21

Re: seksas - labai subtilus dalykas.....

niu mano manynu reiketu siek tiek palaukti nes jei norisi kaskotai rimto tai toks suvirtimas i lova po pirmo pasimatimo daug ka pasako apie panele ar su ja is viso galima tada bendraut rimtai na o seip kiekvienas vertina savaip tarp tariamu patcuku ir nesubrebdeliu tai mada ir tipo va askietas o kaikuriems tai kasdienybe na o Saule,23 irgi gera klausima pasake bet seip yra tokiu panu kurioms to tik ir tereikia  bet vaikinai daznai klysta pasiulydami tai netinkamai panelei ;D ;D

22

Re: seksas - labai subtilus dalykas.....

Vyram biologishkai tarent svarbu paneles istikimybe nes nieko nera blogiau kaip kad auginti svetima vaika ir svaistyti savo resursus kaip sakant buti apgautam (statistiskai nua 5% iki 10% vyru augina svetimus vaikus net to neytardami).

Moterei ta apgaule negresia ji visada tikra kad vaikas jos, uztai istikimybes klausimas slenka y antra plana jai svarbu islaikyti vyra prie saves kaip papildoma pajamu saltini, saugumo ir stabilumo ji siekia vaiko labui ir nelabai jau svarbu ar tas vyras vaiko biologinis tevas.

Todel paneles labiausia patrauklios ir geidziamos tos kurios istikimos (Dideja shansas buti tikru savo vaiko tevu) ir Grazios (= sveikos tinkamos)

Labiausei vertinami vyrai tie kurie sukuria saugia, pastovia,  socia ir garantuata ateity arba galingi turtingi. Arba panelem svarbu jaustis kaip uz muro ir viskua parupintom. Senais laikais tai tiesiogei nulemdavo ar palikuanei aplamai isgyvens todel tas jausmas labai stiprus pas paneles.

Bet kadangi seis laikais niekam badas negresia ir nua vilku saugotis nebereikia tai panos sliuzineja i sonus nua gero prie dargeresnio.

Tada vyram nieko kito nebelieka kaip kad ringtis poligamiska patino strategija stengtis apvaisinti kua daugiau. Tokiu budu visuameneje monogamishki santikei vis retejai ir poligamijos tendencija sparcei dideja.

Na mes tai pastebime didejanciu skirybu skaiciumi ir zmones tuakiasi po keleta kartu kol pagaliau vedibos praranda savo prasme. Zmones sulipa y kruva kol gerai tol ir gerai jau kazkokios doroves ar saugumas ar ekonomika jau kartu poru nebelaiko. Seis laikais neistikimas reiskia laimingas, gebantis pamirsti buvuse ir greitai i jos vieta susirasti kita. Linke i monogamija lieka vienisi ir yskaudinti.   

23

Re: seksas - labai subtilus dalykas.....

Birutele, 23 пишет:
Saule, 23 пишет:

Na jooo, man ir labai idomu ka masto vaikinai siulydami neipareigojancius santykius merginai? Ale pasimylim bet nedraugaujam??


VYrams visada lengviau, o kas cia tokio, juk ju keksemis ir sliundromis nepavadins. o stai mergaite kuri sugula tau be savigarbos, prostitute, sliundra ir t.t. zodziu galima rasti labai daug...

smile uztat jusu akimis visi vyrai vienodi ir jiems net nereikia sugulineti su niekom

24

Re: seksas - labai subtilus dalykas.....

As vyras, vadinasi elgiuasi kaip vyras: Veni , vidi, vici "Aš atėjau, aš pamačiau, aš nugalejau".

Jei man patinka, ji mano, jei kas netinka vienintelis teisingas sprendimas: sekanti. Paneles didziausia vertybe istikimybe. Vyro galia jega.

Patarimas visiems vaikinams nepaisik tu paneliu paisalu ir buk vyras elkis kaip vyras ir neturetum gedintis jog esi vyras. Seis laikais bobos baige vaikinus paversti y mazgotes su savo paisalais...

Jei panele smegenis suka ar kazkas neaisku meluaja ar dar kokie vejai sakyk tiesei: esi sliundra ir man netinki.

Cia bobos dar pradeda skiepyti vejus mum y smegenis kad ju sliundrom nevadintumem smile WTF? as vis dar kiausius nesioju ...   

