21

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Aleksandras, 22 parašė:

vo radau... man sitas flimukas asara isspaudzia... negaliu, graudus vaizdelis... sad
http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=31861&c=-2&s=dd&p=1

aik tu sau, čia jau nei photoshopas nepadės - gydyt reikia... :::157

22

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Vilmantė, 26 parašė:

Laba
Fotografija yra menas ir kultura,vat kaip ir siam puslapi pazvelgus i nuotraukas galma nusprest kaip zmones gyvena gyvenima,
bet mane domina ne tai kaip pora draugeliu sedi prie butelio,o kaip tu pora draugeliu padaryt kostiumuotais vyrukais su cigarais losianciais pokeri,
tad mylekime save ir fotografija nedekime kasdienisku vaizdu ir pasidalinkime visi bendrai ka mokane.Kaip pataisyt savo bloga veideli,kad jis taptu bent juokingu,o ne graudziu,pasidalinkime kur mateme neapsakytai grazius vaizdus ir kokias parodas vertetu aplankyt:)
Tad manau ties mano laisku neuzstriksit ir prasiplesit savo erdves i fotografijos mena!

tikrai pritariu. pasiziurejus i foto kaikuriu(ipac merginu) tai atrodo nemoka nei normaliai iskirpt.vienintelis apkarpymas dazniausia buna su paint. manau kad cia zemas lygis.
arba foto kur kokybe tokia kad nesimato veido,kvadrateliai matos.
zodziu jei dedates foto ismokit bent pateikt jas gerai

23

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Arunas, 21 parašė:
Vilmantė, 26 parašė:

Laba
Fotografija yra menas ir kultura,vat kaip ir siam puslapi pazvelgus i nuotraukas galma nusprest kaip zmones gyvena gyvenima,
bet mane domina ne tai kaip pora draugeliu sedi prie butelio,o kaip tu pora draugeliu padaryt kostiumuotais vyrukais su cigarais losianciais pokeri,
tad mylekime save ir fotografija nedekime kasdienisku vaizdu ir pasidalinkime visi bendrai ka mokane.Kaip pataisyt savo bloga veideli,kad jis taptu bent juokingu,o ne graudziu,pasidalinkime kur mateme neapsakytai grazius vaizdus ir kokias parodas vertetu aplankyt:)
Tad manau ties mano laisku neuzstriksit ir prasiplesit savo erdves i fotografijos mena!

tikrai pritariu. pasiziurejus i foto kaikuriu(ipac merginu) tai atrodo nemoka nei normaliai iskirpt.vienintelis apkarpymas dazniausia buna su paint. manau kad cia zemas lygis.
arba foto kur kokybe tokia kad nesimato veido,kvadrateliai matos.
zodziu jei dedates foto ismokit bent pateikt jas gerai

gal žmonės kaip tik stengiasi, kad veido nesimatytų... tu apie tai nepagalvojai?
o nuotraukos kokybė dažnai priklauso nuo aparato kokybės ir mokėjimo fotografuot... Ne visi gi gali būti tokie profesionalai, kaip tu... smile

24

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

nelabai logiska det foto kad nesimatytu veidas
tada galima isvis fotografuot ne ji.
labai bjauriai atrodo tie kvadrateliai.
ir o dieve kad matytus veido bruozai tikrai nereikai but profesionalu kuriuo as tikrai nesu,ir betkoks foroaparatas turi tiek kokybes kad elementariai zmogus matytus

25

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Arunas, 21 parašė:

nelabai logiska det foto kad nesimatytu veidas
tada galima isvis fotografuot ne ji.
labai bjauriai atrodo tie kvadrateliai.
ir o dieve kad matytus veido bruozai tikrai nereikai but profesionalu kuriuo as tikrai nesu,ir betkoks foroaparatas turi tiek kokybes kad elementariai zmogus matytus

pasidomėk fotografijos įkėlimo į anketą taisyklėmis... smile Ko negali joje būti, kas turi būti ir kad nuotrauka nebus įkeliama, jei kils abejonių, kad joje ne tu... smile

o tai, kas tau neatrodo logiška, kitam gal labai logiška. Daug yra tokių, kurie išvis į anketą nuotraukos nededa - siūlo atsiųsti pvz e-mailu... smile

