1

Tema: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

Na ,ka galima pasakyti apie DEEP PURPLE  ir  NAZARETH vakareli?Manau ,kad tai buvo super!!!

2

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

jo , speju gerai tau ten buwo, as tai tewo ploksteles klausiua ;D

3

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

Geriau nesakykit kad super buvo, nes nusigrausiu nagus iki alkuniu.... Nors tik save ir galiu kaltinti....

4

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

man irgi didziulis pavydas.... taip norejau i ju konsa nulekti, bet galimybes neleido:(:( o kad super buvo tai net sakyt nereikia, ir taip visiem aisku....

5

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

Mane nustebino tai,kad be mano amziaus siu grupiu fanu,kurie sudare didesne dali ziurovu,buvo nemazai ir siu dienu jaunimo.Reiskia senieji roko gigantai dar sugeba duoti garo visiems.O sugrojo jie ypatingai gerai,ypac nustebino NAZARETH,senukas Danas labai geros formos.Gaila ,mazai tokio lygio grupiu atvaziuoja.

6

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

man irgi buvo keista kad jie atvaziavo... o sena muzika yra gera muzika..

7

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

Tikrai dar yra jaunimo kuris klauso ir nepamirsta senu grupiu. Vien tarp mano pazystamu galima ne viena rasti.

8

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

Taip,sena gera muzika save pateisina.Paklausykit,ka groja siuolaikines grupes.Perdirba senus gerus slagerius.Ypac tai megsta daryti lietuvaiciai per visokius SHOW...

9

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

Girdim ka groja dabartiniai rokeriai. Kartais to ir grojimu nepavadinsi. Visa daina 5 akortdai. Jokiu solo partiju, ir imantresniu muzikos vingiu.Nieko nebera kas vioja senose grupese, kur kiekvienas prisilietimas prie gitaros stygu atsispindi veido mimikoje ir pan. Zodziu dabar chaltura ir daugiau nieko.

10

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

pritariu Aliui, vakarelis buvo tiesiog super, ypac, stovint pirmoje eileje... wink big_smile galbut ir nebuvo labai daug sou elementu, kas yra iprasta dabratiniams koncertams, bet muzikos lygis - nepalyginama su dabartinemis "zvaigzdemis"... 3 valandos gyvo koncerto be iprastu fonogramu - tiesiog nuostabu...

11

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

nebuwo galimybiu nulekt...... neutral

12

Re: DEEP PURPLE vel Vilniuje!!!

jei kam reikia smoke on the water akordu galiu duot