1

Tema: jaunimas uz vairo :)

na va butu idomu suzinoti ar daug yra nepilnameciu vairuotoju ?
dar idomu suzinoti ar kas jau turejo kokiu nelaimingu atsitimu su masina ?
ir ar senai vairuojat ?:)

2

Re: jaunimas uz vairo :)

Na, as kazkada buvau nepilnametis vairuotojs, jokiu atsitikiminu dar nebuvo tpfu, tpfu, tpfu:D Bet va draugai tai buvo i nema avarija papuole:)

3

Re: jaunimas uz vairo :)

nu as issilaikiau teises 18 bdet neseniai baisia avariuja turejau nu kaip sakoma reik su protu vazinet o jaunimas kaip pastebiu nelabai taip sugeba.

4

Re: jaunimas uz vairo :)

pas mani sulioj nu kaij dar ejau taij ash buvau dviliktokas o toks vienoliktokas geraij nutrenke toke moteriske kad be samones su greitaja isveze.... vo taijp i teijsiu netureja hmm

5

Re: jaunimas uz vairo :)

Nu jo Evaldai tai jau jam kvadratines saules nepasiule?

6

Re: jaunimas uz vairo :)

as tai pats senai vazineju nors ir ne pilnametis kaime teko gyvent pora meteliu tai znot mazai policijos tai lakstydavau o dabar ir po alytu ir po kauna vazineju be problemu big_smile

7

Re: jaunimas uz vairo :)

nu chebryte parasykit  wink man idomu paklausyti visokiu pasakojimu gal ko dar pasimokinsiu kol jaunas big_smile

8

Re: jaunimas uz vairo :)

kol neturi teises nesesk uz vairo daug problemu isvengsi wink big_smile

9

Re: jaunimas uz vairo :)

nejuokink jau per velu tai sakyt dabar be vairavima numirtau big_smile  ir daznai man tenka teva vezioti tai niekaip neiseitu atsisakyt vairavimo big_smile

10

Re: jaunimas uz vairo :)

o ka nepilnameciai gali turet teises:? nuo kada
nu pas mus vokietijoje tai nuo 17 galima bet lirtuvoj tai negirdejau :?

11

Re: jaunimas uz vairo :)

Evelina, 17 parašė:

o ka nepilnameciai gali turet teises:? nuo kada
nu pas mus vokietijoje tai nuo 17 galima bet lirtuvoj tai negirdejau :?

ne tik nuo 18 metu gali . bet yra tokiu kurie be teisiu vazineja  kaip as big_smile

12

Re: jaunimas uz vairo :)

Deividas, 15 parašė:

nejuokink jau per velu tai sakyt dabar be vairavima numirtau big_smile  ir daznai man tenka teva vezioti tai niekaip neiseitu atsisakyt vairavimo big_smile


seniau geri laikai budavo :V uzsumeti stebuklingas M raideles, pasisodini bicha su teisem salia ir varineji be problemu big_smile big_smile big_smile  ir taip nuo 14 metu dziaugiausi tokia privilegija big_smile big_smile big_smile

13

Re: jaunimas uz vairo :)

Deividas, 15 parašė:
Evelina, 17 parašė:

o ka nepilnameciai gali turet teises:? nuo kada
nu pas mus vokietijoje tai nuo 17 galima bet lirtuvoj tai negirdejau :?

ne tik nuo 18 metu gali . bet yra tokiu kurie be teisiu vazineja  kaip as big_smile

kiek ilgai? :V kol prisivazinesi ir bedu turesi sociai wink big_smile big_smile big_smile

14

Re: jaunimas uz vairo :)

nu jai turesiu bienu tai ka padarysi  taip jau bus  nepaisau del to big_smile kolkas del policijos bedu nebuvo  tikuosi ir toliau nebus o dar ir draugu yra geru wink

15

Re: jaunimas uz vairo :)

as tajpat be tejsiu wazineju. mane tewas wazinet pratino nuo 6m. is pradziu ant keliu sededawau, po to sale tewas sededawo o kaj buwo 11m gawau maskwysiu is tewo smile) kaj buwo 12m jis sugedo hmm bet ce nebeda, tewas ciwika nupirko taj iki dbr wazineju ;D su mentajs problemu esu turejes 3 kartus: 1. waziawau pirmajs metajs kaj tik ciwika gawau i parduotuwe wilejkoj ir prasilenkiau su P41. jie pastebejo kad as be dirzo ir nepilnametis ir apsisuke pradejo wytiso as pasimetes pradejau begt ir patekau i akligatwi, ten mane ir sustabde pirma karta... teko duot kisi 200lt hmm 2. per si naujeka girtas waziawau alaus ir pakeliu WEL pasitajke P41 ;( pripuciau 2 promiles ;DDD ciwika nuweze i girajte o mane i mentura... sis kartas apsejo 400lt 3. waziawau drauges pasiimt. buwom su 4 draugajs. kajp tycia priesajs mentu masina bajgesi benzinas ir ta karta uzteko wos 60lt smile

16

Re: jaunimas uz vairo :)

blem tokiu vairuotoju nekenciu kaip remigijus.per jumis daug mano draugu jau uzmusti

17

Re: jaunimas uz vairo :)

Pritariu Arūnui, dažniausiai tokio amžiaus ir prisižaidžia, o moka svetimų gyvybėmis...

18

Re: jaunimas uz vairo :)

Sujuokino cia su tuo "daug mano draugu uzmusti.."..:D O tas 14metis su civiku tai maladiec, as tokio amziaus apie masina tik svajojau zurnalus bevartydamas..:D

19

Re: jaunimas uz vairo :)

Tomas, 26 parašė:

Sujuokino cia su tuo "daug mano draugu uzmusti.."..:D O tas 14metis su civiku tai maladiec, as tokio amziaus apie masina tik svajojau zurnalus bevartydamas..:D

hm kurioj daly cia juokinga ? taip per girtus kaimiecius ir paauglius mire ne vienas mano geras draugas. isvis kiek ziuriu tiek tavo tomai kazkokie idijotiski komentarai

20

Re: jaunimas uz vairo :)

Idijotiskumas suprantamas pagal kiekvieno idijotiskumo lygi..Ir isvis tingiu, gincytis su nuliais..Apie mano ir kitu dalyviu santykius buvo dauk kalbeta ir net temu prikurta, todel atsibode man jau kreipt demesi i kiekviena kegli..Daug tavo draugu uzmuzti, ateis ir tavo eile..:D