1

Tema: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

yra daug graziu saliu kuriose dar nebuvau tj idomu big_smile

2

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

Kiekvienas ta grozi supranta savaip.Man grazu ten,kur silta.Karsta saule,papludimys ir ramybe-viskas ko man reikia,kad butu gera.Galbut butent del tos priezasties lietuvaiciu okupuota Turkija man pasirode mielesne,negu Paryzius ankstyva pavasari,kuris siaip jau visiems labai patinka.Mama,tvirtina,kad jai rojus zemeje-Malaizija,o "beveik rojus"-Indija.As ten nukeliavusi nebuvau,bet i Malaizija noreciau,o i Indija manes netraukia visiskai.Kazkodel man ta salis asocijuojasi su nesvara,infekcijomis ir vargsais vaikais.

3

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

Niekada nebuciau pagalvojus,kad man patiks Rusija.Ipac ziema grazu,gal del to,kad tikro sniego pasiilgau.Cia Vokietijoje,vakaruose,jo beveik nera,oLietuvoj irgi nekas.

4

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

gražu pasižiūrėti,paatostogauti,bet gyventi tik Lietuvoje:)

5

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

Australijoje, nes saule sviecia ! big_smile big_smile nes as esu saules vaikis smile

6

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

tikrai grazi salis,tvarkinga,turinti gera poteciala,ir leidzianti uzdirbti "ne lietuviams vis tik pinigai,na galbu cia tik man taip ,bet visvien" taigi graziausia man sveicarija,o egzotiskos salys tegu lieka atostogom smile

7

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

Man graziuasia nOrvegija,kalnai nuostabus,kaikurie kartais atrodo labai bauginanciai,bet kartu ir ispudingai,matantys daug ir turbut jeigu prabiltu papasakotu daug visko wink
fIORDAI IR JUOS ATPLAUKENTYS NUOSTABIAUSI laivai,juose plaukiojancios orkos smile
Daug nuostabiu kriokliu ir dar daug visko... Tikrai nuostabi sali,o ziema cia nuostabu,sniego labai labai daug,brendi ir virs keliu,slidineti gali vykti..mm nera net zodziu tam groziuj apsakyti smile

8

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

anglija man negrazi. ir oras cia baisiai slyxtus, ir tas namu stilius... bet man gyventi cia gera smile. galiu gerai uzdirbti, daug ka sau leisti, turiu mylima zmogu salia, darba kuri megstu (kiek imanoma darba megti wink ), uzsigyveno tikru draugu.  Gyventi gera big_smile

9

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

man tai Suomija patinka, kainos nesveikos kaipstudentui cia man labai smagu ir patinka smile

10

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

Italija - mama mia kaip grazu.... ROMA - kas gali buti more unreal kai viename mieste susipina viduramziu laikai ir modernizmas??....arba Venecija - ji realesne kandidate i meiles miestu topa , nei Paryzius...

bet aisku kiekvienam savo...:::712

11

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

Waidutia, 23 parašė:

Italija - mama mia kaip grazu.... ROMA - kas gali buti more unreal kai viename mieste susipina viduramziu laikai ir modernizmas??....arba Venecija - ji realesne kandidate i meiles miestu topa , nei Paryzius...

bet aisku kiekvienam savo...:::712

venecija dvokia ;D

12

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

O taip, sventa teisybe. Pasibuvoti ten gal ir gera, bet gyventi tai butu tikra kancia. Dvokas uzmustu visus receptorius ;D

13

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

As siuo metu gyvenu Pietu Afrikos respublikoje ir ji man atrodo pati nuostabiausia salis.. Gyvenu ant Indijos vandenyno kranto, kas vakara jame matau sokinejancius delfinus ir eiles issirikiavusiu dideliu laivu...Visur auga palmes ir kiti idomus grazus augalai...Kartais matau ant balkonu besikarstancias bezdziones... Dabar pas mane pavasaris bet karsciau negu pas mus Lietuvoj vasara.. Zmones nepaprastai mieli,draugiski,bendrauijantys,visada besisypsantis - absoliuti priesingybe lietuvaiciams.. :::130  Cia laaabai daug baltaodziu zmoniu, ir beveik visi zmones kalba angliskai - nes daugumos tai gimtoji kalba.. Labai smagus naktiniai klubai po atviru dangumi ar beach party.. Todel kas turi galimybe,patariu apsilankyti,nepasigailesit :::130

14

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

ka manot apie islandija ? smile

15

Re: Kokia uzsienio salis graziause? :) kur geriause gyventi :)

grazu ira Norvegija,fjordai ir panasiai,nereik nei ten kur karsta jai nori pamatyt kaska idomaus ir grazaus :::d40