1

Tema: Kvaila situacija

ar yra teke patekti i tokia kvaila situacija, kad norejos mirt is gedos ar tapti nematomu zmogum?

na man keleta kartu yra teke, na dabar prisiminti tai tikrai linksma, bet kai tai ivyko norejos skradziai zeme prasmegt...ojojoj...:D

na karta viena isikabinau kazkokiam nepazistamam bernui i paranke, nors galvojau, kad kabinuosi draugei...vaje vaje, kaip nustebo vaikinukas, kad kazkokia merga stveriasi jam i paranke...hehe...turbut pagalvojo, kad kisene norejau iskraustyt...na man tai juokinga visiskai nebuvo, o mano drauge kvatojo isijuosus...

2

Re: Kvaila situacija

jo buvo vena karta,kad vaikstinejom su drauge po akropoli ir as jai kazka pasakot pradejau,taip isijautus,emocingai..ir gan ilgai..tik sove man tokia mintis omenin,kodel gi ji man nieko neatsako,nesureaguoja niekaip..o ta pasirodo pamacius grazius batus i parduotuve pasiziuret uzsuko..pirma bisk pasimeciau,kai pamaciau persikreipusius zmoniu veidus i mane ziurincius,bet kai su drauge susitikau tai zvengem ziauriai!:D po to teko istorija perpasakot:D:D

3

Re: Kvaila situacija

oj teko teko.....:) net cia nedrįstu parašyti.... :::138

4

Re: Kvaila situacija

kai per mokyklos rengini eidama plojausi...o siaube net dyrektorius kalbos nebepasake

5

Re: Kvaila situacija

joa... man tai nuolat tenka apsijuokti... uj... net karshta pasidaro... neutral ir taip gal 1 karta i 2 men. zeurumelis...

6

Re: Kvaila situacija

o kam taip nebuwo?:) wisi be ishimties anxsciau ar weliau tai patiria

7

Re: Kvaila situacija

joa tas apsijuokimas zeurus dalykas... ir man taip buna... :V

8

Re: Kvaila situacija

bet paskui veliau ir linksma prisiminti...ir sauniai pasijuokti is saves...visko gyvenime pasitaiko...

9

Re: Kvaila situacija

Nelabai pamenu tokiu istoriju big_smile bet tikrai teke yra big_smile Va Erneta, 20 kai perskaiciau tave tai net garsiai susijuokiau big_smile

10

Re: Kvaila situacija

na va gerai kad kazka prajuokinau...as dabar prisiminus man irgi juokinga, o tada juokinga is vis nebuvo... big_smile

11

Re: Kvaila situacija

ejom su pora draugu i sule ir apkalbinejom viena mokytoja,apie jos raudonus plaukus, ziauru charakteri ir panasiai. geras 5 minutes ant jos "varem ", tik atsisuku atgal, o ji uz musu issprogusiom is pykcio akim stovi...;D

12

Re: Kvaila situacija

ohoho ....nu geras...o tai ka ji sake? jauciu buvo ne kas...

13

Re: Kvaila situacija

na daug man yra teke pakliut i kvailas situacijas....

14

Re: Kvaila situacija

o jetaus kiek visokiu istoriju yra nutike:D kai prisimeni, tai gali mirt is juoko, o ta minute nori pranykti:D

15

Re: Kvaila situacija

na tai kokia linksmesne papasakokit