1

Tema: Vede vyrai pazinciu portaluose...

Vede vyrai, kurie apsimeta vienisais vaikinais...Isivaizduoja tokias sauniais...ar teko su tokiais susidurti tiek realybeje, tiek virtualiai?

2

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

tikrai ne big_smile

3

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

man rodos, kad Edvardas meluoja! tikrai! hmm tongue

4

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

Ingrida, 22 parašė:

man rodos, kad Edvardas meluoja! tikrai! hmm tongue

Aš turėjau omeny, kad su tokiais nesusidūriau big_smile

5

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

Edvardas, 26 parašė:
Ingrida, 22 parašė:

man rodos, kad Edvardas meluoja! tikrai! hmm tongue

Aš turėjau omeny, kad su tokiais nesusidūriau big_smile


o tokiom? tongue

6

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

tai kad visi cia isivaizduoja esa saunus, ne tik vede. kiek pasakojo drauge gyvenusi draugas.lt tai aisku visko ji ten buvo macius, ir vedusiu psichu ir nevedusiu psichu..

7

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

Aleksandras, 23 parašė:

tai kad visi cia isivaizduoja esa saunus, ne tik vede. kiek pasakojo drauge gyvenusi draugas.lt tai aisku visko ji ten buvo macius, ir vedusiu psichu ir nevedusiu psichu..

Kiekvienas durnius durniuoja savaip smile galim daryt prielaidą, kad daugmaž visi esam šiek tiek durniai big_smile tad kiekvienas durniuojam savaip.

Esmėj, virtualus pasaulis, toli gražu, nėra realus pasaulis. Visur pasitaiko tokių, kurie nerealizuoja savęs realiam gyvenime ir stengiasi atsigriebti virtualiam. Čia ir prasideda visos įdomybės smile

8

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

brudai tie vede vyrai big_smile:D

9

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

cia is savo patirties gal, Eugenijau, sakote? big_smile

10

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

Eugenijus vedes... smile:):)

11

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

mano vyras (ex) toks yra sad na man tai yra nelebai,  radau (taip pat isgirdau per radija, pakraupau kai padiktavo jo nr ) keleta skelbimuku , kad mano vyras iesko meiluzes,  kuriai netrukdytu zmona, arba poros, t.y. vyro ir moters  (gal nori kad kas ji padarytu :::0440), kas slyksciausia tokiu turejo.  (dauguma pakabintos per neta arba sms maratonuose). zodziu man jis tapo slyksciu ir atgarasiu tipu. Na aisku gerai,  kad nors neapsimete nevedusiu ir nemelavo (aisku iskyrus man) .......

12

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

Loreta, 41 parašė:

Eugenijus vedes... smile:):)

tai juk tame ir esme ;D tema ---> vede vyrai pazinciu portaluose..." big_smile

13

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

jai jau vyras vede tai durnelis jis,o kad ir nete skelbiasi tai dar durnesnis big_smile
reikia ant greituju anketa pakoreguoti big_smile

14

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

visad sakiau, jei jau turi kazka tas vyras, tai tegu sugeba ir nuslept, blyn :::819

15

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

teko su tokias vyrukais susidurti,bet kaskaip itariau kad jei turi antras puses tai jokiu atsitikiu nera kile...bjauriausia tai kad  cia daug zmoniu kurie apsimeta kad neturi antru pusiu...ir apgaudinja save bei kitus...

16

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

tigi pazintys pazintim nelygu, na jie tiesiog gal megsta bendrauti smile juk moterys meluoja geriau , bet vyrai dazniau kaip ten sakoma smile

17

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

Negaliu patikėti Aušros situacija, ir čia- vyras??
gal esu naivi ir jauna, bet to vyrui neatleisčiau. Pati ,taipat, esu ištekėjusi, todėl labai nesunku įsivaizduoti tokią situaciją- košmaras.
Grįžęs donžuanas- daiktus rastu gatvėje, telefono numerį ir spyną- pakeistą.
Jei ri turite bandrų vaikų- neleis savęs žeminti.
                                               Kristina.

18

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

VEDĘ VYRAI - PASIKARKITE !!!!!
Jaunos merginos, kurios buvote apgautos - linkiu jums susirasti nevedusius idealius vaikinukus (tokių nebūna ;D;D;D;D )

man vat keisciausia, o kur eina neištikimi vyrai? nejau pas kitus neištikimus vyrus?

o gal pas neištikimas merginas ar žmonas?

19

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

nea nea ir tikiuos neteks

20

Re: Vede vyrai pazinciu portaluose...

zinau idejalia istorija:D aisku apie moterys, vyraij tokie anokie, ale damos, ir tiek vyrai ir tiek moterys tokios ,savotiskos:D pamenu pazystamas sugalvojo zmona atsivesti i airija,paroditi sali , nu visa seima susiguzo ,du vaikaij zmona ,ir tas pazystamas paprase draugo jok is airaporto parvestu jo seima ir beje jie nebuvo matesi lig ir 4menesius, tai kol is airaporto vaziavo i miesteli ,kazkas laiko uztrunka 1.20min ji sugebejo ta vairuotoja pamylti,atsisake vaiku ,vyro ,i viska spjove:D o cia draugiuj taip buvo,skambina meiluzeij vediusiaij ir sako stoviu prie tavo namo,ji ir sako,nes sale vyras guli,liuda jiuk sakiauj dek ano ir to,taip ir tap,nieka nesupranti ,ateinu parodisiu:D auto cek cek ir adgal namo:D tad kad ner cia ko tristi, ten kur du vienas nekaltas:D daug zinau tokiu istorijiu,mano brolis ir jo draugaij uzketeje meiluzeij ,visada svetimas jiems isseina prigriepti:D su jais linksma vodkes atsigerti istorijiu turi nereliu,juokis ir juokis:D ir nereikia sakyti aij jok nebandisiu ,taip tikraij nedarysiu,dar ir kaip ,tik dar nebuvo tokio sanso:D