1

Tema: Švedijos lietuviai

gal yra lietuviu svedijoj?

2

Re: Švedijos lietuviai

jepp ir net lietuviu svedijos pilieciu kola eniro där du kan hitta massa av dom

3

Re: Švedijos lietuviai

what the ****? big_smile

4

Re: Švedijos lietuviai

taip beabejo kad yra ir dar labai daug:::528:::,bet visi kazkokie nebendraujantys aplinkui

5

Re: Švedijos lietuviai

gal  kas  gali pasiuliti  darba  Svedijoi  ,  seip visalaik  dirbaiu  Islandijoi  o  dabar  tai  netekau  darbo  nes  krize  uzspaude   tai  bandau  surasti   darba  Svedose  ,  gal ira  geru  zmoniu  parasikit

6

Re: Švedijos lietuviai

labas letuwiaj kure swedijoi:)

7

Re: Švedijos lietuviai

sveiki,kas gyvenate göteborge atsiliepkite smagu butu pabendrauti,

8

Re: Švedijos lietuviai

swiki gal kas galetu pasiulit kokia gera,pigia agentura nes reikiai darbu visdelto krize gal kas galit padet?:::041

9

Re: Švedijos lietuviai

sveiki lietuviai svedijoj

10

Re: Švedijos lietuviai

sveiki lietuvaiciai svedijoj...gal kas gyvena stockholme?smagu butu pasibendrauti...

11

Re: Švedijos lietuviai

as gyvenu swedose miestas lund,mallmo gal kas is ten yra?

12

Re: Švedijos lietuviai

Sveiki Lietuvos Piliečiai esantys Švedijoje! Turiu jums pasiūlymą, ar yra tarp jūsų yra rūkančių ar turinčių draugų, pažįstamų, kolegų ir panašiai kurie rūko ir norinčių nusipirkti cigarečių pigiau. Tarkim Marlboro vieno pakelio kaina būtų apie 12 litų (kaina nėra galutinė)!!! Cigaretės nėra kontrabandinės, jos iš parduotuvės su banderolėmis! Galimi variantai: Marlboro, Prince, L&M. Beje, parduodamos didesniais kiekiais. Jei susidomėjot rašykit į elektroninį paštą: ramshiss@gmail.com. Iki gerų darbų Švedijoje!

13

Re: Švedijos lietuviai

Labas, as gyvenu Svedijoje smile Linkopine, gal yra cia gyvenaciu daugiau lietuviu? smile

14

Re: Švedijos lietuviai

Labuka, as is Svedijos, siaurinio miestelio O stersund, laukiu lietuvaiciu smile

15

Re: Švedijos lietuviai

Eglute, 16 parašė:

Labas, as gyvenu Svedijoje smile Linkopine, gal yra cia gyvenaciu daugiau lietuviu? smile

Labuka, parasyk man smile

16

Re: Švedijos lietuviai

Auxxiukas, 21 parašė:

sveiki lietuvaiciai svedijoj...gal kas gyvena stockholme?smagu butu pasibendrauti...

Labuka, Auksiuke, parasyk man , galesim pabendrauti smile

17

Re: Švedijos lietuviai

Sveiki visi, parasykite man kas gyvenate Svedijoje, man yra reikalinga nedidele pagalba. Labai aciu.

18

Re: Švedijos lietuviai

gal kas noretu bendrauti per skype?:::833:::

19

Re: Švedijos lietuviai

labai jau musu mazai toj svedijoj big_smile internete big_smile

20

Re: Švedijos lietuviai

Net labai mazai,  arba nieks nenori bendraut smile