401

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

Snieguolė, 15 parašė:

vaikinai keisti zmones.. as vis dar ju nesuprantu, gal pasidalinkim ispudziais?


oi su tavim nesutikciau:)merginos gal geriau keistos butybes:)o vaikinu ketinimai ir taip aisku bent jau daugumos vienodi ar tau tupai vis dar nedaeina?a?:P

402

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

Julija, 17 parašė:

man ir buvo geda viena karta..susitikau su vaikinu..susirasynejom ilga laika.o jis atejo i pasimatyma  su forsu kelnem..kazkokia dzinsovke...su kepure forsiska..nike big_smile ir kalbejo...kaip..eina sau..kokia geda buvo..norejo mane i restorana nuvest..na as atsisakiau nes butu geda pozorintis.. big_smile


nu kur tiu mergaite :)geda tau buvo?a?:)zekava hare turbut sutikai reikejo tik stvert uz parankes i pirmyn:Pkoks cia dar pazoras tongue a?:)juk ne kiekviena diena toki bachuriuka sutiksi ir dar naikova:)oi **** kaip jus keksytes nieko nesuprantat tai **** negaliu:P

403

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

vaikinai ir merginos yra savotiskai keisti ir kiekviena inividuali asmenybe yra autentiska, todel nenuostabu, kad vienas kito daznai nesupranta netik skirtingos lyties atstovai, bet tos pacios lyties.

404

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

Snieguolė, 15 parašė:

vaikinai keisti zmones.. as vis dar ju nesuprantu, gal pasidalinkim ispudziais?

nieko keisto kad nesupranti...uzaugsi pradesi suprast...yra gal tik keli pagrindiniai dalykai kuriuos reiketu zinot...bet tiek to..

405

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

Agota, 18 parašė:

kazkokia nsmn. nemanau, kad autore turejo omeny tai, kad nesusisneka su vaikinais. cia toks is opro spejimas, akd gal tu pati keista. ji gi nesiskundzia draugu trukumu. big_smile.. visi vertina vieni kitus pagal save. arne, Vaiva? big_smile.. sunku gal draugu susirasti, kad taip giriesi? atorod kvailai. nes nemanau, jog pvz zmogus kuris kazka turi ypatingo visiems i akis nuolat reztu, koks jis vat ypatingas :DD, kai niekas neklausia ir niekam neidomu. ech.. big_smile

gan protingai pasakyta..  bet kiti sako, kad atvirumas gerai... Ta prasme sakyt, ka galvoji. o jai apie save gerai galvoji, juk kodel ir nepasakius, aisku, tada toks zmogus atrodo savanaudis ir seip "pasikeles". kitaip yra tarpusavio santykiuose, juk abipusiai atviri pokalbiai buna tik i nauda.. ir mazi gincai daro gyvenima idomesniu smile isvada tikriausia ta, kad visko reikia...

406

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

Tikriausia neverta nieko suprasti?

407

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

aisku neverta :] verta vaikinus mylet ir gerbt o ten labiau gilintis tai jau neapsimoka big_smile~

408

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

Evaldas, 22 parašė:
Julija, 17 parašė:

man ir buvo geda viena karta..susitikau su vaikinu..susirasynejom ilga laika.o jis atejo i pasimatyma  su forsu kelnem..kazkokia dzinsovke...su kepure forsiska..nike big_smile ir kalbejo...kaip..eina sau..kokia geda buvo..norejo mane i restorana nuvest..na as atsisakiau nes butu geda pozorintis.. big_smile

gal toks su juodu antru golfu ir trim dryziais ant kelniu big_smile

tai ten buvai tu :::215 big_smile:D:D

409

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

pala pala. Tikrai ne as? Man rods...gal... nors nzn, nebeatmenu;D

410

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

negalima bendrinti visu pagal poreiki, nes jis skirtingas, smile

411

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

Mus vaikinus ne karta net ir filmuose esu girdejas kaip apybudyna primityviais ... bet mes esame tiesiog taip sukurti kad mes nesuprantame merginu o jos musu ... Jugi jaigu galetumem tiesiog skaityti kito mintis net bendrauti nebebutu smagu ...

412

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

sutinku su Rimvydo nuomone. Nebūtina skaityti kito mintis, kad galėtume bendrauti su kitu žmogumi, juk ilgainiu tai atisbostu. ;D

413

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

visi skirtingi tai, kad.... ner apie ka kalbet

414

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

Forumas Closed big_smile

415

Re: kaip suprasti vaikino ketinimus?

dabar jau galiu pasakyti, uzdaviau kvaila klausima. visgi ne viska reikia suprasti..  ir supratimas ateina su laiku ir su zmogumi..