1

Tema: istikimybe sau ar vaikinui....

kaip manot istikimybe reikia lauzyt ar ne???

2

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

na sakyciau, kad gal tu ji mesk ir pakeisk i ta, su kuriuo nori buti neistikima big_smile

3

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

Laura, 17 parašė:

kaip manot istikimybe reikia lauzyt ar ne???

Ydomus klausimas, bet jei Tu manai, kad reikia, tai gali lauzyt... big_smile
Arba pasinaudok Vijos patarimu... big_smile

4

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

Is kur cia taip ir sugalvojai kad REIKIA istikimybe lauzyti ir kas tau cia tokia minti ikale... tei jei sulauzysi tai kokia ten istikimybe, o jei nea tai... ar cia siaip specialiai taip sugalvojai, paziuret gal visai fainai bus big_smile tai ka zinau tada gali pabandyti gal patiks, tik kaip paskui kiti prades i tave ziureti. wink

5

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

Joa pabandyk:) tik prisimink, kad lazda turi  galus;)

6

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

Laurynas, 22 parašė:

Joa pabandyk:) tik prisimink, kad lazda turi  galus;)

ir su kuriuo nors gali gaut per galva ;]

7

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

nesakau kad as noriu lauzyt istykimybe as klausiu tik nuomones... seip ydomu ar visi yra istikimi savo partnerem... :?

8

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

Laura, 17 parašė:

nesakau kad as noriu lauzyt istykimybe as klausiu tik nuomones... seip ydomu ar visi yra istikimi savo partnerem... :?

aisku visi, kas neistikimas pakelkit ranka ? big_smile visi istikimi ant akiu, o gyvenimas is tiesu kitoks.

9

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

Laura, 17 parašė:

nesakau kad as noriu lauzyt istykimybe as klausiu tik nuomones... seip ydomu ar visi yra istikimi savo partnerem... :?

kad man rodos tie kurie neistiki tai cia nesedi, o kaip tik lauzo savo istikimybe big_smile

10

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

sutinku su jum smile

11

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

T.sssssssss tai kekvieno zmogaus pasirinkimas big_smile

12

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

Laura, 17 parašė:

nesakau kad as noriu lauzyt istykimybe as klausiu tik nuomones... seip ydomu ar visi yra istikimi savo partnerem... :?

Ne...pyyypt...nevisi... nu tu cia ***** ir paklausei...! Visokiu gi yra... Cia ir visiskam deb***i aisku... Sorry, nesusivaldziau big_smile

13

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

atleidziam big_smile as irgi seip taip manau tik reiktu daugiau cenzuros...

14

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

as tai esu istikima,neisivaizduoju kad kitaip galeciau elgtis..nes man paciai nepatiktu jei suzinociau...bet esu garantuota kad niekada neisgirsiu kad neistikimas...
kiekvieno zmogaus pasirinkimas kokiam buti...

15

Re: istikimybe sau ar vaikinui....

visokiu yra visokiu ir reikia...as tai asmeniskai istikima ir nei noredama negaleciau isduoti savo draugo su kokiu kitu vaikinu... paskui labai sazine grauztu...