21

Re: Baletas

is pradziu baleto laabai nemegau, bet kai nuejau nuomone is kart pasikeite..nuostabu..

22

Re: Baletas

Kristina, 20 parašė:

is pradziu baleto laabai nemegau, bet kai nuejau nuomone is kart pasikeite..nuostabu..

Va kaip patarlė sako: Neparagavęs vaisiaus,nesakyk, kad jis neskanus. smile

23

Re: Baletas

Jurgis, 20 parašė:

Jolanta toki klausima uzdavei , ar savo dvasiniais poreikiai nereikia rupintis?  Na juk zmones kuo toliau tuo labiau linksta i gyvuliskaja puse ir rupinasi fiziniais poreikiais, o dvasiniais tai praktiskai nelabai supranta ir zino kas tai yra apskritai. Jei pasake , kad nuejau pasikulturinti i teatra. as paklausiu i koki ? o man atsako Korsunovo fucking and shoping, tai galima spresti apie zmogaus issilavinima ir jo lygi.
       Pats tikrai nedaznai lankausi balete, daugiau klasikines muzikos koncertuose. Nesenai susizavejau Igorio Stravinskio "sventojo pavasario" muzika. Tikrai butu idomu pamatyti ir baleta ir jis be to yra statomas pas mus.

Jurgi,
na gal muzika ir nieko...siaip stravinskis man patinka,bet sitas baletas yra vienas is prasciausiu siuo netu statomu LNOBT....

na o siaip cia kas kalba apie dietas ir t.t.....viskas yra pernelyg iskreipta....as turiu lb daug pazistamu kurie soka baleta ir t.t....mano geriausios drauges balerinos ir tos dietos yra daugiau mitas...o tuo labiau,kad atseit net nezino koks saldainiu skonis....taip jos kazkiek turi atsisakyt,bet tikrai ne per daugiausiai....na taip kaip ir visur buna isimciu smile

o baletas man lb patinka....geriausias spektaklis mano manymu raudonoji zizel....na gal dar romeo ir dzuljeta,o patys balerunai svaigsta del don kichoto smile

siaip man lb gaila tu zmoniu,kurie net nemate baleto sako,kad tai negrazu nesamone ir t.t.....nepersokes griovio nesakyk op....apskritai as manau,kad tai yra lb intelektualus menas ir ne kiekvienam suprasti smile....kaip ir klasikine muzika ar naujuju laiku daile....tam reikia issilavinimo ir gaila bet lb zmoniu tai gali suprasti ir deramai ivertinti...o kaip pastebejau cia reiskiasi apskritai nelabai ka siuo klausimu galintys pasakyt zmones....ir visgi gaila del to smile

24

Re: Baletas

Jolanta, ačiū už temą :::833 labai maloniai nustebino.... :::035 gaila tik, kad sugebančių diskutuot apie baletą itin mažai, o pasipiktinusių balažin kuo net sakyčiau per daug.... o kuo piktintis? sakyčiau viena iš sudėtingiausių meno formų - fonogramos vietoj savęs nepaleisi ir superiniai pavykusio šokio nepasidėsi į lentynėlę, kad pasinaudotum kitą kartą... pagalvokit apie tai, skeptikai...  baletas tai ne dietos ar rausvi sijonukai ir puantai.... tai šiek tiek daugiau... :::528

25

Re: Baletas

butent...tai tikrai kur kas daugiau....jei dar esi laiba kaip gulbe nereiskia,kad galesi buti ir prima balerina smile

26

Re: Baletas

jo tikciau i balerunus bet man labiau patinka kasiukas :::818 o baletas tai grazu smile ipac prisimenu gulbiu ezera :::742 idomius ispudzius sukelia :?

27

Re: Baletas

sa maza coliuke

28

Re: Baletas

Tragedija man tas baletas..niekada nebuvau ir nebusiu..:D vyrai su bobiskom kojinem ir t.t..man slykstu..kaip ir dailusis ciuozimas tai geju uzsiemimai..

29

Re: Baletas

Na jau, Tomai.... Niekada nesakyk niekada ir ko nezinai - nekritikuok :::920

30

Re: Baletas

na, as paskutini karta ziurejau Vilniaus baleto "Idiotas". likau maloniai nustebinta smile nebuvo jokios pomtastikos, minimalios dekoracijos, labai saikingi kostiumai, o ispudis tikrai didziulis smile db planuoju keliauti paziureti kito J. Smorigino baleto "Geisa".

31

Re: Baletas

Esu buvusi operos ir baleto teatre ne viena karta ir jauciu silpnybe baletuj smile man taj yra kazkas ypatingo, juk sis darbas yra sunkus norint sitajp geraj pasiruosti vajdinimuj taj mane ir zavi labiausiaj smile

32

Re: Baletas

Tomas, 27 parašė:

Tragedija man tas baletas..niekada nebuvau ir nebusiu..:D vyrai su bobiskom kojinem ir t.t..man slykstu..kaip ir dailusis ciuozimas tai geju uzsiemimai..

Einam uzsirasysim i baleto pamokas :=D nepirksim stipriaku,nerukysim, negersim ;D prakalsim masinas:D, nemokesim uz nuoma bet uzsimokesim uz BALTO PAMOKAS :::b02

33

Re: Baletas

baletas begalo gražu.. bet per daug sudėtinga, bent mano akims...

34

Re: Baletas

esu viena karta buvus balete - ziurejau pasaka Snieguole ir 7 nykstukai. man visai patiko. mielai nueiciau vel i koki. apskritai mielai i teatra, baleta, opera mielai nueiciau... seniai buvau...