21

Re: Patinka airija????

La. as va irgi is siaurines airijos wink Kas dar?

22

Re: Patinka airija????

Ingrida, 23 parašė:

hmm :? 17 metu mergina, turinti bakalauro laipsni tik tiek sugeba parasyti? :?

Tai ten tokio potipio intelektualai taip vadinami šviesuoliai,genijai.
Airijoje gerai gyvent ,bet vietos klimatas žeurus ,žmonės žeurūs,elgesio kultūra airių tikrai nebloga palyginus su lietuvaičių ,bet kartais rimtai užknisa tas jų veidmainiškumas tave peikia ,o atrodo lygtais džiaugiasi šypsosi toks trenktas elgesys .

23

Re: Patinka airija????

Airija kaip šalis gal ir patiktų,bet oras tik nuotaiką sugadina smile

24

Re: Patinka airija????

nepatinka kaip salis ir kaip airija big_smile

25

Re: Patinka airija????

Audrius, 38 parašė:

zalesnes salies nerasi kur gruodzio menesi aires vaiksto su trumpais sijonais arba su pizamom eina sopintis ,o seip dublinas po truputi lyg ir noretu keistis i geraja puse stato kelis didelius pastatus ateina civilizacija ir cia .Va vienas airis grizo is lt buvo pailseti atostogom tai jis tiesiai manes ir paklause ka tu cia veiki big_smile sako as jauciu varau i lietuva dirbti ten tiek graziu paneliu wink ot naivuolis kazi uz kokius pinigus jis tas paneles kibins (lietuvos alga ne lietuviu merginom kabinti )

:::833 cia mes tokios visos ryskios pries aires

26

Re: Patinka airija????

Viktoras, 23 parašė:

nepatinka kaip salis ir kaip airija big_smile

:::807nepatinka nepatinka,tai nesedek ir mauk i lt.,kuo maziau cia nenorinciu buti tuo geriau mum,kuriem patinka cia :::833

27

Re: Patinka airija????

**** cia viskas yra tik lietus uzknisa kaip ir daugelis cia pasisake smile ir seip dumai galetu pigesni buti tada nebesvarbus ir lietus butu big_smile

28

Re: Patinka airija????

Jau oras tai cia turbut ''nuostabiau'' but negali..Per diena kokius  kart keicias big_smile uzknisanti salis

29

Re: Patinka airija????

gera salis buvo kol ordos emigrantu is rytu neuzpludo:::607

30

Re: Patinka airija????

na perskaiciau daugeliu komentarus ir pritariu tam, kad jei nebutu tiek daug lietaus-butu viskas ciki ;] bet siuo metu esantis sniegas primena jog butu LT. grazu. seip man paciai cia patinka. ir tos merginos ;/ galiu pasakyt-o bozeeee... netikros visos. atvaziavus buvo keista jas matyt. o i mumis jos beziurint tikriausiai sneka tarpusavy "ziurek, jos blakstienos tikros, o ir drabuziai kazkokie kitokie";D taciau as mazai kreipiu demesi i tokius dalykus. gyvenu sau ir megaujuos tuo ka darau.
p.s. esu is siaures airijos-derry miesto. jei esi is ten pat, ar aplinkui kur-rastelk, bus malonu susipazint.;]

31

Re: Patinka airija????

Eglutė, 21 parašė:

niu komentuot apie ta sali...Wisu pirma lietus cia nenustoja lyti...o taip noretusi pajusti LT wasara,o ziema nusileist nuo kalniuko su rogutem...Tiek kalnu,o naudojami tik karwem...:/ Antra panos nelabai sweikos pasiurpusios pamelusios bet miniakai waldo...Trecia jie daro wiska nuo kito galo...NLB gudriu zmoniu salis.SAwo darba nlb ismano...Issilawinusiu lietuwiu daugiau reiktu...WOT.ITS MY OPINION wink

Rasai kaip tikra issilavinusioji smile))) "LOL" - aires parasytu!!

32

Re: Patinka airija????

Eire  yra  JEGA!!  Salis, kur imanoma viskas, kur zmones mandagus, kur paziuros daug laisvesnes. Kaip pavyzdi paimkime kad ir tuos pacius forumus: kaip reiskia mintis lietuviai ir kaip airiai.. Ar bereikalingi dar komentarai .. O verkiantiesiems del oro - nera blogo oro, yra tik netinkami drabuziai! Per daug laisvo laiko turite, jei net del oro skundziates..

33

Re: Patinka airija????

salis kaip salis,nieko neiprasto kad tik geriau siek tiek nei lietuvoj

34

Re: Patinka airija????

O man pvz.oras netrukdo,jis man net patinka,nes cia niekada nebuna -15 ,va todel as cia galeciau gyventi ilgai ilgai,jei tik neuzknistu airiu bukumas ir sazines nebuvimas,na bet tekto su siais factoriais galima taikytis,man Airija patinka,cia galimybes kur kas platesnes  paprastam zmogui,nei musu(mano) mylimoj!!! Lietuvelei:::715:::715:::715