1 (redagavo robertas, 16 2010-02-16 21:31)

Tema: prasau padeti

Susipazinau su viena mergina per isgertuves,musu pazintis prasidejo nuo barnio,bet paskui viskas pagerejo atsiprasiau jos ir viskas pajudejo i geraja puse.Draugai kas ja pazinojo sake kad jos labai bjaurus charaketris,bet as i tai nekreipiau demesio.
po kiek laiko mes vel susitikome ir ji supyko kodel as su ja mokykloje negaliu net pasisveikinti,nors as jos ir nematau,sitas irgi isejo i gera viska isiaiskinom.
po daugiau laiko musu bendravimo pasakiau kad ji man patinka.bendravimas pasikeite,buvome jau daugiau negu draugai.
viena vakara vyko diskoteka kartu visa vakara sokome pasakiau viska ka jai jauciau,ji nieko nesake tik nusisipsojo ir ziurejo man tiesiai i akis. pabuciuoti nedrysau nezinojau kokia bus jos reakcija.ta vakara pamaciau kaip ji soko su mano klasioku,ir mane uzpludo pavydas.kita dienoje diskotekoje as net prie jos nepriejau nekreipiau net demesio,bendravau su kitom noredamas jai sukelti pavyda.
Po diskotekos kai bendravome ji jau buvo pasikeitusi,kalbejo su  manim siurksciai,net nebesimesge su ja pokalbis.
taip siurksciai mes bendravome dar 2dienas po to ji man i skambucius nei sms nebeatsake.atsiprasiau jos uz viska,vistiek jokio atsako,nebezinau nei ka daryti ;( .Pirma mergina man sita kuriai jauciu meile,tad gal esat kas irgi anksciau tai patyre ar zinot kokiu patarimu?labai lauksiu wink

2

Re: prasau padeti

pamirsk, bus tu tokiu meiliu... "ysikliopinai" ne ta, kurios tau reikia.... jei isvis reikia... "pasilakstyk dar... "

3

Re: prasau padeti

Palauk, ramiai patylek...ji pati jei nores atsilieps..o jei ne tai pamirsk ja..