1

Tema: Bandant susipazinti su pana

man internete ieskot patogiausia. smile Bent jau susitart susitikt. Tada eini i pasimatyma tikedamasis kad zmogus tavim domesis. Kiti variantai:

1) Jei kalbini gatveje - niekam neidomu. Na as gyvenu Kaune tai primeskit sutuacija. Pagal statistika kiek kalbinau panu nei viena net nesisypsojo. smile Visos susiraukusios ir joms neidomu. Jos tiesiog nenori su tavim gatveje sneket kai taves nepazysta.

2) Klube, netinkama vieta. Ten zmones ateina atsipalaiduot ir pazinciu neiesko. O tos kurios iesko sustresni bachurai speja paciupt. Lankausi klubuose nuo 18 metu ir niekad nesugebejau ten normalios panos rast. Tiesa sakant buvo keli atvejai kai klube pana uzkalbinau ir ji labai maloni buvo. Nuosirdziai snejedavo ir pan. Spekit... turedavo antra puse ar ne? smile

zodziu per tuos 8 metus galeciau isvest statistika kad 95% panu uzkalbintos nekalbes maloniai. is ju apie 50% tave ignoruos. apie 20% tave izeis.

Dar as esu labai jautrus zmogus. Man neiseina neimt i plaucius kai pana mane atstumia. Stengiuosi to nedaryt bet kai 3 kartus is eiles tas pats nutinka dingsta ir entuziazmas ir uzpuola liudesys. Pasijauciu tada nevyeliu. Nors realiai pamascius tikrai toks neesu, panom tiesiog tai nerupi kad as jas kalbinu.

Kai pana nesisypso as bijau su ja bentraut. Bijau eilini karta but atstumtas. Na sito dalyko as nesugebejau pakeist labai ilgai. Nesugebejau nugalet baimes.

Taigi vienintelis budas man susipazint su pana tada, kai mane pati uzkalbina. Tai buna labai retai bet buna arba per pazystamus bet ir pazystamu ratas toks uzsibarikadaves. O nauju pazystamu ieskot kituose ratuose pakankamai irgi bijau nes negali zinot kas per zmones. Daugelis pikti ir susirauke.

Tai wa ka man patartumet????

2

Re: Bandant susipazinti su pana

net pasimeciau perskaiciusi tokius tavo faktus :? pasakysiu senoliu isminti "kuri bus tavo-nepabegs" smile

3

Re: Bandant susipazinti su pana

ech.. negavau jokios info kuri butu man naudinga smile negi tiesiog laukt?
juk gali ir neatsirast savaime smile na kas nors kokia genealia minti suskelkit. smile

4

Re: Bandant susipazinti su pana

pabandysiu i tema parasyt:). as irgi ieskausi paneles, bet itariu juo labiau imi reiksmint tai, kad noriu kuo greiciau paneles ir dar geros, tai tas laukimas labai vargina galop ir nevilti, nusivylima ivaryt gali. i kluba ar draugu rate paprasciauisiai stengiesi leist linksmai laika, o ne pastove zvejyba uzsiiminet.

5

Re: Bandant susipazinti su pana

Vytautas, 22 parašė:

pabandysiu i tema parasyt:). as irgi ieskausi paneles, bet itariu juo labiau imi reiksmint tai, kad noriu kuo greiciau paneles ir dar geros, tai tas laukimas labai vargina galop ir nevilti, nusivylima ivaryt gali. i kluba ar draugu rate paprasciauisiai stengiesi leist linksmai laika, o ne pastove zvejyba uzsiiminet.

uzskaitau sita.. smile
Siaip tikrai geriau jauties apie tai negalvodamas. Bet mazeja tikimybe susirast antra puse jei apie tai negalvosi kol buni kur nors klube ar draugu rate. Jei neabejciau kad kazkada ji atsiras nu tarkim kad ir per kelis metus pvz is dangaus nukris ar kas nors ant lekstutes atnes big_smile. Jei tikrai zinociau tai tikrai del to sau galvos nesukciau smile bet niekada negali zinot. Kai kurie zmones visa gyvenima vieni pragyvena.

6

Re: Bandant susipazinti su pana

   gerai jei jau esatie isekoke tai juo ir naudokites bendraukite ir dziaukites, manau tai klasiska TEMA ne paprasta bet ir nieko tokio<<<<
<<< kai kabinate panele vadinasi kazka negerai darote isiaiskinkite tai ... ar tai drabuziai ar kalba ar manieros(as ir kai kurie draugai jau pavargo visalik tai askinti)...
TAI DAR karta
<<<<<<<<<< zodziu nesvarbu, svarbu kad jus merginas iekote bunkeriose ir kanalizacijose;D
kai kabinate merginas kaime jos sypsosi nes "vaikinu tipo nemate" ,kai kabinate merginas miestose jos soka nuo tiltu ir lenda po autobuso ratais NES GALVOJA "GERIAU MORGE BUSIU BET UZTAT MANIAKAS ATSOKS" bet galima ir mieste jas kabinti, atskleisiu paslapti gelima keblioje situacijoje joms pagelbeti ir istiesti bagalbos ranka, taip uzmegstas dialogas bus vaisingesnis negu tas kai vaikinai puola i akis ... jos taip tik isigasta big_smile
jiei norite naudotis ieskoku jis puikiai suveiks jei zinosite ka daryti
1 kuo didesniame mieste gyvenate tuo lengviau susiresti mergina internete
2 kuo mazesneme kaime gyvenate tuo lengviau susirasti ja naturaliu budu nes ten interneto vartotoju maziau ir kandidaciu dar maziau
is to ka isvemiau,.. jei jus koks kaunietis tada stai ka reikia darytihttp://forumas.ieskok.lt/imgload/5324 kur visi prisijunge filtru konfiguravimas> spaudziant ant jo ,http://forumas.ieskok.lt/imgload/5325 tada nustatykite parametrus amziu foto miestas ir spauskyte nustatyti:) tada atverkite filtrasA ir atvers visas paneles is Kauno kurios prisiregisrtavo iskokehttp://forumas.ieskok.lt/imgload/5326  .
     <<<<<<<<<<<<<< ir paskutine, kai rasysite joms ir sakysite "labas!" prisiminkite kad jums pirma reikia ne sex partnerio-es o gero draugo is jo jos ir atsiranda meile, jei skubesite ar simuliuosite drauga, busite pagauti  big_smile

7

Re: Bandant susipazinti su pana

skandalas

8

Re: Bandant susipazinti su pana

Dovydas, 16 parašė:

skandalas


graiciau bardakas ,ir geda