25

Re: seksas - labai subtilus dalykas.....

Zilvinas, 38 пишет:

As vyras, vadinasi elgiuasi kaip vyras: Veni , vidi, vici "Aš atėjau, aš pamačiau, aš nugalejau".

Jei man patinka, ji mano, jei kas netinka vienintelis teisingas sprendimas: sekanti. Paneles didziausia vertybe istikimybe. Vyro galia jega.

Patarimas visiems vaikinams nepaisik tu paneliu paisalu ir buk vyras elkis kaip vyras ir neturetum gedintis jog esi vyras. Seis laikais bobos baige vaikinus paversti y mazgotes su savo paisalais...

Jei panele smegenis suka ar kazkas neaisku meluaja ar dar kokie vejai sakyk tiesei: esi sliundra ir man netinki.

Cia bobos dar pradeda skiepyti vejus mum y smegenis kad ju sliundrom nevadintumem smile WTF? as vis dar kiausius nesioju ...

po tokiu nuomoniu moteris irgi neatsilieka del to jiems ir tenka auginti svetimus vaikus tuo nezinanat :::608

26

Re: seksas - labai subtilus dalykas.....

Andzelina, 19 tu gal mane ne taip supratai  slundros **** gal zodis blogas bet kaip daiktas visai geras... smile as nieko pries  kurvas neturiu jos papuasia pralinksmina gyvenima smile

Bet as neivienam vaikinui nepatariu tokio plauko motery rinktis kaip savo vaiko motina ar aplamai kaip gyvenimo drauga. Tai praeives plastakes jomis mes dziaugemes kaip saule ir dalinames su draugais. As su draugeliu net pinigu vestuvem vienai tokei sumetem. Mes ja kartu dulkindavom per visus galus ir jai tai patikdavo. Na as jau nebe lietuvoi bet girdejau kad draugelis retkarceis pasiima ja net jau ir po jos vestuviu. smile

Kurva blogas zodis bet geras daiktas as tokiu nezeminu ir neniekinu, net sakyciau draugishki santykei su tokiom. Net dziaugiuasi ju labui kad atsiranda asilu kurie jas veda smile

Kartais man ydomu kas pas tokias galvoi gal tai dvilype asmenybe? is vienos puses ji sako myli savo vyra turi seima normalu gyvenima bet kaip tik paskambini staigei visiems brangiesiems susuka smegenis sumeluaja betkokia kaina tam kad vel kaip anksciau ant "zirgelio" pajodineti. Va cia tai tikra kurva ir as tokias megstu smile  oi ta nuademe saldi.... he he he smile

27

Re: seksas - labai subtilus dalykas.....

Zilvinas, 38 пишет:

Andzelina, 19 tu gal mane ne taip supratai  slundros **** gal zodis blogas bet kaip daiktas visai geras... smile as nieko pries  kurvas neturiu jos papuasia pralinksmina gyvenima smile

Bet as neivienam vaikinui nepatariu tokio plauko motery rinktis kaip savo vaiko motina ar aplamai kaip gyvenimo drauga. Tai praeives plastakes jomis mes dziaugemes kaip saule ir dalinames su draugais. As su draugeliu net pinigu vestuvem vienai tokei sumetem. Mes ja kartu dulkindavom per visus galus ir jai tai patikdavo. Na as jau nebe lietuvoi bet girdejau kad draugelis retkarceis pasiima ja net jau ir po jos vestuviu. smile

Kurva blogas zodis bet geras daiktas as tokiu nezeminu ir neniekinu, net sakyciau draugishki santykei su tokiom. Net dziaugiuasi ju labui kad atsiranda asilu kurie jas veda smile

Kartais man ydomu kas pas tokias galvoi gal tai dvilype asmenybe? is vienos puses ji sako myli savo vyra turi seima normalu gyvenima bet kaip tik paskambini staigei visiems brangiesiems susuka smegenis sumeluaja betkokia kaina tam kad vel kaip anksciau ant "zirgelio" pajodineti. Va cia tai tikra kurva ir as tokias megstu smile  oi ta nuademe saldi.... he he he smile

big_smile:D cia nepritarti neimanoma:D:D geras variantas tos sualytes musu:D:D