101

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

metai laiko nerasyti, galit prisidet kas gal ka naujo papasakos kaip baisu yra tranzuot smile tranzuoju isvis retai jau netaip kaip anksciau:) su metais aisku ir keiciasi viskas ir poziuris ir mastymas. Lyginu pernai metus ir siemet kai vaziavau i palanga. Pernai su draugu tranzais vakare isvaziuojam nakti paleidzia kazkur, susistabdom dar kazka, paleidzia netoli gargzdu pasistatom kazkur pievoj palapine kaip pavyksta pailsim nors vis salia prauzia kokia masina ar fura, ryte atsikeli toliau tranzuoji ir tu jau palangoj su pilna daiktu vos panesi ir eini ieskot kur apsigyvent smile na man tai miela prisiminus tada gal neatrode taip smagu bet dab gera prisimint. o siem metai-susikrovem pilna masina daiktu ir isvaziuojam, pasikeisdami pavairuojam, nuvaziuojam i palanga iskart vietoj iskuri kur nors ir tu jau prie juros, viskas taip paprasta bet galbut nebe taip idomu smile viskas labai patogu:) bet ir tranzavimas jau pradeda uzknist big_smile jauciu senstu:DDDDDD

102

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

nu as seip tik du kartus dar tranzavau:D vis knietejo pabandyt, bet nebudavo su kuo:D vienakart nusitranzavom i Klaipeda ir atgal (kai pasibaisejom autobusu kainom - butu 80lt i abi puses), tai pasiseke nerealiai, nes i prieki stovejom gal 10min, o atgal isvis kokias 2;D
vat o vakar tranzavom keturiese su mama ir sesem is Karkles i Palanga;D nuo tos Karkles iki autostrados 4km, tai mes tipenam link autostrados ir vis pastabdom. nutipenus 3km sustojo masina. su dviem vyrukais. klausiam gal i Palanga, o jie "Visur kur reikia nuvesim" mes tik susizvalgem.. tie "I Palanga, i Palanga, lipkit greiciau, nestovesim cia visa diena, laikas - pinigai". pamastem kad mes 4iese ir sulipom:D nusitrenkem iki Palangos ir jie suka i sona, mes sakom mus gal cia isleisit, o jie "Tai vis tiek i miesta vaziuosim, nesvarbu ar cia ar ten isleisim, kaina vis tiek ta pati. Sutartine" ;D o jis zmogelis pasirodo bajerius skaldo, paskui pamatem kad jo draugas salia vos ne i kelnes myza is juoko, bet mum tai kazkaip visa kelia visai juokinga nebuvo..;D

103

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

nu jo baisu gali pasidaryt nuo tu juoku tokiu :0 bet dab pagalvojus ir tai paskaicius juokinga smile reikia isbandyti patranzuoti nes paskui ir pats kitaip ziuri i tranzuojancius zmones, kaip mes vaziavom is sventosios i palanga is dream dj team renginio, ir mus stabde du vaikinukai jie vargsai ilgai stovejon jau vilti prarade, plius dar lyt pradejo o mes nors ir jau labai pavarge ir be miego ir t.t. visvien juos paemem, nors ir lyje nebutu visvien padetume smile gal ir jie mum kada pades kas zino smile

104

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

na o as tai isimintiniausia kelione turejau kai tranzavau is gimtojo ALT i VLN va visai neseniai si savitgali big_smile big_smile
>> susitranzavom i VLN geziuka gal per 20 min big_smile (geziukas pasirode geras toks draugiskas smile )
> na ilipau i maske o jis man sako :- teises turi :? :- sakau turiu big_smile big_smile namie ant stalo nutrenkiau ir tranzuoju big_smile na ir pusiaulekej mus sustabde mentai big_smile o geziukas neturejop teisiu big_smile tai atsibaude jis 2000 lt mokesciu moketojam big_smile big_smile ir jam mentaas neleido daugiau vairuoti big_smile big_smile tai teko man (dar pries tai mentai patikrino duomenu bazeje ar as turiu vairuotojo teises ) ir nuvaziavom visi i VLN big_smile big_smile ku rezume tokia kad as tranzavau bet vairuoti reiekjo man ;D ;D

> o siaip tranzuoju todel kad man taip greiciau linksmiau pasizmoneji kartu ir kur nori ten ilipi (nereikia spaustis i autiku grafikus) o su maske tai studentui po LT trankytis brangoka...
:-)

>> Auste ar patiko su manim tranzuoti atgal i kauna :? big_smile big_smile

105

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Linas, 19 parašė:

>> Auste ar patiko su manim tranzuoti atgal i kauna :? big_smile big_smile


kur nepatiks:D ir dar kai per kelias minutes susitranzavom:D as vos spejau savo geltonaji ranksluosteli istraukt:D

106

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Auste, 19 parašė:
Linas, 19 parašė:

>> Auste ar patiko su manim tranzuoti atgal i kauna :? big_smile big_smile


kur nepatiks:D ir dar kai per kelias minutes susitranzavom:D as vos spejau savo geltonaji ranksluosteli istraukt:D

siaip sustojo del manes nes as ten graziausias toj autostradoj buvau :::b18 :::b02

