1

Tema: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

Gal kas turit koki planeli? nes jau nefasonas 6 ryte eit miegot:)

2

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

aga man irgi buvo taip... kai neuzmiegi iki 6 tai isvis neik miegot ta nakty ir kita vakara turetum kaip zmogus normaliu laiku uzmigt...

3

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

tak tuoj sugalvosime:)nu kad as einu tai jau savaite kaip 4 visuomet cia tiesiog ipranti ir viskas tada sunku atprasti normaliu laiku nueiti miego.Tiesiog kiek zinau tai kad jeigu kaip sakant prasedi visa diena ar prie pc ar tv nieko neveikdams tai tikrai joks miegas neims niekas.Bet tokiu oru niekur gi niekas ir neis i lauka.Bet praeita avaite teko padirbeti biski akmeniokus pilna sunkvezimi nesioti tai miegoti net ant 22h patrauke manau kai gerai padirbejus sunkiai koki fizini darba tai tikrai miegas paimtu nuo nuovargio gan anksti o kai nieko neuzsiemus tik sedint tai cia jau tikrai nekas:|Antras planas tai manau gerai prigerti tai tikrai kad anksti miegoti nueitum:D

4

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

isgerti migdomuju 22 val ir 24 jau miegosi kaip kudikis big_smile

5

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

tai kad migdomuju dabar be receptu neparduoda;/Del to kad i alu isimeta 5-6 tabletes suskiukai ir tada  apsinesa:D

6

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

o siaube.. nezinojau kad tokie baisus dalykai vyksta mano gimtineje.. big_smile taip gi ir nudvesti gali kvaileliai.. big_smile

7

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

Eva, 20 parašė:

o siaube.. nezinojau kad tokie baisus dalykai vyksta mano gimtineje.. big_smile taip gi ir nudvesti gali kvaileliai.. big_smile


ir nudvesia :-]:-]

8

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

Eva tai jau taip seis laikais ko neprisigalvojia tik:)ziurek kad ir tu man dabar nebandytum:D

9

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

reiskias pasirinkimas arba dvest arba nemiegot:D

10

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

Tadas, 24 parašė:

reiskias pasirinkimas arba dvest arba nemiegot:D

buutent! big_smile:D

11

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

ash kj per visa diena nuvargstu, tj man uzhtenka 10min kad greitai uzhmigciau;>

12

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

Tai apie ka ir sakau kad jeigu nuvargsti tai sakes ant miego iskarto traukia.:]Tadas24 tai manau kad pasirink varijanta dvesti;D

13

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

as tai uzsistates zadintuva kuris cirskia kiekviena ryta 9 valanda, tai vienitelis budas man vakare uzmigti kokia 12

14

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

Tomas, 21 parašė:

aga man irgi buvo taip... kai neuzmiegi iki 6 tai isvis neik miegot ta nakty ir kita vakara turetum kaip zmogus normaliu laiku uzmigt...

geriau tokiu varijantu niekas nebandykit nes poto   pradesit miegot po  4 valandas kaip priprasyt ilgai nemiegot

15

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

o vat man siandiena ir vel tas pats nemiga neisivaizduoju jauciu iki ryto teks sedeti.Manau reikia atidaryti forume tema nemiegalims;D

16

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

Pritariu Arminas 18, jog prie nemiegojimo priprantama.
Seip anksciau buvau naktibalda, eidavau miegot paryciais, o keldavausi kokia 3-4h ( dazniausiai delto nenueidavau i mokykla )
Bet dabar kai dirbu, tai pripratau eiti 1-2 valanda miegoti, o puse septyniu keltis. Seip su uzmigimu problemu kaip ir nebeturiu, atsiguliu i lova ir kaip su plaktuku per galva ... visiskas relaxas big_smile

17

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

mano nuomone nepriversi eit miegoti nes kol patc nenores zmogelis tol ir neuzmiks=)

18

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

jeigu nori anxti uzhmigti, ishgerk stiprios zholeliu arbatos..padeda;)

19

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

tai jau geriau tada parukiti sptiprios zolikes ir neit miegoti taip pat labai gerai padeda:::639

20

Re: Kaip prisiversti nueit anksti miegoti? O kaip uzmingti, prisivertus?

gal ir padeda bet to dar niekas nezino iskyrus mykola