1

Tema: Spuogai

kokias priemones naudojate, kad išnyktų spuogai?

2

Re: Spuogai

p.s. ką manote apie acnofan (jei naudojot):::b18

3

Re: Spuogai

Savaime susitvarkys viskas smile

4

Re: Spuogai

asmeniskai as naudojuosi mociutes receptu padarytu uzpilu. pririnkti stiklaini medetku ziedu, uzpilti spiritu, savaite palaikyt ir tada tuo spiritu valyt veida

5

Re: Spuogai

ir padeda sis receptas ? smile

6

Re: Spuogai

bent jau man-padeda:) draugei patariau, tai sake irgi padeda

7

Re: Spuogai

o jeigu spirita i gerklyte panaudoti su mineraliniu ar padeda gerai?

8

Re: Spuogai

Laimi, receptas kazkoks tavo nesamoningas big_smile jauciu burnos dezinfekcijai skirtas big_smile

9

Re: Spuogai

Pieno grybas. Veikia stebuklingai. pati netikėjau, kol savo akim neįsitikinau.

10

Re: Spuogai

Alus padeda smile Bent jau man padedavo big_smile

11

Re: Spuogai

oi, ko as tik neisbandziau ...kiek nervu man visa tai kainavo... buvo taip, jog pirkdavau brangiausius vaistus ir vis vien nepadedavo, dar net labiau suzalodavo, nes atsirasdavo randai...siaip geriausiai padeda kontraceptines tabletes, kadangi tuos spuogus musa is vidaus, kas is to, kad pavirsiuje gydysi, jie vis vien kils iki to laiko, kai organizmas galutinai susiformuos. o butent tos tabletes padeda pagreitinti ta formavimasi, taciau jas galima gerti tik nuo 16 metu ir su ginekologu zinia. beto ir parduodamos jos tik su receptu. Man, pavyzdziui ,padeda, taciau tas procesas yra ilgas, man tik po dvieju menesiu vartojimo ima mazeti smile

12

Re: Spuogai

Medus.  Šaukštas ar bent šaukštelis ryte dar nevalgius, kasdien.  Irgi veikia iš vidaus ir greitai.  Tik medų ne dirbtinį reikia naudot.:::629

13

Re: Spuogai

yra tokia tema kaip panaikinti spuogus o sita turbut kaip uzauginti spuogus ;( nu  jau kitokia ane ;D?

14

Re: Spuogai

Laimis, 25 parašė:

o jeigu spirita i gerklyte panaudoti su mineraliniu ar padeda gerai?

jo zinok, taip praplauna smegenis jog ir berasai apie alkocholizma temoje apie spuogus

15

Re: Spuogai

man pateda garnijos visi produktai siaip nera man problemos labai baisios del spuogu ir labai dziaugiuosi...uzuojauta merginom ir vaikinams kuriems labai daug...

16

Re: Spuogai

man jų nėra labai daug, bet vistiek erzina ;/

17

Re: Spuogai

Dovile>>manau akd visiems jie erzina kad tokie parazitai atdiranda