1

Tema: patarkite

turiu drauge draugauju 2 metus  ir dbr iskilo tokia beda kad apsipykomia ir tas pyktis tikrai nea pirmas. Zinau kad ji mane myli  ir as je myliu bet  ka bedarytau mano manymu reikalai vis prasteja ir kyla vis daznesni pykciai. ka jus tokiu atveju darytumete????

2

Re: patarkite

Ok uzduak klausima sau ar tau to reikia? ar tu esi laimingas ar patenkintas?

Kadangi reikalai prasteja vadinasi ateitis labai aiski smile klausimas kas is jusu pirmas susiras kita?

Jei nedarysi nekeisi nieko tai pabaiga zinai pats.  Pries kazka aplamai keiciant noreciau paklausti taves o ko gi tu nori?

isgelbeti susigrazinti santykius? ar pradeti is naujo su kita? well zmones automatishkai yprate atsakyti noriu susigrazinti ... Bet cia verta rimtai susimstyti ar tikrai tiki kad turesi ateity su ja?

vos pora metu o jau problemos ... kiekzinau vaikai auga truputy ilgiau ...  tu svaistai tavo laika ar investuaji suja ?

OK toliau jei y visus klausimus sau atsakei posityvei nemaziau svarbu tuas pat klaysimus uzduati jai  ka ji masto tavo atzvilgiu ir tau negirdint ir nezinant ....

Ir tiktai tada kai ir jos visi atsakymai posityvus as galiu apsiimti pradeti libdyti jus atgal y kruva ir gana sekmingai smile

Cia forume tai zmones gali tik pazeminti tave jei nori patarimo kreipkis pas profesionala  juk masinai sugriuvus varai ja pas mechanikus (zmones kurie yra ismokinti spresti tas problemas).




3

Re: patarkite

Tik vedybos gali viska isspresti...:::960

4

Re: patarkite

vedybos tavo atveju kvailiausia ka gali be sugalvoti ... atsargei!

5

Re: patarkite

Darius, 20 parašė:

turiu drauge draugauju 2 metus  ir dbr iskilo tokia beda kad apsipykomia ir tas pyktis tikrai nea pirmas. Zinau kad ji mane myli  ir as je myliu bet  ka bedarytau mano manymu reikalai vis prasteja ir kyla vis daznesni pykciai. ka jus tokiu atveju darytumete????

pas mane buvo tokia pati situacija bet po laiko suprasi kad taip toliau neimanoma gyventi ir tie pikcia daro didziulia bendravimo kliuti todel arba viska isiaiskinkit atsisede ir bandykit katai keisti jei iseis o jei ne tai manau verciau issiskirti nes mano manymu vienas kita tik skaudinat labiau negu rodot esama meile... o su laiku viskas praeina ir pikcia meile tikrai nedaro stipresne.

6

Re: patarkite

Loreta, 42 parašė:

Tik vedybos gali viska isspresti...:::960

ne nu cia jau iskart po tanku kisa:D:D vedybos 20m:? nesamone isilakstyti dar nespejo

7

Re: patarkite

o as 19 istekejau ir ne is reikalo, gal ir nebuvau labai laiminga, bet vistiek laiminga. O pykstasi tokie jauni zmones, nes taip jiems idomiau, - gal sugalvokit tarp pykciu intarpu (kad ir apsikabinimu), - tai padeda. Jei tikrai mylit ir nera trecio - viskas bus gerai!

8

Re: patarkite

nezinau del ko pykstamasi ,bet man atrodo nera tolerancijos ir stengiasi abu dominuoti neisiklausius vienas i kita ,tai ir kyla problemos visokios
<<zodziu didziausios klaidos ,irodinejimas to ko nereikia ,kartais reikia patyleti net jei esi teisus
jei visgi myli reikia paciam myleti zmogu su visais jo trukumais ir nereikia ji bandyti pakeisti, kazkuo ismokyti ,
<<<reikia rodyti gera pavyzdi partneriui (ir nebutinai aiskinti ir saukti)nereikia partneri kaltinti ir nereikia ikireti smulkmenomis