61

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Ger., Vaidas 22, vien šitas forumas sudarytas naudotis atbulai big_smile kaip galima ieškoti NAUJAUSIO komentaro PASKUTINIAME puslapyje? :DD arba nesugebejot sukompiliuot arba nesekmingai nusikopinot forumo šabloną, kurį naudojat smile
Esu Ieskok.lt vartotojas nuo neatmenamų laikų, nieko pikto nenoriu sakyt,bet mane, kaip vartotoją net labai erzina pergrūstas puslapis, mano nuomone trūksta elementaraus kontrasto tarp esminių ir paildomų vartotojo terpės punktų.

62

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

realiai ieskok turksta kitko.
bando kurti foruma kaip kazkoki ziniu kaupykla smile

realiai, cia zmones ateina bendrauti 95%, dar 4 % bendrauti ir paieskoti tu ziniu ar senu pokalbiu, ir tik vienas max veinas procentas kaip wikipedija smile

bet ne, bendravimas uzdraustas big_smile

as nenoriu nieko sakyti, bet siaip strateginio plano speju isvis cia nebuvo wink

63

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Giedrius, 27 parašė:

realiai ieskok turksta kitko.
bando kurti foruma kaip kazkoki ziniu kaupykla smile

realiai, cia zmones ateina bendrauti 95%, dar 4 % bendrauti ir paieskoti tu ziniu ar senu pokalbiu, ir tik vienas max veinas procentas kaip wikipedija smile

bet ne, bendravimas uzdraustas big_smile

as nenoriu nieko sakyti, bet siaip strateginio plano speju isvis cia nebuvo wink

Žinių kaupyklos niekas nekuria, užtenka visokių vikipedijų ir googlų. Strateginis planas buvo toks, kad žmonės galėtų bendrauti tam tikrais klausimais ar spręsti tam tikras problemas.

64

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

na as niekaip nerandu kur galima anketos duomenis pakeist wink xe nusibodo jau ieskot kur yra big_smile

65

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Ugne, paspausk ant punkto MANO ANKETA savo pašte smile

66

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

dabar nauja anketa su bugais, kai dedi enterius rasant sizute kitas zmogus gauna <br> uzrasus smile

67

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Žinoma problema. Rytoj bus ištaisyta.

68

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Paskutiniu metu pastebejau kad vieno blokuojamo asmens laiskai visvien man krenta i gautus laiskus,manau tiesiog renkames su kuo bendrauti todel manyciau tai didelis trukumas, nezinau gal tas veikejes isigijes kokias vip teises gali ka nori daryti, ji blokuosi ar ne taciau manaus trukumus reikestu sutvarkyti.
Taip pat pastebejimas del ignoruojamu laisku - manyciau jei jau nenori to zmogaus laisku gauti tai ju net neturetu mesti i i ignoruojamu laisku deze, turetu lankytojui kuris yra uzblokuotas rasant laiska iskristi pranesimas jok sis asmuo su juo bendrauti nenori ir viskas. Tada neliktu neigiamu, idiotiotisku rasinejimu siame portale.

69

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Živile, parašykit man to žmogaus ID.

70

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Na blokuojamo asmens laiskai nebeturetu eiti i "gauti laiskai". O del antro pasiulymo tai pamastysim, nes reliai jei zmogus zinos, kad ji blokuojate, taijis gali susikurti dar viena anketa ir is jos toliau rasineti negrazius laiskus jums. Kaip sakoma: lazda turi du galus... smile

71

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

rasyk kiek nori, komentaru neprideda..

72

Re: BUGAI - Rastos klaidos ieskok.lt pulsapiuose

Raimonda, kokią naršyklę naudojate? Jei ne paslaptis, kokią anketą komentuojate?