1

Tema: Žydų problemos Lietuvoje

Na ką gi. JAV Kongresas jau turi rezoliuciją, kurioje kaltina Lietuvos Vyriausybę nesugebėjimu apsaugoti istorinių žydų kapinių Vilniuje.
Kokia jūsų nuomonė?
<<< JAV pasmerkė Lietuvos valdžią >>>

http://vilniaus.diena.lt/dienrastis/nuomones/jav-pasmerke-lietuvos-valdzia-146556

Kaip vertinate tokio opaus klausimo iškėlimą tarptautiniu mastu?

Pats vertinu visas Lietuvoje gyvenančias tautines mažumas kaip istorijos dalį ir palikimą. Man jos visos vienodos - nei labiau nuskriaustos, nei išaukštintos.

2

Re: Žydų problemos Lietuvoje

EDIT: ops, geriau pasilaikysiu savo nuomone sau, juk dabar tuos sekimo istatymus priimineja..

3

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Jap, Aleksandrai, baisu kazka sakyt dar supakuos big_smile Bet gal dar tada totoriams atiduodam Trakus, lenkam- Vilniaus krasta, o vokieciam - Klaipedos krasta wink jei jau centra zadam zydams atiduot :::833

4

Re: Žydų problemos Lietuvoje

man labai idomu kur tuos zydu kapinese moka islaikyti?gerai skuode yra zydu kapai kuriuose renkasi jaunimas(as tame tarpe nesu) pagurksnoti... tai ka Lietuviskas gerbimas taip pasireiskia...

5

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Juden Raus.

6

Re: Žydų problemos Lietuvoje

nesuprantu,vos keli metai isvykau,jie jau kapines isnaikino,kazkokius sekiojimo istatymus isrado,ir dar nacisitiniu paziuru nepilnameciai zada zydus rauti....
na kadangi as nieko negaliu pakeisti,taigi rausiu tiesiai i lova...

7

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Gabrielė, 16 parašė:

Juden Raus.


Pritariu Gabrielei: JUDEN RAUS!

8

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Nieko nepadarysi - progresas reikalauja auku.

9

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Viskas butu gerai su tais zydais, jeigu jie nelystu kur nereikia. Turi savo Izraeli ir lai ten sedi. Kodel dabar musu karta arba mano vaiku bei anuku karta turetu jiems kazka tai atiduoti? Gal tada pradekime ir mes reikalauti,kad mums atiduotu Juodosios juros pakrantes. Gerai paieskojus  turbut surastume ne vienas lietuviu kapines nuo Vytauto laiku.:):)

10

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Apie zydus gerai arba tu antisemitas smile

11

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Zydai nemoka atleisti...

12

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Martynas, 28 parašė:
Gabrielė, 16 parašė:

Juden Raus.


Pritariu Gabrielei: JUDEN RAUS!

grazu labai grazu... :V

>>>
man labai idomu kaip kabetumet jus jei turetumet koki nameli arba sklypa vilniaus senamiestyje maanu ir jus kita dainele tada uzgiedotumet.. paziurekim i sita reikiala kitu rakursu.. :?

13

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Loreta, 42 parašė:

Viskas butu gerai su tais zydais, jeigu jie nelystu kur nereikia. Turi savo Izraeli ir lai ten sedi. Kodel dabar musu karta arba mano vaiku bei anuku karta turetu jiems kazka tai atiduoti? Gal tada pradekime ir mes reikalauti,kad mums atiduotu Juodosios juros pakrantes. Gerai paieskojus  turbut surastume ne vienas lietuviu kapines nuo Vytauto laiku.:):)

Aha... ir ka veikia tie Lietuviai kazkokioj Airijoj kai turi Lietuva... ot... big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

ATSIPEIKEKIT zmones. Iseikit i gatve, pakvepuokit gryno oro ir pamastykit apie zmogiskuma, gyvenimo prasme ir holokausto kurstyma.

14

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Nerijus, 25 parašė:

Na ką gi. JAV Kongresas jau turi rezoliuciją, kurioje kaltina Lietuvos Vyriausybę nesugebėjimu apsaugoti istorinių žydų kapinių Vilniuje.
Kokia jūsų nuomonė?
<<< JAV pasmerkė Lietuvos valdžią >>>

http://vilniaus.diena.lt/dienrastis/nuomones/jav-pasmerke-lietuvos-valdzia-146556

Kaip vertinate tokio opaus klausimo iškėlimą tarptautiniu mastu?

