21

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

Nueini prie merginos paklausi , koks mano vardas ir vsio... smile smile pokalbis pradetas smile Nors juoko bus

22

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

Svarbiausia - drąsa smile

23

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

teko susidurti jog kazkas megino susipazinti. girtos panos tai niekada neturejo sansu big_smile tos kurios atejo i namus kaip tycia manes niekada nebudavo,palikusios rasteli su tel numeriu ir be nuotraukos visada ismesdavau. na o pats kruciausias meginima uzmegsti pokalbi buvo "nezinau ar tai tiesa. tiesiog norejau paklausti ar tu esi gejus?" kai atsakiau ne tai dar kazka pradejo kliedeti bet pritruko jai drasos ir pabego big_smile p.s. man tada buvo 17 big_smile

24

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

big_smile geras big_smile

25

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

nesu bandes kabint panu is vis... ir nemanau kad pabandysiu nes drasos truksta be to nezinau ka ir besakyt reiketu. big_smile:D:D

26

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

hm,na,cia visi kalba kalba kad vaikinai vis prieina,nemanau kad jeigu mergina pradetu kalbeti butu blogai.:),zinoma,nereikia akivaizdziai ten lysti ir kabintid ant kaklo,per daug zema butu:P

na,o seip yra mane taip "kabine" vaikinukai-autobuse.tiesa,visaj neblogai pavyko,bet jeigu panelei patiksi,ji ir pati kazka pasakys tokio,kad tau drausiau butu,as taip manau:))

na,o kaip uzkalbinsi taip,svarbiausia kad isdrysi;)

27

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

mergina,uzkalbinta is pravaziuojancio automobilio,pirmiausia pagalvoja apie savisaugos instinkta-o jei koks "bomzas"? ar prievartautojas? retai tinka tokia priemone pakabint merginai,kuri patinka smile

28

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

Nu jo...As tai varau neatsigrezdama, jei kokia masina pristoja... Visada dedam su draugute i kojas... ;x

29

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

am..xD man patinka mano vienos draugės reakcija xD einam kur ,koks bachūrėlis papypsina ar šiaip "labas panelės".aš daugiausia ką darau tai pasisveikinu.Paeinam biškį,draugė sako:
-Tau čia dažnai  šitaip? xD
-Būna būna.
-Nu čia geras xD man tik su tavim taip xDDDD
nei aš kokia graži labai nei ką,kaip visad...pvz aš į tokius dalykus rimtai nežiūriu ;}

30

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

buvo man, kai gatvej kabino big_smile pasisiule sunkia tase panest, reakcija - kai jau sunkios tses nest nebereikejo, tai ir kalbejau, ir sypsojaus... :::008

31

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

Diana, 19 parašė:

buvo man, kai gatvej kabino big_smile pasisiule sunkia tase panest, reakcija - kai jau sunkios tses nest nebereikejo, tai ir kalbejau, ir sypsojaus... :::008

diana lbj jau patikli ir uztikrinta savim  esi smile

32

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

Buna,svarbiausia mokejimas kabint wink

33

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

Dėl tokiu fricų su džipais, su alaus bonka rankoj ir nusipirkau elektrošoką:D Nesamonė kabint su mašina(ypač su geresne) nes tuomet mergina tikrai nežiūrės į vaikiną, o į jo mašiną. O jei dar įsisodint bandys tai išvis..kelionė iki artimiausio miško.

34

Re: Viliojimas gatveje ar transporto priemoneje

yra teke kad mane taip uzkalbino... kaskaip iki sioliai atsimenu jo dantis pilnus irisu aplipusiu.. vaizdas ne koks... brr net dabr nukrete saltukas....