1

Tema: Kambarys 1408

Na ir kaip jums? ivertinkit sia Kingo ekranizacija smile

2

Re: Kambarys 1408

Mano ivertinimas - pusetinas. Kazkaip tikejaus daugiau...
Kiti Kingo filmai pastatyti daug geriau..:::809

3

Re: Kambarys 1408

o isvis verta ji pamatyti, ar ne, nes norejau nueiti, bet kai parasei, kad nelabai koks, tai net nezinau

4

Re: Kambarys 1408

na cia priklauso nuo to ko is filmo lauki ir tikiesi smile as pvz nesitikejau nieko - gavau visai gera pramoga, senokai teko matyt a la siaubo filma, kuris isgasdint bando ne savo slykstumu ir drebiamo kraujo/zarnu kiekiu. paziuret tikrai verta smile

5

Re: Kambarys 1408

na suprantu - as irgi ne kraujo tikejaus o psixologijos smile bet.. bet mazai ir to gavau smile Giedre, nueik ir ivertink smile

6

Re: Kambarys 1408

filmo esme - negalima valgyti sokoladuku kurie atsirado is niekur, o apie alkoholi isvis pamirskit tada viskas bus gerai:::627 P.S. filmas patiko, 3-4 kartus net siurpuliukas per kojas ejo.

7

Re: Kambarys 1408

Tikejau daugiau,bet siaip neblogas smile

8

Re: Kambarys 1408

na, man patiko, kadangi nebuvo jokiu pjautyniu-zudyniu kaip paprastai buna tradiciniuose filmuose, manau rezisierius tikrai sugebejo ir ytampos momentais suzaist ir savotishka intriga palikti. smile

9

Re: Kambarys 1408

Milda, 21 parašė:

na, man patiko, kadangi nebuvo jokiu pjautyniu-zudyniu kaip paprastai buna tradiciniuose filmuose, manau rezisierius tikrai sugebejo ir ytampos momentais suzaist ir savotishka intriga palikti. smile


Siaip tikrai jis norejo ta sukurti.... nzn gal nepavyko susikaupti man nes salej zvenge visalaika... ex. bet siaip turejo ta pati itikinamiau pavaizduot... va. nes kai ziuriu filma turiu jaustis lyg buciau ten... o cia maciau ir ekrana ir... ir per daug susitelkta buvo i nereiksmingus dalykus ir gal dar muzikos truko kuri sukuria zmogaus skausma, baime ir pan... na gal nemoku paaiskint bet ... big_smile

10

Re: Kambarys 1408

filmas kaip filmas, galejo buti kazkas ir daugiau, ir tikejausi daugiau, bet tai per daug neitiketina jog jis mate savo dukra, kalbejo su ja, o diktafonas irase ju pokalbi, cia jau per daug fantastikos, nors is kitos puses, gal... bet vistiek netikiu, pats kai su dvasiom nekalebjas ir nebandes irasineti pokalbiu su jom tai per daug neitiketina cia...:D);D

11

Re: Kambarys 1408

tai kad kalbejo su dukra, tau atrodo neitiketina, o kad visas kambarys uzsiiminejo visom kitom nesamonem, tai tau nepasirode keista ? smile

filmas pusetinas, rezisieriui tikrai nepavyko tobulai pasiekti ko jis norejo, greiciau tai buvo tik pabandymas, ir tik pusiau pavykes. siaip ir banalumu izvelgiau. ir tas triukas - intriguojanti ir netiketa pabaiga, nepadejo filmui. Bet puiku, kad pagaliau kas nors bando keisti siaubo filmu zanra, nes tie visi banalus "jaunimas pasiklysta ir juos isskerdzia psichai" filmai, jau skersai gerkles.

12

Re: Kambarys 1408

Pažiūrėjau biškį daugiau nei pusę filmo ir šeip ne taip išjungiau. Man jis kažkoks neįdomus pasirodė arba aš jo nesupratau big_smile

13

Re: Kambarys 1408

Nieko gero.