Pats vertinu visas Lietuvoje gyvenančias tautines mažumas kaip istorijos dalį ir palikimą. Man jos visos vienodos - nei labiau nuskriaustos, nei išaukštintos.


tai kad jau rusai pirmi jas sugriove, ir klausimas, ar vienas ar du kaulai reiskia kapines, klausimas, ar ten istikruju buvo kapines. Pati ta JAV musu baznycia nugriove, tad ka ten diskutuoti. Dabar atstatant kovo 11 dangoraizi, paaisketu, kad kadaise ten buvo indenu kapines, ir visa centra reikia nugriauti.... man tai taip atrodo, visi lygus,bet zydai lygesni uz kitus smile

15

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Loreta, 42 parašė:

Viskas butu gerai su tais zydais, jeigu jie nelystu kur nereikia. Turi savo Izraeli ir lai ten sedi. Kodel dabar musu karta arba mano vaiku bei anuku karta turetu jiems kazka tai atiduoti? Gal tada pradekime ir mes reikalauti,kad mums atiduotu Juodosios juros pakrantes. Gerai paieskojus  turbut surastume ne vienas lietuviu kapines nuo Vytauto laiku.:):)

visiskai sutinku su tuo...as manau, kad jie tikrai per daug sau leidzia...na ka padarysi, jie juk isrinktoji tauta..

16

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Auris, 21 parašė:
Loreta, 42 parašė:

Viskas butu gerai su tais zydais, jeigu jie nelystu kur nereikia. Turi savo Izraeli ir lai ten sedi. Kodel dabar musu karta arba mano vaiku bei anuku karta turetu jiems kazka tai atiduoti? Gal tada pradekime ir mes reikalauti,kad mums atiduotu Juodosios juros pakrantes. Gerai paieskojus  turbut surastume ne vienas lietuviu kapines nuo Vytauto laiku.:):)

Aha... ir ka veikia tie Lietuviai kazkokioj Airijoj kai turi Lietuva... ot... big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

ATSIPEIKEKIT zmones. Iseikit i gatve, pakvepuokit gryno oro ir pamastykit apie zmogiskuma, gyvenimo prasme ir holokausto kurstyma.

Bet lietuviai Airijoje kazkodel neisko savo, neva ,kapiniu ar kitu nebutu dalyku.:) Kol kas neiesko...

17

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Loreta, 42 parašė:
Auris, 21 parašė:
Loreta, 42 parašė:

Viskas butu gerai su tais zydais, jeigu jie nelystu kur nereikia. Turi savo Izraeli ir lai ten sedi. Kodel dabar musu karta arba mano vaiku bei anuku karta turetu jiems kazka tai atiduoti? Gal tada pradekime ir mes reikalauti,kad mums atiduotu Juodosios juros pakrantes. Gerai paieskojus  turbut surastume ne vienas lietuviu kapines nuo Vytauto laiku.:):)

Aha... ir ka veikia tie Lietuviai kazkokioj Airijoj kai turi Lietuva... ot... big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

ATSIPEIKEKIT zmones. Iseikit i gatve, pakvepuokit gryno oro ir pamastykit apie zmogiskuma, gyvenimo prasme ir holokausto kurstyma.

Bet lietuviai Airijoje kazkodel neisko savo, neva ,kapiniu ar kitu nebutu dalyku.:) Kol kas neiesko...

Kolkas neiesko. Zydai tik ka atsikrauste taipogi neieskojo kapiniu, juk logiska! Jeigu tu kapiniu nera tai ju ir neiesko!

18

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Aleksandras, 23 parašė:

EDIT: ops, geriau pasilaikysiu savo nuomone sau, juk dabar tuos sekimo istatymus priimineja..


o as fasistas tiesiai taip ir sakau ,ne todel kad nekenciu zudu o todel kad tokie kaip zydai varo zmones is proto, ne kiek mes darome problemu, o kiek jie su savais sumautais reikalavimais kam tos kapines rupi atvarit byldozeri ir islygint tas kapines kad nereiketu is biudzeto stirti pinigus numireliams,mums gyviems bapkiu reikia labiau :::022 jiei jiems tos kapines brangios tegu eina patys  jas tvarkyti taip kaip darom mes  tongue

19

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Nuvažiuok į Izraelį kaip turistas ir suprasi.Su tavim elgiasi kaip su šunim,nepilnaverčiu tavo atžvilgiu nėr pagarbos,supratimo.Išties žydai patys turėtų susimąstyti kodėl jų nemėgsta.

20

Re: Žydų problemos Lietuvoje

Viktorija, 19 parašė:

Jap, Aleksandrai, baisu kazka sakyt dar supakuos big_smile Bet gal dar tada totoriams atiduodam Trakus, lenkam- Vilniaus krasta, o vokieciam - Klaipedos krasta wink jei jau centra zadam zydams atiduot :::833

pilnai sutinku su tuo smile o karaliauciu lietuvai, isvis, kur vytautas buvo uzemes zemes visas lietuvai