107

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Linas, 19 parašė:
Auste, 19 parašė:
Linas, 19 parašė:

>> Auste ar patiko su manim tranzuoti atgal i kauna :? big_smile big_smile


kur nepatiks:D ir dar kai per kelias minutes susitranzavom:D as vos spejau savo geltonaji ranksluosteli istraukt:D

siaip sustojo del manes nes as ten graziausias toj autostradoj buvau :::b18 :::b02


gal ir graziausiAS, bet kadangi as buvau graziausIA ir net uz tave grazesne ir dar su geltonu ranksluosciu..(emo):D:D:D

108

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

mano kolega buves visa europa su tranzu apleke
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
o as tai esu keliaves su masina .ant bajerio imdavau tranzuojancius uzsieniecius.vienas net givybe isgelbejo ,pasake ,kad bus staigus posukis.nu zinot kalnuose smile

109

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

as irgi noriu po Europa pasitrainioti smile trazu smile
>> o siaip tai tranzuotojus pasitaikius progai pavezu smile nes linksmiau vaziuoti su kuo nors nei vienam smile

110

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

       Dauguma tranzuotoju yra   PARAZITAI isnaudojantis kitus. Bepigu  jiems ant svetimo "Galo" i roju vaziuoti!  Ir savas daiktas nedyla :::d61
       Tie kas veza zino: automobilis skolu rasteliu nepriima, parduotuvej uz "grazias akis" atsarginiu detaliu nedalina ir pan.   O uz kazkoki    Šū.o  gabala   autoivikio metu palildomos atsakomybes mums vairuotojams nereikia!!!       

111

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Jonas, 30 parašė:

       Dauguma tranzuotoju yra   PARAZITAI isnaudojantis kitus. Bepigu  jiems ant svetimo "Galo" i roju vaziuoti!  Ir savas daiktas nedyla :::d61
       Tie kas veza zino: automobilis skolu rasteliu nepriima, parduotuvej uz "grazias akis" atsarginiu detaliu nedalina ir pan.   O uz kazkoki    Šū.o  gabala   autoivikio metu palildomos atsakomybes mums vairuotojams nereikia!!!

ne nu tu tai visiskai.. tai kad bendzas nesinaudotu.. tepalas stabdziu kaladeles nediltu ir dar kas nors nepagestu tai laikyk svo maske garaze.. :V

>> papildoma atsakomybe... jei nesisaugosi tai taves niekas neapsaugos..

112

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Jonas, 30 parašė:

       Dauguma tranzuotoju yra   PARAZITAI isnaudojantis kitus. Bepigu  jiems ant svetimo "Galo" i roju vaziuoti!  Ir savas daiktas nedyla :::d61
       Tie kas veza zino: automobilis skolu rasteliu nepriima, parduotuvej uz "grazias akis" atsarginiu detaliu nedalina ir pan.   O uz kazkoki    Šū.o  gabala   autoivikio metu palildomos atsakomybes mums vairuotojams nereikia!!!

juokingas tu man:D gi nevaziuoji kur nors vien tam, kad keleta tranzuotoju paimtum:D vaziuoji, nes tau reikia:D ir dzin ar sedesi tu vienas masinoj, ar dar keli zmones, ir detales tau taip pat gadinsis, ir benzas bus ryjamas vienodai, ir tikimybe pakliut i avarija tokia pat..

113

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Giedrė, 19 parašė:

Ar daznai keliaujat tranzais?ar jum tai nuotykis ar tik pinigu taupymas? kokia isimintiniausia kelione?

Labai retai... vos kelis kartus teko toks malonumas...
Ir tai buvo ne pinigu taupymas o tai kad buvau visai jaunas ir visai pinigu neturejau... big_smile
O va ysimintiniausia kelione ta, kada visus 47 kilometrus pravaziavau greiciu 190-200 km/h

114

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

taipats geriausias dalykas :::960 as visada uz tranza su draugais. nes tai nerealus ispudziai big_smile)

115

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Danielius, 21 parašė:

taipats geriausias dalykas :::960 as visada uz tranza su draugais. nes tai nerealus ispudziai big_smile)

saunuolis smile

116

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

tenka ir pavezti kaikada zmones... tai priklauso koks ten stabdo zmogus, kiek vietos laisvos pas mane yra ir nuo nuotaikos - pasisnekuciuoti.. O taip visuomet yra smagu kazkam padeti... Isivaizduoju iskarto save ju vietoje.... wink Juokingiausia buna kada stovi vienas zmogeliukas o kada pristabdai.. atbega visa sutve smile

117

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Pati daug tranzavau,sutikau daug idomiu zmoniu,yra geru tranzuotoju ir sustojusiu,todel jei vaziuju toli ir yra galimybe ka paimti visad paimu smile

118

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

Labai noreciau pabandyt, bet as esu labai bailus vaikas big_smile

119

Re: Keliones autostopu ( tranzais :) )

radau viena puslapiuka , kuriame keliones artimiausios buna surasytos.. nepopuliarus dar tongue