21

Re: Panos už motociklo vairo

taigi visi turim bilieta i viena puse, nu.......
o siaip, tai nemazai "padeda" britvininkam anapus iseit ir kiti eismo dalyviai, kad juos kur... trumpai tariant, esi kelyje "nematomas"...

22

Re: Panos už motociklo vairo

va va... niekada negali zinot...

23

Re: Panos už motociklo vairo

Aleksandras, 22 parašė:

As manau, kad labiausiai merginoms tinka virykle.

Pritariu. ;D

24

Re: Panos už motociklo vairo

zinoma tinkam big_smile

25

Re: Panos už motociklo vairo

Aleksandras, 22 parašė:

As manau, kad labiausiai merginoms tinka virykle.

vau kokia tavo nuomone ziauri noreciau suzinoti tai kas tau tinka?

o moteris uz kokio bebutu vairo traktorio,tanko,moco visada jums mieli vyrai atrodys keista(zinoma ne visiems)

26

Re: Panos už motociklo vairo

As pilnai sutinku,kad nieko nera geriau nei britva ir jokia masina tam neprilygs:::028greit ir as jau tokia turesiu:::742

27

Re: Panos už motociklo vairo

Aleksandras, 22 parašė:

As manau, kad labiausiai merginoms tinka virykle.

Jei mergina iškepa kažką o motociklo negali pataisyti tai jei tinka  viryklė smile jei kepti nemoka, o ardo variklius ir keičia tepalo žiedus ir reguliuoja degimą bet kuriai transporto priemonei, tai ką aš žinau :=D

28

Re: Panos už motociklo vairo

Tomas, 26 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

As manau, kad labiausiai merginoms tinka virykle.

Jei mergina iškepa kažką o motociklo negali pataisyti tai jei tinka  viryklė smile jei kepti nemoka, o ardo variklius ir keičia tepalo žiedus ir reguliuoja degimą bet kuriai transporto priemonei, tai ką aš žinau :=D

tada jai visvien tinka virykle :)jauciu nerealiai logiskai ismasciau cia, ane? ;Dnet pati savim didziuojuosi :::742

29

Re: Panos už motociklo vairo

vienzo- pana ant moto- grazu, tik geriau tai butu koks motas-kreizas: coperis arba ziedinis sportinis,o  enduras- cia , manau, berniuku sritis, tai jau tikrai sportas, ne pramoga....................be to ir siaip- ant moto vaziuodamas nelabai atsipalaiduosi, taip kad , mergytes, jei norit tik pasistaipyti ir priderinti transporto priemone prie basuciu ir sukneliu- pirkit didziule , brangia masina.....kur pinigai, ten ir sexas

30

Re: Panos už motociklo vairo

Ingrida, 22 parašė:
Tomas, 26 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

As manau, kad labiausiai merginoms tinka virykle.

Jei mergina iškepa kažką o motociklo negali pataisyti tai jei tinka  viryklė smile jei kepti nemoka, o ardo variklius ir keičia tepalo žiedus ir reguliuoja degimą bet kuriai transporto priemonei, tai ką aš žinau :=D

tada jai visvien tinka virykle :)jauciu nerealiai logiskai ismasciau cia, ane? ;Dnet pati savim didziuojuosi :::742


na zinote ka moku ir prie virykles pasisukioti ir servise ne tik prie paprastu motociklu ir vandens ir keturraciu,man tai yra ydomu ir malonu ypac pralekti kokia kroso trasa su keturraciu ar per marias praplaukti su kokiu vandens moto smile mano nuomone tokia kad pana taip pat gali daryti bet ka...kai kuriem vyrai net prie tos virykles labiau tinka stoveti nei mocus tvarkyt smile
linksmiausia buna kai ateina y parduotuve ir papraso tepalu nezinodami net motociklo,nei jo galingumo nieko,tai kokie cia vyrai?turi kazka bet ar taip ar taip nieko nezino...

31

Re: Panos už motociklo vairo

Ingrida, 22 parašė:
Tomas, 26 parašė:
Aleksandras, 22 parašė:

As manau, kad labiausiai merginoms tinka virykle.

Jei mergina iškepa kažką o motociklo negali pataisyti tai jei tinka  viryklė smile jei kepti nemoka, o ardo variklius ir keičia tepalo žiedus ir reguliuoja degimą bet kuriai transporto priemonei, tai ką aš žinau :=D

tada jai visvien tinka virykle :)jauciu nerealiai logiskai ismasciau cia, ane? ;Dnet pati savim didziuojuosi :::742


Ne realiai Ingriduliuk :H

32

Re: Panos už motociklo vairo

ir dar kaiip mes tinkam situos keliuos .ant plieninio zirgo.. kuo mes blogesnes... ? viska mes mokam ir virtuvej prie virykles,ir auto servise ir ant scenos..kur desi ten gabi mergina tiks.. o ir kitiem vyram,kur sakyciau,tik vien vardas is to vyro... pasislept ... ir beja zinau ne viena atveji ,kai mergina ant moco daugeliu atveju pakrove malku ir vyrui ,,su didziausiais kiausais\ tad nereik lia lia mes ant moco kaip ant jusu vyrai big_smile jauciames unreal tongue

