1

Tema: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

taigi susitikineju su panele ir pazystami esam jau apie 2 metus. per savaite susitinkam 1 kartais 2 kartus. vasara as bunu isvaziaves ir tada lb retai pasimatom. bet problema yra tame kad kol nesimatom  susirasinejam sms ir atrodo kad vienas kito lb pasiilge esam bet kaip susitinkam viskas lyg isblesta. nors ir bunam susikibe uz rankuciu ir pasibuciuojam bet nei as nei ji tiesiai i akis nesakom ka jauciam nors is mano puses man ji tikrai patinka bet beda tame kad nemoku jai to pasakyt. ir ji pati buvo parasiusi kad nori buti su manim ir pan bet kodel nei vienas nepasakom to tiesiai? kartais susitike pasedim masinoj kazka pakalbam bendrom temom bet ne apie mus ir greitai vel issiskiriam nes buna kad nesirisa pokalbis ir nejauku jau buna. gal kas nors padetumet ir patartumet tokiuose santykiuose? nes kuo toliau tuo liudniau man darosi.

2

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

O kodel tau tiesiog nepasakyti jai tiesiai sviesiai, kad visai pasimetei del jusu santykiu ir noretum zinoti, ko jinai laukia is taves, ko noretu...nes nebezinai kaip elgtis...neaiskumas vercia tave nerimauti. Gali pridurti, kad nevert ja atvirauti, bet jos nuomone tau yra labai svarbi, todel noretum zinoti ta nuomone.
Sekmes!

3

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

zinau kad tureciau jos pats paklausti bet gal bijau kad ji gali tiesiogiai man neatsakyti ir vel liksiu pasimetes. buna smsais ir pavadina graziai ir pan o susitikus viskas lyg ir atitolsta todel ir lieku toks nesuprates.  nors ir pats jai nerodau tokios iniciatyvos kokios tureciau. ir net nenoriu pagalvot kad galetume issiskirti...

4

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

Edvinas, 21 parašė:

zinau kad tureciau jos pats paklausti bet gal bijau kad ji gali tiesiogiai man neatsakyti ir vel liksiu pasimetes. buna smsais ir pavadina graziai ir pan o susitikus viskas lyg ir atitolsta todel ir lieku toks nesuprates.  nors ir pats jai nerodau tokios iniciatyvos kokios tureciau. ir net nenoriu pagalvot kad galetume issiskirti...

Bijai - parasyk zinute. O ten kaip bus, taip bus. Geriau jau kaz ka padaryti, nei sedeti ir mastyti...net jei nebus tinkamo rezultato...uz tai zinosi, kad pasistengei ir jinai zinos, kad tu nerimauji, tai gali paskatinti ja veikti.
Be to mes gauname tai, ka duodame kitam...taigi, pagalvok ko noretum is jos...vienpusiu santykiu nebuna, o jei ir yra, tai jie buna trumpalaiki.

5

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

Kimberli, 25 parašė:
Edvinas, 21 parašė:

zinau kad tureciau jos pats paklausti bet gal bijau kad ji gali tiesiogiai man neatsakyti ir vel liksiu pasimetes. buna smsais ir pavadina graziai ir pan o susitikus viskas lyg ir atitolsta todel ir lieku toks nesuprates.  nors ir pats jai nerodau tokios iniciatyvos kokios tureciau. ir net nenoriu pagalvot kad galetume issiskirti...

Bijai - parasyk zinute. O ten kaip bus, taip bus. Geriau jau kaz ka padaryti, nei sedeti ir mastyti...net jei nebus tinkamo rezultato...uz tai zinosi, kad pasistengei ir jinai zinos, kad tu nerimauji, tai gali paskatinti ja veikti.
Be to mes gauname tai, ka duodame kitam...taigi, pagalvok ko noretum is jos...vienpusiu santykiu nebuna, o jei ir yra, tai jie buna trumpalaiki.

jau esu jei rases  zinutem ka jauciu ir ji man atrase viskas buvo gerai bet vat truksta tos silumos kaip susitinkam ir is mano puses ir is jos.

