1

Tema: blizgutis

grazu danti blizgutis?[aciu uz ats]

2

Re: blizgutis

Tu ir taip grazi mergaitė, tai tau tikrai jis nereikalingas wink

3

Re: blizgutis

Grazu gal visai, bet man kazkaip gali jo ir nebut ..:)

4

Re: blizgutis

na, manau vaikino nuomone cia nepamaisys smile)) nereikia tau jo tikrai smile uztenka tu blizgaliuku, kuriuos, jus, merginos prisikabinat is neturejimo ka veikt smile))

5

Re: blizgutis

db da taw tikrai nereikia, kj busi wyresne, tada galesi. tikrai grazhiai atrodo, aishku, jei dantukai lygus ir balti;)

6

Re: blizgutis

Grazu ir reikia..neklausyk pavyduoliu..:D Ne o rimtai tai man grazu tik gal kai busi bent 16, tada va galesi isideti..

7

Re: blizgutis

Tikrai nemanau,kad reikia... O jau ir atgyventas senai reikalas... Nieko nebenustebinsi.. Ir tik nesakyk, kad cia mol del saves, ar pan... Visada kazkaip puosiames, norim but kitokie, nes viduj yra norsa but pastebetiem... Man apskritai blizgutis dantyje jau tokia banalybe senai patapus... kad juokas ima is tokiu.. nu bet ka, pasidare, isistate, dabar jau viskas. Praejo jau ta mada.. P r a e j o ... Negadink graziu dantuku, ir susigalvok kaip nors kitaip save isreikst..

8

Re: blizgutis

Niex cia nepraejo neskleisk ereziju..tai yra tavo vienos fantazija, subjektyvi nuomone nepagrysta niekuo..

9

Re: blizgutis

Pasikalbek su tais, kurie turi.... Patiems jiems atsibogo iki gyvo kaulo... o mergaite jauna, ir be tokiu blizguciu grazi , ir tikrai nereikia dantuku gadint..

10

Re: blizgutis

Laurynas, 22 parašė:

db da taw tikrai nereikia, kj busi wyresne, tada galesi. tikrai grazhiai atrodo, aishku, jei dantukai lygus ir balti;)

kiekvienas su savo nuomone, man tai is vis ne i tema kad ant danties kazkas prilipe butu ir blizgetu.

11

Re: blizgutis

Aleksandras, 23 parašė:
Laurynas, 22 parašė:

db da taw tikrai nereikia, kj busi wyresne, tada galesi. tikrai grazhiai atrodo, aishku, jei dantukai lygus ir balti;)

kiekvienas su savo nuomone, man tai is vis ne i tema kad ant danties kazkas prilipe butu ir blizgetu.

YAs blizgutis klijuojamas, jeigu ka:) po puses metu nukris:) ir per toki laika nemanaw, kad atsibos:) ir dantu niekiek negadina, gali nesiparinti;)

12

Re: blizgutis

Aleksandras, 23 parašė:
Laurynas, 22 parašė:

db da taw tikrai nereikia, kj busi wyresne, tada galesi. tikrai grazhiai atrodo, aishku, jei dantukai lygus ir balti;)

kiekvienas su savo nuomone, man tai is vis ne i tema kad ant danties kazkas prilipe butu ir blizgetu.

cia tipo i mano nuomone sawo nuomone atrashia....?:)

13

Re: blizgutis

Laurynas, 22 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:
Laurynas, 22 parašė:

db da taw tikrai nereikia, kj busi wyresne, tada galesi. tikrai grazhiai atrodo, aishku, jei dantukai lygus ir balti;)

kiekvienas su savo nuomone, man tai is vis ne i tema kad ant danties kazkas prilipe butu ir blizgetu.

cia tipo i mano nuomone sawo nuomone atrashia....?:)

as tik noriu pasakyt, kad cia skonio reikalas, ir pabreziau, kad Tau labai patinka, o man pvz visai negrazu kai burnoj buna svetimkuniai. kad zmogus pamatytu, kad ne visiem vienodai atrodo ir remtusi labiau savo nuomone, o ne kitu.

14

Re: blizgutis

Klijuojamas neklijuojamas... Bet koiu atveju - pazeidziamas danties emalis.. o nuo cia ir visos bedos prasideda su dantukais..

15

Re: blizgutis

Aleksandras, 23 parašė:
Laurynas, 22 parašė:
Aleksandras, 23 parašė:
Laurynas, 22 parašė:

db da taw tikrai nereikia, kj busi wyresne, tada galesi. tikrai grazhiai atrodo, aishku, jei dantukai lygus ir balti;)

kiekvienas su savo nuomone, man tai is vis ne i tema kad ant danties kazkas prilipe butu ir blizgetu.

cia tipo i mano nuomone sawo nuomone atrashia....?:)

as tik noriu pasakyt, kad cia skonio reikalas, ir pabreziau, kad Tau labai patinka, o man pvz visai negrazu kai burnoj buna svetimkuniai. kad zmogus pamatytu, kad ne visiem vienodai atrodo ir remtusi labiau savo nuomone, o ne kitu.



>> visiskai sutinku su Aleksandro nuomone, kam reikia kazkokio plastpasinio niekalo nat nuosavu dantu ? juk jei dantys priziureti ir sveiki tai jie ir taip bus grazus.

16

Re: blizgutis

yra blizguciai kurie yra klijuojami,jie niekuo nekenkia,nes tikrai,kaip Laurynas sako po kazkiek laiko nukrenta,labai gerai zinau,nes toki turi sesuo ir man laaabai graziai atrodo,jei esi jaunatviska,megstanti stebinti,tai kodel ne/ir kad aceit praejo mada ir t.t.,tai nesamone!! :::819
o jau su tais kurie yra kazkaip "igreziami i danti",tai su tais jau sudetingiau,nes nenukris taip paprastai,reikalauja prieziuros ir sitie blizguciai gadina dantis..
o autorei patarciau dar beny kokius 3-4 metelius apie tai negalvoti...dr labai jauna esi..

17

Re: blizgutis

Nesigincysiu del priklijuojamu.. Vistik liksiu ties savo nuomone, kad dantuku kazkaip , tuo labiau, tokiuose metuose, "dabint" nereikia...  Del mados - kiekvieno asmenine nuomone, irgi lieku ties savaja...