kuriuos tu isidejes net uzmirti issiimti po menesio.[ na siaip esu istempus savaite, nes paskui kazkaip reikejo akytem fresh air] 7. didelis pliusas ziema, kai akinai tai uzgaruoja. tai atgaruoja mainant : laukas- patalpos- laukas ir tt.. kitu aspektu neminesiu arba kitus uzmirsau pamineti big_smile big_smile

siaip geriausias varijantas per daug neislaidauti: tureti ir akinius ir lesius.. namie as nesioju akinius(taupymo sumetimais) o kai kur lekiu ar pasportuot, pasidegint ar i pasimatyma--- tabu man buna akiniai, nes nesijauciu patogiai...

15

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

na, lesius nesioju jau 4 metai, akinius uzsidedu tik pora sav per metus.. 2 metus nesioju night&day lesius (isidejai, po menesio issiemei ir ismetei).. tik tiek, kad situs lesius isnesioju iki 3men netgi (vidurkis apie 4-6sav) - o kaina tik 60lt.. pas mane regejimas -6.5D, taip kad jeigu pirkt naujus akinius, tai minimum apie 500lt atsieitu man jie, o uz tokia suma iseina 8 poros lesiu - taupiai naudojant, uztenka 16 men... nezinau kaip jus cia taip skaiciuojat, bet man lesiai pigiau ir patogiau gaunas.. smile

16

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Sutinku su Deividu ir dita... Man tai tie mazdaug 60lt i menesi... neatrodo labai jau toki baisus pinigai del savo akuciu... Ir va dar... Aciu, Deividui, kad atvede i prota, nes tik per ji nusipirkau lesius ;D

17

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Tikriausiai isigysiu juodus big_smile cia tam kad  zmones dar labiau gazdinciau :=D bet draugelis pagrasino kad kai eisiu i tusofkes isiimciau :? sake neva jei nulusi ir uzmigsi tai akys atrodys kaip zombio istinusios ryte :?

18

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

as pasirinkau lesius nes nenoriu vaiksciot su akiniais ... baisiai atrodau , nors lesiai brangiau ir is pradziu buvo labai sudetinga juos isidet ir issiimt , bet dabar dziaugiuos smile

19

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

na as dbr ir tik uz linzes..
>> man reikia tik 1. tai gyvenu taupiau negu taupiai big_smile  na, is pradziu, 2 sav tai nemiegojau su ja.. issiimdavau.. bet kiekviena ryta ten ja krapstyt atsibodo.. vienakart neisemiau.. kita. tai ir pamaciau, kad nieko neatsitinka ir sau toliau vaikstau rami ir nieko nebijau .. zdz... viskas ten su jomis gerai.. o as daznai tv ziuriu pries miega.. tai su akiniais gulet lb nesmagu.. o cia.. tik pakst ir miegi wink

20

Re: Kontaktiniai lęšiai ar akiniai?

Tai akytems nieko nenutiko Nijoliuk ?