81

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

man megstamiausia vieta vakare kai saule leidziasi kaip grazu buna kai ziuri nuo kalno y dangu:::416

82

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Dzukija>>>varenos rajonas>>>>Zervynu kaimas : unikali vieta senas kaimas.. siaudiniai stogai ir etnokulturos dvasia.. wink

83

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

zmoguciai jaigu ieskote romantiskos vietos tai ja lengva surasti ir be paiesku siulau kokia vasaros  nakti panele-vaikina o mergina-vaikina nusivesti ant daugiaaukscio stogo paziureti i zvaigzdes isgerti arbatos tai labai paprasta motodika ypac tai labai patinka romantikams;)

84

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Viktorija, 13 parašė:

zmoguciai jaigu ieskote romantiskos vietos tai ja lengva surasti ir be paiesku siulau kokia vasaros  nakti panele-vaikina o mergina-vaikina nusivesti ant daugiaaukscio stogo paziureti i zvaigzdes isgerti arbatos tai labai paprasta motodika ypac tai labai patinka romantikams;)

gali pasakyti Kaune bent viena daugiaauksti kuriame atrakintas stogas?

85

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Benas, 24 parašė:
Viktorija, 13 parašė:

zmoguciai jaigu ieskote romantiskos vietos tai ja lengva surasti ir be paiesku siulau kokia vasaros  nakti panele-vaikina o mergina-vaikina nusivesti ant daugiaaukscio stogo paziureti i zvaigzdes isgerti arbatos tai labai paprasta motodika ypac tai labai patinka romantikams;)

gali pasakyti Kaune bent viena daugiaauksti kuriame atrakintas stogas?

:::639:::044:::044:::044

86

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

mano alfoj yra beptrotiskai romantiska vietele

87

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

kaimai romantika yra jura pirma:0 antra yra tokia vietele olando kepure aukschiausia kopu viet prie juros ..................................

88

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Audrius, 23 parašė:

kaimai romantika yra jura pirma:0 antra yra tokia vietele olando kepure aukschiausia kopu viet prie juros ..................................


kurioj cia vietoj jei nepaslaptis?

89

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Agne, 23 parašė:
Osvaldas, 19 parašė:
Benas, 23 parašė:

Ulyta o kur cia jos tokios randasi?


Belmonto kriokliai tai cia netoli uzupio, Vilniuje ten tikrai pakankamai grazu

Tikrai labai gera vieta, o ir nuo zmoniu nuosaliau kur gali pabegti.... wink

ten parkelis yra ir stirnos laksto

90

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Antanas, 25 parašė:
Agne, 23 parašė:
Osvaldas, 19 parašė:
Benas, 23 parašė:

Ulyta o kur cia jos tokios randasi?


Belmonto kriokliai tai cia netoli uzupio, Vilniuje ten tikrai pakankamai grazu

Tikrai labai gera vieta, o ir nuo zmoniu nuosaliau kur gali pabegti.... wink

ten parkelis yra ir stirnos laksto


Rimtai!?

91

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

nei kart nemačiau stirnaičių smile gal ten ilgakojės šviesiaplaukės stirnaitės laksto? big_smile

92

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

prie karkles  yra stendas smile

93

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

oj zinaw gera wietele... smile JUZINTAI  nuostabi gamta,ezeras,ramu,zmoniu nedaug...lb faina praleisti vasaros atostogas ten
:::407:::407:::407:::906:::906:::906:::906:::906:::906:::906:::906:::906:::906:::906

94

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Man romantiskiausia vieta... Stanevos kaimelis-mano svajoniu ir romantikos vieta. Kai leidziasi saule, o as sedziu ant supyniu ir ziuriu i ja... Nuosali, rami, jauki ir iki kaulu ciulpu romantiska.  :::727

95

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

visur faina,kai esi su savo zmogum...tiek prie belmonto,tiek ant gedimino kalno nakti ar tiesiog ant kalno,kai danguje ziba 10000000 zvaigdziu:)

96

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Ieskot romantikos...?
uzsukit i Satiju Dvara salia Kauno
www.satijudvaras.lt

97

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

Svarbu su kuo buni o ne kur smile tongue gali but pati neitikinamiausia vieta romantiska;]

98

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

na man peti romantiskiausia vieta yra ta,kur praleista labai didele mano vaikystes dalis,t.y. mano kaimas Plunges rajone,pas mociute,,ten yra tox labai DIDELIS kalnas,nuo kurio matosi kaip leidziasi saule,kai tolumoje vaziuoja masinos(greitkelis),ir nesigirdi nieko,tik gamta :::807 ...ten pramastyta labai daug gyvenimo(na zinot,kox tas gyvenimas kai esi 12-15 metu big_smile ) ,bet man ta vieta per daug nekalta,tam kad galeciau veztis ten savo antra puse,geriau,kad palieku ten savo vaikystes svajones.. :::734

99

Re: Romantiskos vieteles Lietuvoje?

jura smile