33

Re: Panos už motociklo vairo

api britvas galiu pasakit tik tiek... J O G U R T A I... jus pasiziurekit kas lieka is ju kai atsitrenke??? o viskas paprastai derinama...isivaizdokit pvz.vazioja kamazas.90 km/h greiciu ir staiga jam i langa atsitrenkai muse.juk ji isitasko kaip geras kakalas...nieko nelieka...nieko blogo nesakau zmonem kurie vazineja normaliai.aisku lb gaila vieno zmogaus trunskio klaipediecio kai prie lebartu kapniu bahuras uzverte kojas...**** zmogus buvo...bet taiva kaltinti reik tokius idijotus kurie erelius vaizduoja.nzn man jie tik jogurtai daugiau niekas...

34 (redagavo Irina, 31 2010-01-16 16:18)

Re: Panos už motociklo vairo

as galiu pasakyti tik tiek kad, jei moterys neaugintu vaiku-tai turedamos tiek laiko ir tiek  atsakomybes kiek vyrai, tai nuveiktu kur kas daugiau.O noreti vairuoti, megautis veju ir visais kitais privalumais, tiek moto, tiek auto ,tiek kitu extremaliu sporto saku teikiamais privalumais-turi teise visi! Ir norime daugiau maziau visi viska isbandyti, atsirinkti favoritus ir megautis...megautis gyvenimo teikiamais privalumais, malonumais...Taip kad, nediskriminuokim vieni kitu, o megaukimes, dziaukimes, grozekimes ir bukime draugiski wink
Gyvenu su "tikru tarybiniu vyru", kuris viska skirsto i "virska-moteriska", o pati esu totali bandytoja ir issuku megeja, dvieju vaiku mama. Ir nors nuolat tenka kovot del savo noru vaziuoti moto, darytis tatoo ir daugybe kitu ale  nemoterisku dalyku-as tai padarau. Skaudu aisku, kai to sieki su dirbtinai sukurtu pasipriesinimu, o ne palaikymu (nors pati visada palaikau ji),bet sieki zmogus...Ir dziaugiesi mazutem savo (gaila kad tik savo) pergalem...pradziai  B kat (juk boba uz vairo-trageija vyro kelyje)..Paskui A ( tai isvis nachaliskas isibrovimas i vyriska hobiu erdve)...pakui laukia streetukas ir cioperiukas...pensija...koza...ir sexy super duper senuciuke kozanom kelnikem, kerziukais, tatoo ant rankikes, salmu ant labiausiai isduodancios amziu kuno dalies, uzsedus ant savo plieninio zirgo-begaliniai dziugaujancia sirdim, paskutine pencija isbirbina kelionese po pasauli...netgi jei tas pasaulis baigiasi ties pirmu posukiu..is kurio isleks krutas astuoniolikinis vairuotojas,  su paciu kruciausiu bmw...
Gerbkim ir dziaukimes kitu paiekimais, hobiais, gyvenimo buu. Ne visi ji isivaizduoja tik prie virykles ir kruvos neplautu indu kriaukleje wink

35

Re: Panos už motociklo vairo

jūs atliekos

36

Re: Panos už motociklo vairo

britvos tinka merginom is sono graziai atrodo :)arba kaip mieste pro tave praskrenda britva tik velau suzinai kad ten mergina buvo :)mazai tokiu merginu yra bet yra smile

37

Re: Panos už motociklo vairo

o kas geriau panai streetas ar britva?
Tarkim siuo  metu galvoju apie fzr yamaha

38

Re: Panos už motociklo vairo

Ltu ledi, 20 parašė:
Ingrida, 22 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Jei mergina iškepa kažką o motociklo negali pataisyti tai jei tinka  viryklė smile jei kepti nemoka, o ardo variklius ir keičia tepalo žiedus ir reguliuoja degimą bet kuriai transporto priemonei, tai ką aš žinau :=D

tada jai visvien tinka virykle :)jauciu nerealiai logiskai ismasciau cia, ane? ;Dnet pati savim didziuojuosi :::742

na zinote ka moku ir prie virykles pasisukioti ir servise ne tik prie paprastu motociklu ir vandens ir keturraciu,man tai yra ydomu ir malonu ypac pralekti kokia kroso trasa su keturraciu ar per marias praplaukti su kokiu vandens moto smile mano nuomone tokia kad pana taip pat gali daryti bet ka...kai kuriem vyrai net prie tos virykles labiau tinka stoveti nei mocus tvarkyt smile
linksmiausia buna kai ateina y parduotuve ir papraso tepalu nezinodami net motociklo,nei jo galingumo nieko,tai kokie cia vyrai?turi kazka bet ar taip ar taip nieko nezino...

:DD pralinksminot su ta virykle

39

Re: Panos už motociklo vairo

Ar kas vazinejat i Vokeitiją? ir turit galimybę atvežti britvą, nelikčiau skolinga smile

40

Re: Panos už motociklo vairo

man asmeniskai su moto tiek vaikinai tiek, merginos atrodo begalo sauniai o dar jei ir apranga atitinkama tai isviso SUPER:::035