1

Tema: Fitnesas-kulturizmas

padiskutuokima: uz ar pries esam?

2

Re: Fitnesas-kulturizmas

zinoma kad uz...

3

Re: Fitnesas-kulturizmas

Visi uz smile liux smile

4

Re: Fitnesas-kulturizmas

Na, sportuoti sveika... tai net nezinau, hmmmm. Gal uz tada vistik...

5

Re: Fitnesas-kulturizmas

bet va kiek minusu galima atrasti... Ypac kai ruosies profesionaliai varzybom,ar gi ne? Norit pasakyti kad sveika taip sportuoti?

6

Re: Fitnesas-kulturizmas

prof. sportas neivienas nera sveikas...

7

Re: Fitnesas-kulturizmas

Šiaip Ĩia tokia pati tema....

8

Re: Fitnesas-kulturizmas

noreciau uzsiiminet bet per brangus sportas beje daug darbo idet reikia bet siaip man asmeniskai geriausiai atrodo ronnie colemanas youtubei paziurekit buvau bandes uzsiiminet bet apleidau pastaruoju metu ir neprisivercuiu vel dirbt smile

9

Re: Fitnesas-kulturizmas

rimta saka tik nereikia chemijos vartot

10

Re: Fitnesas-kulturizmas

be chemijos daug darbo ikisit:) pati zadu juo uzsiimti

11

Re: Fitnesas-kulturizmas

Apie fitnesą nieko nežinau, apie kultūrizmą irgi ne ką daugiau, bet kadangi argumentuota nuomonė šiais laikais nemadinga, tai pasakysiu: nesąmonė yra tas kultūrizmas, gerokai perspaustas reikalas, ko negaliu pakęsti. Ką kas daro privačioj erdvėj, tegu žinosi patys, bet ypač erzina visi tie vieši bronzinių vyrukų ir mažesnio formato vyrukų (kadais lygtai buvusių moterim:::041) konkursėliai. Eilinės kūno kulto apeigos, dar vienos manekenės, tik iš kitos operos: anoms kuo mažiau mėsos pageidautina, čia atvirkščiai. Staipymaisi, vaipymaisi. Klounados ir baigta (ar čia gal koks "šiuolaikinis menas"?). Ir kam tie bereikalingi raumenys? Na, gal kažkam smagiau mėsgaliais didžuotis, nei dalykais, kurių laikas nesuardo... vyrai kaip vyrai, jiem ypatingo grožio nereikia, tai ir tie raumenų krūmynai šabakštynai ne beviltiškas atvejis, o moterys.. nebūtų moterys, jei neužniežtėtų parodyt, "kad ir mes galim".
Maždaug šitoj vietoj jau galima rašyti šaunųjį išminties perlą "kiekvienam savo" ir susigėdus keliauti plautis burną.
Aš už "smegeninės kultūrizmą".

12

Re: Fitnesas-kulturizmas

Gerb. Martyna o galvoji bunant kulturistu smegenu nereikia ? smile Tikrai geriau ziuret i vyra kuris ir atrodo kaip vyras o ne yra pilvotas ir neisivaizduoja gyvenimo be alaus arba i pries saule persvieciama, viskuom nepatenkinta vaikina. Ir beje koks tavo poziuris i kitas sporto sakas ?

13

Re: Fitnesas-kulturizmas

sis sportas sveikas mano poziuriu jai nenaudoji chemijos

14

Re: Fitnesas-kulturizmas

kulturizmas kaip ir visos sporto sakos yra sveika, kol nepereina i profeseonau sporta, va ten prasideda saves zalojimai (dazniausia) , bet ir vel, kaip kiekviename sporte. Tai tiek smile

Kaip Martyna sake, ji uz smegenu sporta. Smegenys gerai, bet man lovoje geriau grazu kuna turinti mergina, nei 120 kg lasiniu su nuostabiom smegenim wink

15

Re: Fitnesas-kulturizmas

sportas geris yikes)