1

Tema: Lietuviai Bulgarijoje

Man labai idomu suzinoti ar atsiras nors vienas lietuvis esantis Bulgarijoje big_smile O gal cia tik as vienas su kursioke big_smile

2

Re: Lietuviai Bulgarijoje

o bulgarijoje dirbat ar mokotes???ar grazi salis???

3

Re: Lietuviai Bulgarijoje

turbut nelabai daug ten lietuviu:)

4

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Oo.. smile Na, mes cia tai mokomes pagal Socrates/Erasmus programa.. Gal girdeta sakau big_smile
Lietuviu tai as abejoju ar cia tokiu yra tokiu laiku.. Sezono metu tai manau kad gali uzklysti bet kuris planetos gyventojas bet dabar, tai nuosirdziai abejoju.. big_smile Turbut mes cia tik du liutuviai big_smile
Ar grazi salis..? Na.. nezinau.. big_smile Mes tai vadiname DIFFERENT big_smile~ ai siaip dabar cia jau gilus pavasaris ir temperatura dabar buna nuo 17 iki 22C, tai jau spalvota, medziai beveik visi apsilapave, zole zalia, krumai spalvoti smile Bet man vistiek nelabai grazu cia.. Aisku kai per langus matai Juodaja jura tai labai nerealu, bet ... Cia labai nesvaru.. bent jau iki siol.. dabar siek tike pradejo tvarkytis vietiniai bet LABAI daug siuksliu.. (tike daug dar nesu mates, cia chebra gyvena kaip savartyne) nenoriu nieko izesti, cia tik mano nuomone wink

5

Re: Lietuviai Bulgarijoje

o kada pas juos sezonas,vasara????Kokie darbai populiariausi??

6

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Eeeee.. Nezinau kokie cia darbai populiariausi.. Dabar tai ka as zinau.. Gyvena zmones, dirba kas kur ir tiek.. O vasara visi gyvena is turizmo.. Kas butus nuomuoja, dviracius, masinas, suvenyrus ir visokius kitokius sudukus pardavineja, kas tiesiog vagia ir pan... Nu dabar tai tieisog grazu ziureti kaip viskas auga.. Viesbuciu cia ir taip milijonas ir ju vis daugeja, o tai jau kai ka sako smile

7

Re: Lietuviai Bulgarijoje

zinau kad bulgarai labai jau  mieli zmogeliukai, bent jau ties su kuriais man ilga laika teko bendrauti

8

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Na matai, tu tik su keliais jais dirbai, o as cia gyvenu ir jau pakankamai ilgai.. As viska matau taip kaip yra. Matau juos ju naturalioje aplinkoje.. Nzn.. Tikrai kitokie nei Lietuviai, cia tai faktas smile

9

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Lietuviu ten tikrai nedaug, o vietiniai dazniausiai yra paprasti ir draugiski, megstantys dalinti mazas dovaneles. Ziema ten vis dar pigu vaziuoti slidineti i Pomporovo ar Chipilari, o vasara - prie Juodosios juros gerai pailseti galima wink

10

Re: Lietuviai Bulgarijoje

dirbu anglijoj yra ir bulgaru seima tai nelabai geri zmones pavydus ir daug mato

11

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Ar tiesa, kad bulgarai kalba vien priebalses naudodami wink Nes kiek teko ju girdeti, tai balsiu nelabai girdejosi ju kalboje, kuri skambejo panasiaip bgzzcgbgzdgzdbz. Labai grubi kalba pasirode, beje tokie patys ir patys bulgarai wink Cia irgi tik mano asmenine patirtis...

12

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Algis, 25 parašė:

Ar tiesa, kad bulgarai kalba vien priebalses naudodami wink Nes kiek teko ju girdeti, tai balsiu nelabai girdejosi ju kalboje, kuri skambejo panasiaip bgzzcgbgzdgzdbz. Labai grubi kalba pasirode, beje tokie patys ir patys bulgarai wink Cia irgi tik mano asmenine patirtis...

ar teisa kad jie taip kalba :? nu bent kai uzsigauna tai manau kad istaria ta zodi AAAAA!!:?

13

Re: Lietuviai Bulgarijoje

zinau kad ten paatostogaut gerai turiu pazystamu bulgaru tai ir tusai neblogi vyksta ir oras labai geras wink

14

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Tomas, 24 parašė:
Algis, 25 parašė:

Ar tiesa, kad bulgarai kalba vien priebalses naudodami wink Nes kiek teko ju girdeti, tai balsiu nelabai girdejosi ju kalboje, kuri skambejo panasiaip bgzzcgbgzdgzdbz. Labai grubi kalba pasirode, beje tokie patys ir patys bulgarai wink Cia irgi tik mano asmenine patirtis...

ar teisa kad jie taip kalba :? nu bent kai uzsigauna tai manau kad istaria ta zodi AAAAA!!:?

ne ne... Jie sako "Bzzzzzzz!" big_smile

15

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Sveiki smile Truputi senoka cia sita tema, ale ka dabar smile sumasciau, kad reikia paieskot lietuviu Bulgarijoje, kadangi atsikrausciau cia del darbo ir kol kas gyvenu smile) Matau, kad cia ju daug big_smile As gyvenu Plovdive. Ar yra dar kas nors islikes cia? smile

16

Re: Lietuviai Bulgarijoje

Laba wink Nuo Rugejo ir as vykstu y Bulgarija mokyti pagal eramus programa smile planuoju gyenti Sofijoje big_smile Jei kas y sy miesta ruosetes vykti mokytis susisiekit big_smile karolenzas@gmail.com