1

Tema: gali but geras draugas vyras

istiesu ne daug kas sutiks, kad gali buti tik draugas vyras!!!o kodel ne? ir kodel atsiranda apkalbos ir kitu netikejimas! KAD JIS TIK GERAS DRAUGAS:::858

2

Re: gali but geras draugas vyras

Todel, kad dazniausiai taip nebuna. ir todel, kad cia vienetiniai isskirtiniai atvejai, kai vyrai ir moterys draugai. Na vyro draugai gali buti draugai.Ar draugiu vaikinai. Bet visi kiti dalykai:) as nelabai tikiu. Pasaulis toks jau yra ir vyrus traukia moterys, o moteris vyrai. Todel dazniausiai kuris nors vienas puoseleja kazkokius jausmus. bet cia jau nebe draugyste...o jei draugas ir daugiau nei draugas tai ne abejo gali buti;)

3

Re: gali but geras draugas vyras

Nua draugystes viskas ir prasideda ...:::607....

galime sutikti arba neigti bet niekada nebusime tikri nes atsakyti galime tik uz save ½ tiek taip tiek ne.

Nors koks skirtumas jei draugyste veikia ir jei man gerai tai ir gerai , nelinkes del to sukti sau galvos kol padetis nekomplikuata.

O tu visiems savo vyrams sakai ta paty apie kitus vyrus?  kas jis?  "aj mes tik draugai"

Jieshkai daugiau tikinciuju?   Eh! visiems reikia tkinciuju, tiek valdzei, tiek baznytninkams ir panos juas megsta ...

Jeshkau tikinciu (= jieshkau idijotu)
Noriu kad manimi tiketumei besalygishkai (=noriu tave mulkinti)

As noiu kad tu zinotumei (=noriu informuati) , kad as veikiu pagryzdamas savo veiksmus ziniomis o ne tikejimu. Man reikia kad tu suvoktumei suprastumei zinotumei (=as gerbiu tave kaip asmenybe)   

Man reikia kad tu tiketumei (=nenoriu skaitytis su tavo nuamone)

4

Re: gali but geras draugas vyras

Dar ir kaip buna, ir gali buti moteris ir vyras tik draugais, ir jokiu ten surumburum smile)

5

Re: gali but geras draugas vyras

As net neabejoju, kad tokia draugyste imanoma, bet turi buti tam tikru salygu:
1. Moters poziuris i ta vyra...juk buna, kad ziuri i vyra ir net neiseina isivaizduoti i lovoje...bandyk kiek tu nori ir nieko;
2. Vyro ir moters brandumo lygis;
3. Kur ir kaip dazniausiai jie bendrauja;
4. Ju bendravimo tiklai...aisku!! jei jie sutampa ir nesusije su lova...tai Valio!

P.S. Ir vistiek, kaip ten bebutu vienas arba kitas, o tikriausiai kartu mintise tures pora paveikslu, kur bus ta drauge/draugas=))) Taip jau sukure musu gamta.

6

Re: gali but geras draugas vyras

Kimberli, 25 parašė:

As net neabejoju, kad tokia draugyste imanoma, bet turi buti tam tikru salygu:
1. Moters poziuris i ta vyra...juk buna, kad ziuri i vyra ir net neiseina isivaizduoti i lovoje...bandyk kiek tu nori ir nieko;
2. Vyro ir moters brandumo lygis;
3. Kur ir kaip dazniausiai jie bendrauja;
4. Ju bendravimo tiklai...aisku!! jei jie sutampa ir nesusije su lova...tai Valio!

P.S. Ir vistiek, kaip ten bebutu vienas arba kitas, o tikriausiai kartu mintise tures pora paveikslu, kur bus ta drauge/draugas=))) Taip jau sukure musu gamta.

tikrai paskutinis sakinys netinka,viskas labai gerai isvardinta,kitoks poziuris vienas i kita,bendrauji kaip su sau lygiu ir visai apie kita reikala net nekyla minciu:::822

7

Re: gali but geras draugas vyras

Aiste, 21 parašė:

Dar ir kaip buna, ir gali buti moteris ir vyras tik draugais, ir jokiu ten surumburum smile)

:::858 nu taip, nes jis kaip vyras nepatrauklus man,bet kaip draugas super !

