61

Re: Klausimukas merginoms

Taip.....bet vyrai turi savo silpnumu ir privalumu, o moterys savuju...protingi vyrai naudojasi moteru silpnumais protingos moterys vyru....tai mano nuomone:) puikus gyvenimas mylekimes ir bukim mylimi!!:)

62

Re: Klausimukas merginoms

Moterys, jau buvau man atrodo rases, nevaidinkit angeleliu. Man asmeniskai sicia ateidavo zinutes is vos ne dvigubai vyresniu moteriskiu su nedviprasmiskais pasiulymais. ta va, cia ne tik vyrai siulo sexa

63

Re: Klausimukas merginoms

Jonai, niekada neabsoliutinu ir nesakau kad jus tokie, o mes tai jau sventos:))) tiesiog sakau kad musu(visu) teise rinktis....

64

Re: Klausimukas merginoms

tai kad as irgi nekonkretizuoju - bet kai paskaitai 16-20 m paneliu minciu - tai supranti kad priklausai sex addict giminei 

65

Re: Klausimukas merginoms

smile) na bet is dalies patys ir kalti jei paneles taip galvoja:)bebebe:) be to, panasaus amziaus zmonems dar daznai pasaulis buna juodas arba baltas smile ir tada viskas labai suabsoliutinama:) tik truputuka veliau pradedi matyti spalvas ir skirti kas yra kas:)
P.S neabsoliutinu jei ka:)

66

Re: Klausimukas merginoms

ziauru...

67

Re: Klausimukas merginoms

Viktorija, 24 parašė:

ziauru...

Taip,bet tokia realybe...

68

Re: Klausimukas merginoms

vistiek ziauru...pati zinau ta realybe....nebevertinama tarpusavio pagarba,istikimybe....

69

Re: Klausimukas merginoms

kiekvienas turi teisę rinktis,su kuo bendrauti,kam atrašyti,ką ignoruoti...

70

Re: Klausimukas merginoms

as demesio nekreipiu...isdavikai...

71

Re: Klausimukas merginoms

manau kad retai i toki bendravima internetu reiktu ziuret rimtai...juk ka gali zinot ant ko uzsirausi:?

72

Re: Klausimukas merginoms

Moterys irgi neangeliukai  bet ir ne visos sventos

Notraukos nu jo suprantu jie irgi nori matyt su kuo kalba, kaip daugiause moteru raso profile be notraukos neatrasisiu jos irgi nori matyt su kuo bendrauja.

Jei viena ar 3 galvoja kiek teko gyvenime pazinot vyra  visi jie yra kiaules o is kur zinai galima paklaust visa pasaulli esi apkeliavus ir su kiekvienu bendravus man atrodo ne tai nereike rasyt kad visi.

As taip sutinku dziauses skaicius tik apie seksa ir galvoja.
Bet man net butu geda pradet is kart apie seksa, ar po pirmo pasimatimo i lova pareikalaut.

73 (redagavo Jolita, 36 2011-09-12 19:06)

Re: Klausimukas merginoms

Skaitau skaitau ir praktiškai suvokiu, kad neturiu aš čia ką parašyti :::817 išskyrus...Visi nori gražių, materialiai apsirūpinusių ir ištikimų :::426 o pats žmogus čia kuo dedasi tai baisu :::244 ....Yra atvejų, kai čia persekiojo vienas ir tas pats asmuo daugiau nei du metus :::b54 apsimesdamas vis kitu vardu, vėliau ir ID pakeisdamas...

74

Re: Klausimukas merginoms

Birutele, 21 parašė:
Agne, 39 parašė:

Jaunoms cia esancioms merginoms siuloma meile,draugyste,grazus pazadai ,o vyresnems cia esancioms, siulomas seksas,aistra ir t.t....Tas pats zmogus tuo pat metu medzioja kelias partneres.Kaip jums tai???


tai yra vadinama vyru

Kažin, ar visi vyrai tokie ?

75

Re: Klausimukas merginoms

o prie ko čia lytis?
kiek daug merginų ir moterų, kurios vaikšto į pasimatymus su mažiausiai trim iš karto ir kiekvienam pateikia vis kitokį įvaizdį smile

76

Re: Klausimukas merginoms

Anna parašė:

o prie ko čia lytis?
kiek daug merginų ir moterų, kurios vaikšto į pasimatymus su mažiausiai trim iš karto ir kiekvienam pateikia vis kitokį įvaizdį smile

Gal visai ir įdomu...:::008