181

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

aik tu rasike ka tu supranti big_smile as truputi daugiau zemeles apkakojau tai zinau ka sakau big_smile

182

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

kad ir kiek keliavus as vistiek ilgiau Klaipedoj gyvenes uztat labiau visko zinau :] :} :}

183

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

o tai va kad cia vieno atsakymo nera :::b49 su vienais gali su kitais ne. va as tai zinau :::608
turiu beproto gera drauga, su kuriuo pazistami jau daugiau nei 2 metus. tarp musu tik draugyste pasidare jau po pirmo musu pazinties menesio. jis visada salia, kai man to labiausiai reikia. pasidziaugiam kartu, ir pasiguodziam vienas kitam. as jam snuki isdauzyt noriu, kai jis skambina vidury naktu, kai as jau seniai septinta sapna sapnuoju.  karta jis man pasake, kad tikru draugu labai mazai... ir ju su laiku vis mazeja... ir jis toks velniskai teisus tada buvo. as jau tada sau prisiekiau, kad sau tikrai brangiu zmoniu nemetysiu i kaire ir i desine.
>> o Rasyte, tau turetu buti geda uz savo posta, nes rodos as tave su juo supazindinau sia liepa :?

184

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

Auris, 21 parašė:

kad ir kiek keliavus as vistiek ilgiau Klaipedoj gyvenes uztat labiau visko zinau :] :} :}


branguti as ne apie keliavimai kalbejau, man siek tiek metuku yra tai daugiau ir zinau wink kaip sesius rase su vienais galima su kitais nelabai iseina smile as manau kad galima. pas mane yra draugu -vaikinu daugiau nei draugu - merginu...
beje klaipeda ne rodiklis tongue

185

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

Ne, tu klysti. Klaipeda nitoks.

186

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

eik eik tu klaipeda tongue

187

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

Žinoma, kad gali smile Turiu dvi geriausias drauges. Drauge leidžiame fantastiškai laiką. Prieš keletą metų turėjau tris geriausias drauges, bet ta viena įkyri ragana buvo smile)) tuoj bus 2 metai, kaip aš su ja kartu smile)) Manoji, taip pat turi kelis gerus draugus vaikinus. todėl viskas possibly wink Svarbiausia neperžengti tam tikros ribos, jei susiklosto aplinkybės. O jų pasitaiko. ir dažnai smile))) o jei vis dėlto mergina ir vaikinas peržengia tą ribą, vadinasi jam reikia jos, o jai reikia jo. Kai žmonės *susimeta* vienas kito nepažinodami, tuomet, manau, viskas įvyko spontaniškai. O kai ilgamečiai draugai, viskas sudėtingiau, kadangi vaikino ir merginos santykiuose buvo įvairiausių *nekaltų* prisilietimų ir etc (bent jau mano atveju smile)) ).

188

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

>>nijoliuk, bet jis man ne draugas, o siaip pazistamas ;D

189

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

ne,neimanoma. jei turi drauga su kuriuo tau malonu bendrauti,juo pasitiki,daug bendraujat ir pan. vistiek pabunda aistra. mano ex susiradi "drauge",o paskui radau jo tel sms,kad jai po susitikimo lb svaigsta galva ir pykina...pasiuliau nusipirkt niestumo testa..

190

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

Kad ir kaip besuktumete, bet vyrai moteryse, merginose visu pirma mato moteri, ar ji patraukli, koks jos uzpakaliukas, kokia krutin ir pn. Ir nesvarbu ar ja myli ar tiesiog pazysta ja 10m.

191

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

na manau kad tikrai neuimanoma nes vis tiek kada nors riba buna perzengta o tai jau ne tik draugyste...

192

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

as pati turejau ne viena drauga,taciau kuo toliau tuo labiau tuo isitikinu,jog tai buvo nebuvo abipuse nekalta draugyste....man taip,o jiems ne!taip kad mano nuomone nelabai!

193

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

nors pritariu is dalies <<<<<UGNE 26>>>>>,nes man irgi daznai pasaitikidawo kad drauga ir laikydawau tik draugu,o laikui begant jis dazniausei pradedawo zet tikrai nebe kaip i drauge.o td kai taip nutinka,dazniausei sugriuna ir draugyste

194

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

tik draugais?:) manau,kad nea:) pazistamais gali but, bet draugais tikrai nea,laikui begant kurisnors vistiek ims ziureti kaip ne i drauga:D:D

195

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

yra rusu posakis "draugyste tarp mergynos ir vaiko atidietas seksas veliau" tai cia tik laiko klausimas wink

196

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

draugyste tarp vaikino ir merginos gali buti tada, kada patrauklumas arba vienas kito traukimas yra  sustabdomas vieno ir pusiu, ir pasakoma, tu man patinki, bet pasirenkama buti tik draugais. Taciau jei visai nebutu traukos, net tarp tu vadinamu draugu, jokios draugystes nebutu. Geriausi draugai yra buve zmones kurie buvo pakankamai artimi, bet neperzenge "ribos".

197

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

Turbut daugelis sako kad negali..., bet yra tokiu, kurie teigia jog gali, nes tai patyre.... Taciau velgi, reiktu nepamirsti, kad yra skirtumas tarp draugu ir pazystamu.... big_smile

198

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

Gali tongue

199

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

Mano nuomone tik draugyste tarp skirtingu lyciu atstovu imanoma...bet po kazkiek laiko visvien bent vienas is ju pajus simpatija ar kai ka daugiau...o tada kai pasakys ju draugyste nutruks arba peraugs i rimtesnius santykius..:::042

200

Re: Ar gali buti tik draugyste tarp vaikino ir merginos?

Gali.