8

Re: gali but geras draugas vyras

Zilvinas, 38 parašė:

Nua draugystes viskas ir prasideda ...:::607....

galime sutikti arba neigti bet niekada nebusime tikri nes atsakyti galime tik uz save ½ tiek taip tiek ne.

Nors koks skirtumas jei draugyste veikia ir jei man gerai tai ir gerai , nelinkes del to sukti sau galvos kol padetis nekomplikuata.

O tu visiems savo vyrams sakai ta paty apie kitus vyrus?  kas jis?  "aj mes tik draugai"

Jieshkai daugiau tikinciuju?   Eh! visiems reikia tkinciuju, tiek valdzei, tiek baznytninkams ir panos juas megsta ...

Jeshkau tikinciu (= jieshkau idijotu)
Noriu kad manimi tiketumei besalygishkai (=noriu tave mulkinti)

As noiu kad tu zinotumei (=noriu informuati) , kad as veikiu pagryzdamas savo veiksmus ziniomis o ne tikejimu. Man reikia kad tu suvoktumei suprastumei zinotumei (=as gerbiu tave kaip asmenybe)   

Man reikia kad tu tiketumei (=nenoriu skaitytis su tavo nuamone)

:::818 truputi ne viska supratau,bet esme ta,kad nuo draugysciu ir prasideda,pala o ka jei paklausiu kiek laiko turi praeiti,kad prasidetu? jei net minciu nera.cia pvz.gali but kaip brolis su sese

9

Re: gali but geras draugas vyras

zinoma kad gli buti,be jokiu abejoniu,ir Kimberli ten isvardijo teisingai, aisku daug kas gali priestaraut ,bet manau tai tie zmones kurie vyro ir moters santykiu  nei neisivaizduoja be lovos ir su jais neverta gincytis

10

Re: gali but geras draugas vyras

aisku kad gali. Man atrodo, kad tie kurie mano, kad negali buti geru draugu vyras, tai tokie koncervatoriai, kaip anksciau buvo ikalta i galva kad galima tik taip ir ne kitaip, taip ir kalba kaip uzsuktas laikrodukas

11

Re: gali but geras draugas vyras

Jolitukas, 31 parašė:
Kimberli, 25 parašė:

As net neabejoju, kad tokia draugyste imanoma, bet turi buti tam tikru salygu:
1. Moters poziuris i ta vyra...juk buna, kad ziuri i vyra ir net neiseina isivaizduoti i lovoje...bandyk kiek tu nori ir nieko;
2. Vyro ir moters brandumo lygis;
3. Kur ir kaip dazniausiai jie bendrauja;
4. Ju bendravimo tiklai...aisku!! jei jie sutampa ir nesusije su lova...tai Valio!

P.S. Ir vistiek, kaip ten bebutu vienas arba kitas, o tikriausiai kartu mintise tures pora paveikslu, kur bus ta drauge/draugas=))) Taip jau sukure musu gamta.

tikrai paskutinis sakinys netinka,viskas labai gerai isvardinta,kitoks poziuris vienas i kita,bendrauji kaip su sau lygiu ir visai apie kita reikala net nekyla minciu:::822


Tau gal ir nekyla...bet negali ilisti i jo galva...viskas imanoma=) nereiskia, kad tik apie tai ir galvoja, taciau kartais...visai tiketina...

12

Re: gali but geras draugas vyras

Aušrinė, 37 parašė:

zinoma kad gli buti,be jokiu abejoniu,ir Kimberli ten isvardijo teisingai, aisku daug kas gali priestaraut ,bet manau tai tie zmones kurie vyro ir moters santykiu  nei neisivaizduoja be lovos ir su jais neverta gincytis

Daznai zmones vertina aplinkinius pagal save....jei as negaliu buti toks, tai ir kiti....ne visi sugeba ziureti ir vertinti situacijas objektyviai....

