21

Re: namai pragarai be ju negerai!

Dange, 22 parašė:
Diana, 17 parašė:

o as tai neturiu namu... tevu namai man ne namai.

kodel Jus taip?..
tevu namai-Tavo namai..

ogi todel, kad manau jog mano namai turi buti mano tvirtove. kai galesiu tokius susikursiu ir stengsiuos, kad tai utu ir mano seimos tvirtove. to nepadare mano tevai. man namuos ne miela, nera jaukios aplinkos, nera supratimo, nera bendrumo. kas mane su tevais sieja? tai, kad jie mane privalo islaikyti, kad gyvenam po vienu stogu. nera bendru pomegiu, praktiskai negalima pajuokaut, vien tik erzelyne. siaip, aiku, nera taip, kad pastoviai pjautumemes, bet pvz as stengiuos isvengt kontakto. neturiu su jais apie ka kalbet, todel jei tenka valgyt vienu metu, tai iskeliauju i svetaine, prie TV, jei zinau kad mama namie ir nera butinybes keltis, stengiuos kuo ilgiau prasiraityt lovoj, nors kartais ir buna laiko, taciau ji paaukoju, nes labai jau erzina jos buvimas namie.
deja, kartais vakarais norisi kur nors nusitrenkti, nes pasijauciu vienisa... nu bet ka darysi, gelbsciuos internetu arba mokslais.

22

Re: namai pragarai be ju negerai!

erika tai susi mastom

23

Re: namai pragarai be ju negerai!

lygiai taip jauciuosi, vienisa ir neturinti bendros kalbos, erzinantys iprociai kuriu jau nebepakeisi....bet visiskai kitaip priimu tai, nei tu.... man vistiek gera, kad kazkas man pyyp prota, kad yra del ko pasinervuoti.... ir zinau, kad jie manes niekada nepaliks, nes mes seima ir tave priima tokia, kokia tu esi . . .kad ir kas bloga ten butu... man vistiek liks namais... ir tevai kuriuos as myliu, nes ir jie mane belenkokia myli, . . .  as ju o jie mano ... cia tas ir yra "namai PRAGARAI, bet be ju NEGERAI" big_smile big_smile big_smile big_smile

24

Re: namai pragarai be ju negerai!

Namai - man yra viskas. Nepatikdavo man persikraustyt i kitas vietas, kai tevai kraustydavos... Ir tikrai, ilgejaus namu, kai pirmakart isvykau i uzsieni...

25

Re: namai pragarai be ju negerai!

namai yra tai, kur tu visada gali sugrizti. pas mama << kaip as sakau. mama,broliai yra tai, ka as brangiausia kada nors turejau, turiu ir turesiu. kai buvau jaunesne buvau uzdara ir mane daug kas erzino. kuo esi atviresnis su zmonemis,kuriuos myli, tuo jusu santykiai tampa artimesni ir dar visokie kitokie beprotiskai fantastiski.  blyn, kaip mane nervina kai brolis man aiskina ka nors, arba mama, bet visada pralinksmina ir prajuokina (kaip ka tik padare) vaidindamas bailu, nedrasu ir kuklu atnese man sausaini :H erzina, bet uz tuos pacius dalykus tu juos myli ir brangini. be galo dziaugiuosi tuo, kad turiu labai protingus ir ismintingus brolius bei mama. ju patarimai visada nuosirdus - jie neteisia nei taves, nei nieko kito... tiesiog pasako, jog taip turbut ir turejo buti.
namai - i juos visada gera grizti. tai siluma, kurios tau nesuteiks niekas kitas. supratingumas, atvirumas, jaukumas... tokius namus, kuriuos man sukure mama, as noreciau sukurti ir savo vaikams...

26

Re: namai pragarai be ju negerai!

Nijolė, 22 parašė:

namai yra tai, kur tu visada gali sugrizti. pas mama << kaip as sakau. mama,broliai yra tai, ka as brangiausia kada nors turejau, turiu ir turesiu. kai buvau jaunesne buvau uzdara ir mane daug kas erzino. kuo esi atviresnis su zmonemis,kuriuos myli, tuo jusu santykiai tampa artimesni ir dar visokie kitokie beprotiskai fantastiski.  blyn, kaip mane nervina kai brolis man aiskina ka nors, arba mama, bet visada pralinksmina ir prajuokina (kaip ka tik padare) vaidindamas bailu, nedrasu ir kuklu atnese man sausaini :H erzina, bet uz tuos pacius dalykus tu juos myli ir brangini. be galo dziaugiuosi tuo, kad turiu labai protingus ir ismintingus brolius bei mama. ju patarimai visada nuosirdus - jie neteisia nei taves, nei nieko kito... tiesiog pasako, jog taip turbut ir turejo buti.
namai - i juos visada gera grizti. tai siluma, kurios tau nesuteiks niekas kitas. supratingumas, atvirumas, jaukumas... tokius namus, kuriuos man sukure mama, as noreciau sukurti ir savo vaikams...

cia mazdaug is serijos: "O kaip noreciau as vel sutikti ryta pas mama..." ;D

Hey, siusk savo vaikus pas mane i apmokymu mansarda - as jiems instruktaza pravesiu ir pamatysi kaip silta bus namie !! Net langai rasos ;D ;D Tik gali prireikt gumos vaikams ar dar ko, kad labai nuo ju nenestu. Ir zinoma ramentu surasti, kad nesvirduliuotu kaip kokie... ;D

27

Re: namai pragarai be ju negerai!

Vaje vaje Auri..

28

Re: namai pragarai be ju negerai!

gryszti i namus ir gerai isimiegi

29

Re: namai pragarai be ju negerai!

cia paskaitinejas susidariau ishvada kad namai tai artimiausiu zmoniu prieglopstis (?)

vadinasi vienisham vilkui kaip man, namai tai as pats arba ash be namis?

30

Re: namai pragarai be ju negerai!

kiek keistu nuomoniu, namai yra toks dalykas su  pragaru nereikia ju lygint. tai vienas is tokiu dalyku kuriu tu  nepamirsi vaikyste tevai su kuriais iki  pauglystes uzaugai tose  paciose namose... namai tai  pats nuostabiausias ivikis kurio noredamas niekada neuzmirsi.