14121

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

tai atlik dvieju smugiu veiksma, vienas pargriauk ant zemes, antras zudyk big_smile neramumai pas tave kazkokie wink

14122

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijolė, 21 parašė:

as tau kaip rinkciausi :::838 jis jau isrinktas :::b30 ir man kad ne kripst, ne pipst :-)
>>> pas mane i kambari  iskrido :::857:::819:::011:::a15

kokie jus spartus nu big_smile gerai jau gerai, nekibinu neutral galvojau, kad cia tas, kur nevedes tongue big_smile
Nijolyt, tu kaip as, nei ant sienu neleidziu must gyviu, nei ant saves tongue ui kaip supykstu, kas bando ant manes uoda uzmust  :::b54as juos tik nuveju big_smile

14123

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linai, tau lengva kalbet hmm man taip neina.. nebutu mamos, tai pasiimciau siurbli.. o dbr tai prikelsiu...
>> hm.. Ingrida, man ju negaila.. as ju bijau <<< B.I.J.A.U.
> o siaip.. nesvarbu, vedes nevedes tongue jei nelaisvas << viskas.. ponas Taskas .

14124

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Nijole, tu turetum suprast, kad man skleroze, juk pati matei.. :::818 spek?ar as rasydama ana posta prisiminiau, kad ir antrasis uzimtas? ;D;D;D vajeetau, kas pagydis mane? big_smile:D:D
jei buciau pas tavy, pagauciau drugeli ir isleisciau pro langa neutral o pas tave, net baisu isivaizduot, atverciau dulkiu siurbli, o ten visas gyvunijos pasaulis turbut veisias big_smile

14125

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

siandien siurbiau maske, tai nauja suni galeciau susilipdyti big_smile) >> o siaip joa...as ne vieno voro nesu sluota nuslavus, nes bijau,kad jis nukris ant manes, todel susiurbiu, nes zn, kad nenukris :V

14126

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

gyvunijos pasaulis ;D Nijole as irgi bijau, bet kai nori iveikt baime reik jai i akis ziuret big_smile

14127

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

patikek, kaip as i ta baime SPOKSAU :::209
>> o siaip...tai tu i ta baime ir ziurek, as ir be ziurejimo i ja grazi...

14128

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

jjuokinat tai negaliu big_smile:D:D turbut tas sunekas naujas tooks skystas butu, kad vaje ... big_smile ziurek, Nijolyt tongue taigi kai uzmusi (negaliu kaip juokas ima ;D  ) ta vora ar dar koki sutverima, jis jau buna negyvas ir uzkrites ant taves nieko nebepadarys big_smile
pamenu kai dabojau drauges mergaite tongue ziuriu, ko ji ziuri is tolo i ta spinta, tarpeli tarp jos ir sienos...sako:ten volas!prieinu, ziuriu vos ne visa nosi ten sukisus, o ji sako:TU NEBIJAI VOLO!NEBIJAI???!;D paveldejo is mamos baime tongue
Linai, labai jau is arti teks ziuret, kad akis pamatyt ;D

14129

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

ne.. padarys... uzkris <<< uzkris jis ant manes !!!!!!!!!!! brrr...
>> na, as tikiuosi, kad kai uzaugsiu ir turesiu vaiku, tai arba jie nebijos tu dalyku, arba mano vyras bus superinis ir ju nebijos big_smile)

14130

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

bet Nijole jei imsi ir viena diena negrazi paliksi tai superinis vyris lieps i akis ziuret, kad grazesne pasidarytum big_smile
Zinau Ingrida, tik bijau, kad isisiurbs i galva jei arti snuki kisiu ;D

14131

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kokia as negera, sitaip juokiuos is taves, Nijolyt big_smile "ne.. padarys... uzkris <<< uzkris jis ant manes !!!!!!!!!!! brrr..." ;D;D;D
tavo vyras nebijos anei muses, anei uodo, anei storo voro! big_smile patikek, reik tau koki surast..egzotiniu gyvunu myletoja, kuris augintu siuos mielus gyvunelius ;D
Linai, vorai nesisiurbia :? ar siurbias :? mutantai tada kazkokie big_smile

14132

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Ingrida, as kadangi salia karinio aerouosto gyvenu tai radiacijos paveikti tie orai siurbias big_smile

14133

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nu jau tik.. Linai, Linuk.. baik tik big_smile) nebutu namie mano mamukes, tai greitai ta baime pradingtu, rami sau po dekiu tupeciau tongue .. ir mano vyras bus superinis, jis neprasys manes neimanomo ;D
>>> Ingrida :::818 ... neiskraipyk mano minciu :::b49 ir kitas pastebejimas.. mano vyras nelaikys tu nesamoniu .. ne ne ne .....ne.... nea...

14134

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Lineli, tai ko tu man anksciau nesakei neutral reiks apmastyt kelintas tu ten eilej busi su savo radiacijom big_smile
Nijole, gerai, klausau panele, bijanti voru ir kitokiu gerybiu tongue

14135

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

as manau kazkodel, kad tas klausymas iki kito karto :-) zdz.. nzn.. bet as jauciu, kad as esu NIKo smelio rinkeja.....
>>> bet as tai jau metu kompa ir baigiu ziuret daktara housa wink ir tada einu sapnuot sapnu :H
>labos :H saldziu :::b18 graziu :::207 seiletu :::419 ir siaip visokiu kokiu :::220

14136

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

smelio rinkeja? smile hmm..kibireli tikiuos turi, jei ne, paskolinsiu tongue labanakt, Nijolyt :* wink

14137

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

Linuk..mm .. :::520 big_smile Nijole, jei superini vyra jau dabar turetum irgi tupetum big_smile beje labanakt wink
Ingrida, zinok radiacija ir savu pliusu turi ;D

14138

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

nagi nagi neutral kas per pliusai?tik gaila..mane labiau minusai traukia tongue

14139

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

kazin ar trauktu toks minusas jei tureciau tris rankas big_smile dar nzn tebevyksta progresija big_smile

14140

Re: Nedrasių ir kuklių vyrų klubas !! :D~

o kodel gi ne smile galiu pareiksti, kad jau zinau, kas butu atsakingas uz...vienu metu maisant puodus, plaunant indus, bei valgydinant vaikus big_smile