13

Re: gali but geras draugas vyras

Oj kaip juokinga.. negaliu smile
labai retai taip buna kad draugyste neperauga į kažką kitokio big_smile

14

Re: gali but geras draugas vyras

tikrai gali;))

15

Re: gali but geras draugas vyras

Marius, 29 parašė:

Oj kaip juokinga.. negaliu smile
labai retai taip buna kad draugyste neperauga į kažką kitokio big_smile

retai nereskia niekada...
prasau pastebeti, "retai" tavo vartotas zodis, taigi, galima daryti isvada, jog tai imanoma....butent apie tai mes cia ir kalbame...."ar tai imanoma?" (tokia dragyste)

16

Re: gali but geras draugas vyras

Kimberli, 25 parašė:
Marius, 29 parašė:

Oj kaip juokinga.. negaliu smile
labai retai taip buna kad draugyste neperauga į kažką kitokio big_smile

retai nereskia niekada...
prasau pastebeti, "retai" tavo vartotas zodis, taigi, galima daryti isvada, jog tai imanoma....butent apie tai mes cia ir kalbame...."ar tai imanoma?" (tokia dragyste)

Pastaba: pagalvojau ir nusprendziau, kad aiskiau bus pasakyti "prasau atkreipti demesi", bet ne "pastebeti"...techniniai nesklandumai, buna, kai galvoji greiciau, nei rasai=)

17

Re: gali but geras draugas vyras

Marius, 29 parašė:

Oj kaip juokinga.. negaliu smile
labai retai taip buna kad draugyste neperauga į kažką kitokio big_smile

na ziurint is kokios puses pradedi ziuret i ta savo drauga,tai ir pasirodo paskui,siaip jei kas butu tai draugystei galas:::818

18

Re: gali but geras draugas vyras

Jolitukas, 31 parašė:
Marius, 29 parašė:

Oj kaip juokinga.. negaliu smile
labai retai taip buna kad draugyste neperauga į kažką kitokio big_smile

na ziurint is kokios puses pradedi ziuret i ta savo drauga,tai ir pasirodo paskui,siaip jei kas butu tai draugystei galas:::818

Nesu tikra ar tikrai butu galas...netgi du mano buvusieji, kurie pradzioje buvo draugai, sio metu mano draugai...jie mano geriausi draugai jau plius-minus 7 m. ! Jokiu problemu neturime, palaikome vienas kita, aptarinejame asmenini gyvenima be jokiu sunkumu, galime miegoti vienoje lovoje, bet be jokiu net minciu apie kazka tai isskyrus miega...taigi, ir taip buna.

19

Re: gali but geras draugas vyras

Deja tik draugyste man dar taip nebuvo. Arba jauciasi abipuse trauka ir del aplinkybiu renkiesi draugyste kaipsakant mes kad ir ishtroshke ish balos negereme.
As ne kvailas ir jauciu kad ji manes nori, bet as pakankamai vertinu draugyste tam kad neardyti jos seimos jos pacios labui elgiuasi kaip tikras nesavanaudishkas draugas.
Arba ji manes nori , bet as ne tai stengiuosi balansuati tarp draugystes ir kito zmogaus skaudinimo. 
As tikrai kad ne jos skonio nors ji man net labai patinka, laikausi ribu ir megaujuasi kaip draugyste su saldziu prieskoniu. 
Moterys ir paneles kolegos darbo aplinka zinoma palaikomi draugishki santikei be jokiu atbuliniu minciu.
Bet kad egzistuatu gryna draugyste palaikant rysius karts nua karto, nesvarbu kurioi gaublio vietoi bebutumei? Sumoterim man dar neteko.

20

Re: gali but geras draugas vyras

tikrai gali!    as turiu ne viena gera drauga, ir jokio sex nera ,zinoma  tj normalu kad kazkada abu paziures vienas i kita ne vien kaip i drauga,bet tik nenormalus gali to nedaryt. vyras ir moteris gali but draugais jei yra pagarba is abieju pusiu.