21

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Prancuzijos lietuviu forumas www.plf.lt

22

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

as is Londono galiu atsiliept siaip juk netoli Paryziaus tik 7 valandikes autobuse... smile

23

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

sveiki. gal galit pasakyti saita skelbimu  Prancuzijoje, kur galeciau automobili nusipirkti? dekoju is anksto uz suteikta informacija.

24

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Gal yra gyvenanciu Kanuose,ar Nicoj,ar taip kur netoli to galo?

25

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

taip taip yra tu lietuviu cia prancuzijoje tik reikia gerai paieskoti as siaip gyvenu marselyje cia silta istisus metus

26

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

na taip as gyvenu pietuose

27

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

salut...  big_smile o taip as paryziui gyvenu na gal nevisai.. antroje zonoje... big_smile
oj kaip man cia patinka ne tas zodiz jei tik galeciau tikrai cia pasilikciau... beja as cia studijuoju.. tad jei bus norinciu susitikti ir pabendrauti su malonumu smile

28

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Rimas, 23 parašė:

Prancuzijos lietuviu forumas www.plf.lt

dekui uz info.. labai smagu big_smile

29

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

ej ar jus cia visi ismire esat......... :::011

30

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Rimas, 23 parašė:

Geguzes 30 Paryziuje bercy vyks Linkin Park koncertas ar butu norinciu ten nueit bilieto kaina dabar apie 40 euru smile


o cia sudominai...
:::d07 visai butu smagu.. o tik kazin kiek dabar kainuoja bilietai?

31

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

cia matyt nelabai graziai padarysiu, bet jei galit, netingit, ar seip kokiu geru paskatu vedami uzpildykit sia apklausa: http://www.****/answerform.php?form=15553.. smile man jos labai reikia psichologijos projektui, ir tema Ar gaila palikti Lietuva. tai va labai atsiprasau uz spaminima, bet toks gyvenimas kartais buna sad smile

32

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

nieko nezinau apie prancuzija nes kalba nelabai populeri bet man labai jau patinka prancuzijos perlas
graziausias sutverimas koky tik esu mates Alizeé  http://www.youtube.com/watch?v=dDwKPGUIVME

    Je voudrais mourir pour satisfaire un tel ange

33

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Je voudrais rencontrer une fille lituanien là-bas pour apprendre le français et des vacances romantiques, ou la fille qui français connaître langlais ou le suédois ou le Russe…

  les gens peuvent-ils là-bas anglais?

34

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

sveki .kita menesi planuoju apsigyventi paryziuje. gal kaz zino saitu kur gali isinamuoti buta? gal yra gyvenanciu paryziuje? rasykite i privat. aciu tongue

35

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

sveki .kita menesi planuoju apsigyventi paryziuje. gal kaz zino saitu kur gali isinamuoti buta? gal yra gyvenanciu paryziuje? rasykite i privat. aciu tongue

36

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

o mane prancuzija labai vilioja, ir kalba jau mokausi savarankiskai, truputi sunkiai sekas, bet stengiuosi:::757, sekmes jums ten, tautieciai:::146

37

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

neismirkit rasykit tikrai nera musu cia daug

38

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

Sveiki,gal yra gyvenanciu apie Liona as randuosi Morestel  jau du menesiai kaip vargstu su pransuzu kalba,noretusi pagreitinti gal kas padetu turiu automobili galiu privaziuoti pabendravimui.Siaip  ruosiuosi pasilikti gyvent .Dekui uz supratima.:::228

39

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

jau metai prancuzijoj

40

Re: Lietuviai Prancuzijoje...

gyvenu Paryžiuje smile gal yra merginų čia? smile