1

Tema: Lietuviai-Islandijoj...

reikjavikas,kopavogur hafnarfjordur,gal yra lietuviu cia? smile

2

Re: Lietuviai-Islandijoj...

Esu. Reykjavikas, Fossagata gatve

3

Re: Lietuviai-Islandijoj...

Nu malaciai visur yra lietuviu smile bet ar jum ten nesalta ...ar galetumet irverst ka reiskai tolva simi?

4

Re: Lietuviai-Islandijoj...

yra ir cia reykjavikas tugata gatve

5

Re: Lietuviai-Islandijoj...

na tautieciai ka dirbate ka veikiate ten taip nuosaly? smile

6

Re: Lietuviai-Islandijoj...

geriau paklausk kur ju nera yikes)

7

Re: Lietuviai-Islandijoj...

nieko idomaus?o tu?

8

Re: Lietuviai-Islandijoj...

Jop ir as cia Viðihlið gatve, netoli perlano - tai gal visi kada i bara?

9

Re: Lietuviai-Islandijoj...

[ reiddafiordas, labas tautietciai!

:::216:::216:::216

10

Re: Lietuviai-Islandijoj...

mano brolis neseniai isvaziavo su savo mergina gyventi i islandija... sad ar ten daug jusu lietuviu yra?

11

Re: Lietuviai-Islandijoj...

ziuriu islandijoj daug lietuwiu... wink as irgi su sejma gywenu ten tik dar nesenaj.... sia wasara atskridom.... tetis pasikwiet.. smile taj wa gal yra mano bendraamziu cia???? wink butu labaj malonu.. wink

12

Re: Lietuviai-Islandijoj...

Ko cia tik nera ir to nera ir to nera:

13

Re: Lietuviai-Islandijoj...

as esu is bakagerdi gatves, o cia lietuviu pilna:D

14

Re: Lietuviai-Islandijoj...

Ka ten darot :? kalnu ozas saudot :=D siaip malonu lietuvius sutikti :::b25 nemaniau kad LIETVI galima sutikti ir tokiose ATSIAURIUOSE KAMPELIOSE big_smile

15

Re: Lietuviai-Islandijoj...

Sveiki sveiki arba kaip sakoma islandijoje Gon dain:) as tai irgi anksciau centre paciam reikjaviko gyvenau, dabar hafnafiorde.Jo cia vat lietuviu yra, bet toks ispudis kad cia vieni lenkai dirba:) mieste lenkai, kabake lenkai, autobuse rytais lenkai, autiku vairuotojai lenkai, statybolse dirba irgi tie patys, kazka cia islandijoj prisidirbo sesi berods snukiai, bet tai irgi lenkai:) tu tai kaip skruzdeliu jau ir cia islandijoj greit privis:) nebebus nuosalus kampelis:)

16

Re: Lietuviai-Islandijoj...

Atvaziuokit i Londona, pasijusit kaip Varsuvoj smile

17

Re: Lietuviai-Islandijoj...

Aha islandijoj nuostabu smile
Noriu ten,nes netoli kaip ir dabar esu....

O kad Londone pasijusi ne tik kaip varsuvoj,bet kaip ir Lietuvoje ;D

18

Re: Lietuviai-Islandijoj...

cia matyt nelabai graziai padarysiu, bet jei galit, netingit, ar seip kokiu geru paskatu vedami uzpildykit sia apklausa: http://www.****/answerform.php?form=15553.. smile man jos labai reikia psichologijos projektui, ir tema Ar gaila palikti Lietuva. tai va labai atsiprasau uz spaminima, bet toks gyvenimas kartais buna sad smile