1

Tema: Moters plaukuotumas...?

Kokio moters plaukuotumo nepakęstumėte? Na, kojų, bambos, rankų, t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t

2

Re: Moters plaukuotumas...?

Sakyciau moteris su gauruata krutine ...

Priminsiu: vartoti svaigalus zologijos sode draudziama!

3

Re: Moters plaukuotumas...?

Kurios plaukotumas primintu vyra (usai,barzda ir kaip minejo krutine;);)......

4

Re: Moters plaukuotumas...?

Moters su ūsais :::d87

5

Re: Moters plaukuotumas...?

Mano manymu moterys turėtu turėt plaukus tik ant viršugalvio

6

Re: Moters plaukuotumas...?

Na ir ant putytes zinok grazu kai dailiai padaryta,plikute nevisom grazu;)...

7

Re: Moters plaukuotumas...?

ūsų

8

Re: Moters plaukuotumas...?

visur big_smile tinka toks atsakymas? big_smile

9 (redagavo Tomas, 30 2010-02-21 13:21)

Re: Moters plaukuotumas...?

Paskutiniu metu siaip yra iprasta kad pas mergina/moteri plaukai tik ant galvos ir antakiu..daugiau niekur ju nereikia.. big_smile

10

Re: Moters plaukuotumas...?

Nu cia kaip kam,bet man patinka turincios daugiau plauku...
Juk pas mus ju nera daug:D

11

Re: Moters plaukuotumas...?

manau kad ju neturi buti nuo apacios iki ausu big_smile

12

Re: Moters plaukuotumas...?

Nepamirškime higienos ;D Jei moteris ar mergina prižiūri ir myli savo kūną, tada plaukelių yra mažai wink

13

Re: Moters plaukuotumas...?

Kuo maziau tuo maloniau, ir netik merginas tai liecia....:)

14

Re: Moters plaukuotumas...?

Cia kazkuri apie ta higiena rase, tai truputi nusisnekejo:)

Moterys ne taip jau ir seniai pradejo depiliuoti ta bikini zmona(bent jau masiskai) ir tai, jog ten nebus plauku tikrai nebus geresne higiena. Lygiai tas pats su visomis kitomis kuno vietomis. Jei moterys laikosi normalios higienos, tai pas ja tie plaukai kur nori gali buti, ji bus svari ir sveika.

Kitas dalykas apie tai ar vyrams patinka tas  moteru plaukuotumas.  Manau tai is dalies mados reikalas, kad galima sakyti dauguma daugiau ar maziau kazkiek depiliuoja bikini zona. Kiekvieno skonis aisku skirtingas, yra megstanciu, kad bikini zona butu plika, o yra tikrai gana daug vyru, kuriems seksualu kai toje vietoje plauku yra daugiau arba jie net nelieciami jokiais skustuvais/depiliavimo priemonemis( jei yra moteriskiu kurios tuo netiki, paziurekit kiek internete butent ta tema yra puslapiu, forumu ir t.t.)

Man asmeniskai priklauso nuo konkrecios moters, vienoms graziau kai plikai, kitoms kai kazkiek palikta.
Ir patarimas merginoms: jei jau nemokat tu plauku pasalinti taip, kad po to neisbertu  tos bikini zonos, tai geriau tada ir nelyskite isvis prie tu plauku.

grazu nuskustos kojos, pazastys, o man nepatinka kai pas moteris yra usai(nors ir zinau, kad gana sudetinga juos ten pasalinti)

15

Re: Moters plaukuotumas...?

Jei kalbėti apie bendrą moters kūno plaukuotumą ,turiu tokia nuomone .Žinau kad gausus plaukuotumas susies su hormonais http://www.freakingnews.com/pictures/36000/Bearded-Lady-Salma-Hayek--36331.jpgtoks dalykas susies su kontraceptiniais  vaistais kuriuose yra per daug vyrišku hormonu :::036neskaitant ligų kurios sutrigdo hormonų veiklą .
-
-
Na o jei kalbėti apie normalų plaukuotumą, tai jau ten grynai estetiniai reikalai.Man asmeniškai patinka  plaukuotumas :::034 aišku ne džiunglės ir palmės normaliai koks 1cm pats tas big_smile

16

Re: Moters plaukuotumas...?

Vargses tos kurios tai daro is mados, manau, kad plaukai, kaip auksciau buvo mineta, r reikalingi tik ant galvos, ir ne tik merginom deretu tai daryt, daugelis mano pazystamu daro tai, o tas kur sake ,kad vienodai, su ar be, svarbu kad svaru,tai manau kad plika tik mama vaikystei mate,higiena beprotiskai skiriasi, as tik uz plikas putites ir visas kitas vietas isskyrus galva zinoma, ir niekad negalvojau kad tai madinga o susiduriu su tuom jau daugiau kaip 13 metu....