6

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

Labiausei tai man ystrigo tavo zodzei ar cia tik paprasta draugyste...  Draugyste tai nuastabiausias rysys tarp zmoniu koky tik zinau ir ja reiketu saugoti ir vertinti labiau nei ka kitka. Geriausia graziausia ir tvirciausia meile tai kilusi is draugystes

Turi tendenciją linkėti tau to, kas yra tau geriausia,
Jaučia tau tam tikrą simpatiją,
Yra tau garbingas, gali pasakyti tiesą ir tada, kai draugyste nesusijusiam žmogui tiesą pasakyti būtų sunku,
Jūs gerai suprantate vienas kitą.

Draugystė paprastai laikoma jausmu, ne vien pagal tam tikras taisykles vykstančiu visuomeniniu reiškiniu. Kai kada šis jausmas yra net ir labai gilus, nors ne visada aiškiai išreiškiamas.

Draugystė – žmonių tarpusavio santykiai, kuriems būdinga bendra patirtis, panašios vertybės ir artimi tikslai. Draugai mielai būna kartu. Jie nesiekia vienas kitam pakenkti, neretai vardan draugo interesų apribodami ir savuosius. Jų polinkiai paprastai irgi būna gana artimi, ir jiems patinka užsiimti pačia įvairiausia bendra veikla. Draugai taip pat padeda vienas kitam, pradedant gero linkinčiu patarimu ir baigiant bendrai įveikiamais rimtais sunkumais.


jei nejauti jai nieko panashaus tai abu gaishtate laika nes aistra ateina ir vel nusluksta o partneryste ishlieka ilgam, bet jei nuslugus aistrom nera susikloste draugishki santykei tai jus zuve kaip pora dar to net nepradeje.

Praleisk daugiau laiko kartu pats pamatysi kaip bus ir bus tikrai aishkiau.

7

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

Praleisk daugiau laiko kartu pats pamatysi kaip bus ir bus tikrai aishkiau.

noreciau praleist daugiau laiko kartu bet neiseina. arba ji buna uzsiemusi arba as..

8

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

Viskas išaiškės jei tik vienas kitam būsit atviri, pasisakysit ko vienas iškito tikitės, išsiaiškink kokios jos norai siekiai, kas ją daro laiminga, ir aišku be praleisto laiko kartu (o tikrai reikėtų praleist laiko daugiau kartu). Merginas suprasti yra sunku, pasakysiu nebūtinai taip yra kaip ji sako čia tik atvirumas gali padėt. Žinau kad po kurio laiko nesimačius susitinka ir būna kad tarsi susvetimėję nebėra tos tokios traukos tarsi būtumėt paprasti pažįstami. Aš draugavau per atstumą ir teko patirt ir šilto ir šalto. Nežinau kaip tu ir ji bendraujat su kitais asmenimis, galbūt kai nesat kartu lengviau tai pasakyt išreikšt, o esant kartu yra tarsi baimė kad susimausi ar kažką netaip pasakysi... tas visas baimes reik kuo greičiau išmest iš galvos, sakyt tiesiai į akis ką jauti ir ką galvoji, ko tikiesi... būk dėmesingas, KLAUSYKIS ką kalba jinai. Jei jūsų tikslai ir troškimai pinsis į bendrą tai belieka palinkėt sėkmės smile

9 (redagavo Edvinas, 21 2009-12-09 01:22)

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

Egidijus, 25 parašė:

