1

Tema: Samij lutsij film:)

Kjp shis filmas jums? manau jau daug kas mate:)))

2

Re: Samij lutsij film:)

Juokingas, bet scena su masinom tom zaislinem tai kvaila...

3

Re: Samij lutsij film:)

aga sutinku:DDDD bet pagrindinis aktoriu , tj tikrai priot:))) net dbr prisiminiaw rashydamas juoktis pradejaw:) nemirtingas, jei tjp toliaw waidins, tj tikrai daug pasieks:))

4

Re: Samij lutsij film:)

filmas GERAS, sveiko juoko terapija big_smile

5

Re: Samij lutsij film:)

Man visai nepatiko. Labiau kavailas, nei juokingas.

6

Re: Samij lutsij film:)

Yspudzio nepaliko... vos kelios vietos, kada sugebejau isspaust vos sypsena...
Kazkaip tikejausi kazko daugiau... bet kaip sakoma: nera blogo filmo... yra filmas, kurio mes nesuprantam... taip pasakyti galima apie daug ka... tiek apie muzika tiek apie daugeli kitu, yvairiu dalyku... big_smile

7

Re: Samij lutsij film:)

Na jei nezhiuri pakankamai daug filmu, tj parodijos filmu ir nebus juokingos:)

8

Re: Samij lutsij film:)

Laurynas, 22 parašė:

Na jei nezhiuri pakankamai daug filmu, tj parodijos filmu ir nebus juokingos:)

jei sitas postas skirtas man, tai galiu atsakyt, kad filmu ziuriu pakankamai, ir kas is ko parodijuojama, nesunkiai atskiriu... tad del to gali but ramus...

9

Re: Samij lutsij film:)

Sigitas, 24 parašė:
Laurynas, 22 parašė:

Na jei nezhiuri pakankamai daug filmu, tj parodijos filmu ir nebus juokingos:)

jei sitas postas skirtas man, tai galiu atsakyt, kad filmu ziuriu pakankamai, ir kas is ko parodijuojama, nesunkiai atskiriu... tad del to gali but ramus...

Taika:)

10

Re: Samij lutsij film:)

Laurynas, 22 parašė:
Sigitas, 24 parašė:
Laurynas, 22 parašė:

Na jei nezhiuri pakankamai daug filmu, tj parodijos filmu ir nebus juokingos:)

jei sitas postas skirtas man, tai galiu atsakyt, kad filmu ziuriu pakankamai, ir kas is ko parodijuojama, nesunkiai atskiriu... tad del to gali but ramus...

Taika:)

Taip Taika...
Tiesiog sis parodijinis filmas, man nelabai patiko... juk yra ir geresniu, jei jy bandyt lygint...

11

Re: Samij lutsij film:)

filmas geras....tik gal rusu humoro jausmas skiriasi nuo lietuviu ir ne visi lietuviaj ji supranta..:)))) o filmas gavosi kiek ir kvajlokas...bet kvajlumas daro filma juokinga !..:D vot tak vot

12

Re: Samij lutsij film:)

Sigitas, 24 parašė:
Laurynas, 22 parašė:
Sigitas, 24 parašė:
Laurynas, 22 parašė:

Na jei nezhiuri pakankamai daug filmu, tj parodijos filmu ir nebus juokingos:)

jei sitas postas skirtas man, tai galiu atsakyt, kad filmu ziuriu pakankamai, ir kas is ko parodijuojama, nesunkiai atskiriu... tad del to gali but ramus...

Taika:)

Taip Taika...
Tiesiog sis parodijinis filmas, man nelabai patiko... juk yra ir geresniu, jei jy bandyt lygint...

cia nieko nereikia lyginti:P ash ji zhiurejau su kompanija, ne wienas:) su aluciu ir uzhkandzhiu patikek buwo super... ir tik po poros sawaiciu, pasizhiurejaw wienas ir tikrai man patiko ir juokiausi, kiek gywenime nebuwau juokesis... plius ne taip ten tiem rusam leidzhia daug ka ir parodijuoti, nes ir filmu jie ishleidzhia ne per daugiausiai;)