26

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

ir isvis diva atrodo kad neturi ka veikt tik priestaraut apsoliuciai visiem kas cia raso ir ka berasytu

27

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

sorry, nežinojau, kad diskusija geriausiai išsivysto tada, kai visi vienas su kitu sutinka... smile

28

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Aleksandras, 22 parašė:

vo radau... man sitas flimukas asara isspaudzia... negaliu, graudus vaizdelis... sad
http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=31861&c=-2&s=dd&p=1

>>>>>>>>
aina sau baisu... :::819

29

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Seip, jus photoshoperiai, pirma su juo reikia ismokti dirbti, kad galetum keisti viska is eiles smile O tai padaryti tikrai nera lengva. Nes ten tiek daug visko, jog nesupranti kas ka daro smile Bet kas moka dirbti, tai tas gali ir is "kabancio, stovinti" padaryt smile
O seip tai juoka kelia, padaro fotke nespalvota ten, prideda Contrasto, Brightnessa uzkelia. Palieka viena spalva ant kokio sudeliako, kuri laiko rankoi, ejt klounada.
Pasiimi CROP toolsa iskerpi nereikalingus vaizdus, pasilieki tik save ir daugiau nereik photoshopo smile :::521

30

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

    Va as asmeniskai tik tokius ir panasius darbus su fotoshopu pripazistu: http://forumas.ieskok.lt/imgload/2898 , http://forumas.ieskok.lt/imgload/2899 , http://forumas.ieskok.lt/imgload/2900 , http://forumas.ieskok.lt/imgload/2901  O jau kas susija su zmoniu grazinimu tai nei sis nei tas- akiu dumimas ir kitu zmoniu durninimas..ka cia dar bepasakyt big_smile

31

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Na man labai patinka dirbti photoshopu... Ir nebutinai perdarineti foto... Juo galima ir pukiausiai pieshti ir dar visokio velnio prisigalvoti...:) Tik dabar kompiuteris pagedes tai trukdo visam shitam mano pomegiui:( Fotkese niekada nedidinu akiu lupu ar krutu big_smile Na paziurekite ir pamatysite minimalios korekcijos...:) Tikrai neesu pries photoshopa... Tik uz ..;) Taciau reikia ir naturalumo wink

32

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Aurelija, 17 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

na del foto shopo galimybiu tai va foto ymesiu pamatysit kokios galimybes tos programos smile http://forumas.ieskok.lt/imgload/1808  va pasizekit smile


geras !!!!! net negalvojaum,kad toks gali but rezultatas;))
as tai turiu kitokia programa,prastesne ir pan.. bet as tik su ja foto pasvisinu arba patamsinu ar nespalvota padarau,nes neturu tokio sustro fotiko su kuriuotai galeciau padaryt is karto:P

vat vat:D bendrauji su zmogum netu,photoshopiniu foto prisikelusiu o paskui susitinki ir neatpazysti;D

33

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Vilmantė, 26 parašė:

Laba
Fotografija yra menas ir kultura,vat kaip ir siam puslapi pazvelgus i nuotraukas galma nusprest kaip zmones gyvena gyvenima,
bet mane domina ne tai kaip pora draugeliu sedi prie butelio,o kaip tu pora draugeliu padaryt kostiumuotais vyrukais su cigarais losianciais pokeri,
tad mylekime save ir fotografija nedekime kasdienisku vaizdu ir pasidalinkime visi bendrai ka mokane.Kaip pataisyt savo bloga veideli,kad jis taptu bent juokingu,o ne graudziu,pasidalinkime kur mateme neapsakytai grazius vaizdus ir kokias parodas vertetu aplankyt:)
Tad manau ties mano laisku neuzstriksit ir prasiplesit savo erdves i fotografijos mena!