Viskas išaiškės jei tik vienas kitam būsit atviri, pasisakysit ko vienas iškito tikitės, išsiaiškink kokios jos norai siekiai, kas ją daro laiminga, ir aišku be praleisto laiko kartu (o tikrai reikėtų praleist laiko daugiau kartu). Merginas suprasti yra sunku, pasakysiu nebūtinai taip yra kaip ji sako čia tik atvirumas gali padėt. Žinau kad po kurio laiko nesimačius susitinka ir būna kad tarsi susvetimėję nebėra tos tokios traukos tarsi būtumėt paprasti pažįstami. Aš draugavau per atstumą ir teko patirt ir šilto ir šalto. Nežinau kaip tu ir ji bendraujat su kitais asmenimis, galbūt kai nesat kartu lengviau tai pasakyt išreikšt, o esant kartu yra tarsi baimė kad susimausi ar kažką netaip pasakysi... tas visas baimes reik kuo greičiau išmest iš galvos, sakyt tiesiai į akis ką jauti ir ką galvoji, ko tikiesi... būk dėmesingas, KLAUSYKIS ką kalba jinai. Jei jūsų tikslai ir troškimai pinsis į bendrą tai belieka palinkėt sėkmės smile

paskutiniu metu isvis pradejo atvazinet su draugem pas mane ir kaip man su ja vieniem pasneket.......

10

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

paskutiniu metu isvis pradejo atvazinet su draugem pas mane ir kaip man su ja vieniem pasneket.......

hebra darom baliu pas Edvinas, 21 pas jy mergu kruvom atvyksta!!!!

Maziau suk sau smegenis ir daugiau kreipk demesio debar kas vyksta ir dziaukis gyvenimu buk ishtikimas sau. Kaip bus tai pamatysi gerai viskas kas tau gerai ir nesha malonuma , atkreipk demesy y jos drauges gal bus geriau jei ne su viena tai su kita. Tau reikia tos su kuria tau gerai ir jautiesi kad gyveni o ne laika shvaistai klaustukams.

Pasitikek savo nuajauta kazkaip juk jauti situacija kur lyg ir reiketu "kazka tai padaryti" , ir dazniausei tai ir yra teisinga. jei bunant su moterim tave persmelkia mintis kad lyg ir pabuciuatumei jos kakla , vadinasi tai ir turi jau daryti ishkart ir neatideliotinai. Tokie instinktai visada tikri ir dazniausia abipusei.

Nepamirshk jog esi vyras ir tau ne klausti jos reikia o tiesiok daryti vesti ja ryztingai savo keliu ir taip kaip tau reikia.  Neklausk jos kur ji noretu bet nuvezk ja ten kur abiem butu gerai....  ne lauk stebuklo bet pats ji daryk tu gi vyras ir juk pas tave kiaushei tabaluaja o ne pas ja .... (?)

11

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

labas EDvinai ...esi jaunas,grazu geri tyri jausmai...NEBIJOKITE TO SAKYT VIENAS KITAM...TURI BUT DIALOGAS,,KALBEKITES...Nebijok sakyt kad myli ,kad patinka.....jai tai abipusis jausmas...gal peraugs i kazka daugiau...to ir linkiu....Na o jai retai matote...tai normalu kad po ilgo laoki nedrasiai jauciates,,,SAKYK ZODZIUS   O BUS TAIP ,KAIP TURI BUT...SEKMES TAU.....

12

Re: paprasta draugyste ar kas nors daugiau?

Aušra, 38 parašė:

labas EDvinai ...esi jaunas,grazu geri tyri jausmai...NEBIJOKITE TO SAKYT VIENAS KITAM...TURI BUT DIALOGAS,,KALBEKITES...Nebijok sakyt kad myli ,kad patinka.....jai tai abipusis jausmas...gal peraugs i kazka daugiau...to ir linkiu....Na o jai retai matote...tai normalu kad po ilgo laoki nedrasiai jauciates,,,SAKYK ZODZIUS   O BUS TAIP ,KAIP TURI BUT...SEKMES TAU.....

tai vat po ilgo laiko kad nedrasiai jauciames ir nei vienas nedristam pirmas prisipazint tiesiai i akis ka jauciam.