1

Tema: Apie www.ieskok.lt

Ką manote ar www.ieskok.lt yra geras puslapis?

2

Re: Apie www.ieskok.lt

Žinau .Nežinau nežinau :::b56 labai jau sunkus klausimas :=D tiesiog galva lūžta ,gal užduok kita klausima smile

3

Re: Apie www.ieskok.lt

minusų turime visi, bet ... jis geras vien todėl, kad čia pažinau daug puikių žmonių smile ypatingai ačiū buvusiam chatui, amen big_smile

4

Re: Apie www.ieskok.lt

normalus puslapis ir tiek.

5

Re: Apie www.ieskok.lt

buna ir geriau bet visai nieko tik manau naujoviu reiketu kokiu nors))

6

Re: Apie www.ieskok.lt

neseniai užsiregistravau. negaliu kolkas pasakyti koks esmini skirtumas nuo draugas.lt , gal žmonės daugiau kabinasi į bendravimą. Gal aktyvesni. Sunku paskyt. Kolkas su niekuo neteko iš čia susipažinti gyvai. Bet tikiuosi teks.

7

Re: Apie www.ieskok.lt

Geras puslapis- geresnis nei pazintys wink

8

Re: Apie www.ieskok.lt

geras puslapis, tik erzina "pakibimai"...

9

Re: Apie www.ieskok.lt

Esu naujokė.Pažiūrėsiu,įvertinsiu.

10

Re: Apie www.ieskok.lt

na as tai kolkas gero ispudzio nesusidariau apie ji..:) labai jau daug pasikelusiu zmoniu....bukit paprastesni;)

11

Re: Apie www.ieskok.lt

wa chata galetu ir sugrazint nes ner ka cia veikt uzejni ir vsio

12

Re: Apie www.ieskok.lt

Tai bendrauk su mergiotemis.As va po gimtadienio siandiena ir atsigauti bandau bendraudamas su mergiotemis.

13

Re: Apie www.ieskok.lt

esu naujai uzsireginus,bet kad kolkas nieko idomaus,kazkaip sunkiai cia eina susibendraut..

14

Re: Apie www.ieskok.lt

anketa pasidaryk ieskau sekso partnerio greitai susibendrausi:)Nespesi manau laisku atrasyneti.Cia gi dauguma ir yra ieskanciu kurie neturi antros puses.Normalus merginom neraso nesamoniu apie seksa ar panasiai.

15

Re: Apie www.ieskok.lt

Ieskok.lt visai neblogas,man patinka pasibendraut su zmonem,tad daznai as cia pasedziu:)!
Normaliu vaikinu(nesiulanciu iskart to sekso) cia tikrai mazoka!
Laimi,26...o kaip tu pats bendrauji su merginomis?:)

16

Re: Apie www.ieskok.lt

o kodel nerodo mano ft? nors esu isidejusi

17

Re: Apie www.ieskok.lt

Jolanta29 na normaliai bendrauju ir tiek aisku nereikia kazko siulyti o po kazkiek laiko numeriukas mobilaus ir susitikimas:)

18

Re: Apie www.ieskok.lt

niekaip nebesugebu rasti kur pasikeist informaciją apie save.... kažkas su manimi ne taip SOS

19

Re: Apie www.ieskok.lt

Tik šnd užsiregistravau čia smile pagyvensim - pamatysim ;D

20

Re: Apie www.ieskok.lt

Toks nice smile