kad zinotumet ka as pridirbausu fotosopu big_smile nu bet as ne apie save as apie draugeli savo nu tiksliau pusbroliuka:::036 tai jis ne tai kad ten koks fotosopo meitras bet fotkina big_smile ir neblogai :::036 atras toki kadra kad netikesit savo akim kad taip gali zmogus atrodyti tongue labaiausiai man patiko jo nespalvotos nuotraukos big_smile jos tokios kaistos sukuria tam tikra atmosfera aisku ir spalvotos ir nieko big_smile tiesiog jo paslaptis laikas kada nuspausti fotiko migtuka big_smile

34

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Tomas, 24 parašė:
Vilmantė, 26 parašė:

Laba
Fotografija yra menas ir kultura,vat kaip ir siam puslapi pazvelgus i nuotraukas galma nusprest kaip zmones gyvena gyvenima,
bet mane domina ne tai kaip pora draugeliu sedi prie butelio,o kaip tu pora draugeliu padaryt kostiumuotais vyrukais su cigarais losianciais pokeri,
tad mylekime save ir fotografija nedekime kasdienisku vaizdu ir pasidalinkime visi bendrai ka mokane.Kaip pataisyt savo bloga veideli,kad jis taptu bent juokingu,o ne graudziu,pasidalinkime kur mateme neapsakytai grazius vaizdus ir kokias parodas vertetu aplankyt:)
Tad manau ties mano laisku neuzstriksit ir prasiplesit savo erdves i fotografijos mena!

kad zinotumet ka as pridirbausu fotosopu big_smile nu bet as ne apie save as apie draugeli savo nu tiksliau pusbroliuka:::036 tai jis ne tai kad ten koks fotosopo meitras bet fotkina big_smile ir neblogai :::036 atras toki kadra kad netikesit savo akim kad taip gali zmogus atrodyti tongue labaiausiai man patiko jo nespalvotos nuotraukos big_smile jos tokios kaistos sukuria tam tikra atmosfera aisku ir spalvotos ir nieko big_smile tiesiog jo paslaptis laikas kada nuspausti fotiko migtuka big_smile


vat butent:D daug labiau zavi zmones, sugebantys pagauti nerealius kadrus, o ne is paprastu su Photoshopu padaryti kazka pasakisko=) nors daug grozio galima ir su juo sukurti=) pvz cia Palnagos tiltas http://forumas.ieskok.lt/imgload/3197  be Photoshopo nuotrauka nebutu tokia:D

35

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Auste, 19 parašė:

<...> pvz cia Palnagos tiltas http://forumas.ieskok.lt/imgload/3197  be Photoshopo nuotrauka nebutu tokia:D


oooo :::921 aaa kur dyyyngo tos lentos.. kazkoks asfaltinis tyyyltas lyyyyko :::921 nera teisybes ;D

36

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Stebuklai

37

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Edvardas, 25 parašė:

Stebuklai

joa.. sita as macius ;D bet abejoju, kad kuris is ieskok.lt vartotoju taip daro :?o gal..:V
na, jei prilyginsim kaciuku ir suniiuku fotkes, kaip photoshopines foto , tai joooo ;D daro ;D

38

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

ko visi taip nepatenkinti photoshopu??? :::041 o man patinka su juo pažaist, ir savo fotkes pagražint :::757:::757 big_smile bet tai ir tėra tik žaidimas big_smile aš už photoshopą, nes:
1. bent jau nuotraukoj gali pažiūrėt į save gražią big_smile  (tik prašau, nepradėkit pasakot, kad man reikia atsikratyt komplekų, pati žinau, kad jų turiu, bet moku su jais susigyvent wink )
2. sutaupau nežmoniškus pinigus nepirkdama, kiekvieno tušo, kurio reklamoje "blakstienos iki dangaus", nes tiesiog įsitikinau, kad stebuklų nebūna big_smile big_smile
3. nors daug kas prieštarauja, dirbt PS irgi, manau, yra menas.

Tai va, tikiuos nesukelsiu didžiulio Jūsų pasipiktinimo, šitaip gindama photoshopą neutral ;D ;D

39

Re: Naturali fotografija ir jos tapimas idealiaja su Photoshopu

Man irgi patinka ;D